Я б такое не носила, но продаю• 19 июля 2023
Кам’янець-Подільський. Хто був?
Дуже подобається це історичне місце. Що ще можна подивитися там? Куди сходити? Які магазини є?
Дюймовочка• 19 июля 2023
Посмотреть замок, естественно. Там же, прямо в в замке, можно купить экскурсию в хотин. Городок маленький, но очень симпатичный. На день - два вполне можно там зависнуть
Я б такое не носила, но продаю
• 19 июля 2023
Ответ дляДокладальниця
Я ВПО там майже рік
За день можна обійти
Болт 80-100 грн по місту
За день можна обійти
Болт 80-100 грн по місту
Я там була колись і не його за день не можна обійти
Докладальниця• 19 июля 2023
Ответ дляБува і таке
Хотин, Бакота, Каньйон, Заліщики
Брала екскурсію в Бакоту
Восторг
Фото бомба
Восторг
Фото бомба
Я б такое не носила, но продаю
• 19 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
Замок смотрели, но мы еще обязательно посмотрим и во второй раз
Я б такое не носила, но продаю
• 19 июля 2023
Ответ дляДокладальниця
Я ВПО там майже рік
За день можна обійти
Болт 80-100 грн по місту
За день можна обійти
Болт 80-100 грн по місту
Ви в Старому місті живете чи в вершину районі?
Нічна ненажера• 19 июля 2023
дуже подобається, були пару разів 1-2 дня. Поруч Хотин - фантастична фортеця, раджу її також оглянути
Задираю носа• 19 июля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я народилася в Кам’янці-Подільському, прожила 21 рік і буваю кожен рік.
1 день стара фортеця, старе місто, водойма з лебедями, вона прямо біля входу в Старе місто. Другий день Бакота, третій - хотинська фортеця, але треба трохи до неї їхати у сторону Чернівців, але вона того вартує.
Якщо тільки місто, то дня вистачить, купляти там особливо нічого, хіба що сувенірне містечко в старому місті біля ратуші.
Бува і таке• 19 июля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Съездите в пещеру ’Кристаллическая’ в Крывче
Точно, Кришталева гарна
ПробілНеПрацює• 19 июля 2023
Якщо у вас не 1-2 дні і хочеться погуляти, раджу перед мостом з правої сторони спуститись вниз до водопаду, і далі вздовж річки прогулятись, там по дорозі зустрінете ще декілька башт, так можна дійти до платини (теж гарно) і біля неї піднятися до замку.
Ще один варіант - пройшовши ратушу повернути ліворуч на вірменську площу та піти у вулички, там декілька старовинних костелів, башти, так теж можна вийти до старовинної дерев’яної церкви (без жодного цвяха) і біля неї піднятися до замку.
Ще можна поїхати в каньйон до бігучої лані (новопланівський міст)
Якщо плануєте поїхати в хотин, то оберіть екскурсію разом з кривче, там кришталеві печери зі сталактитами і сталакмітами
На паровозе• 19 июля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Найкраща відповідь
Дуже люблю це місто, якось провела там два тижні і мені вистачило, де гуляти і що роздивлятися. Ваш план - чудовий.
Дивує, коли пишуть, що одного дня достатньо. Швиденько по стандартному маршруту, аби ’поставити галочку’, що були, бачили - дійсно, за 1 день можна.
Королева Сарказма• 20 июля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
А там хоть убрано сейчас? В свое время, когда мы гуляли, мало того, что бурьян по пояс был, так еще и постоянно натыкались на остатки пикников от местных. Такая себе прогулка вышла.
ПробілНеПрацює• 20 июля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
А по вашому біля річки вистрежені газони мають бути? Не знаю як там зараз бо не там