мадам Везувий• 20 июля 2023

Аналіз крові, хто розбирається наскільки все погано?

Доброї ночі, не можу заснути. Сьогодні зробила аналіз крові для себе і коли отримала результат, майже не знепритомніла. Багато показників не в нормі, особливо лейкоцитарна формула. Попередній аналіз робила в лютому місяці і там були не в нормі лише 2 показники: середній вміст гемоглобіну в еритроцитах (МСН, трохи занижений та моноцити % 11). Майже ідеально порівняно з цим аналізом. Підвищені моноцити тоді пояснила собі тим, що робили пайпель біопсію за декілька днів перед здачею. Перед сьогодняшнім аналізом я не хворіла і почувала себе нормально, без скарг, а тут таке... По здоров´ю маю міому матки і кілька місяців тому поставили Мірену, тому на мою думку можуть бути зміни з тромбоцитами. Хоча гінеколог заперечила і сказала що Мірена тут ні до чого. А от з лейкоцитарною формулою я не розумію причину. Хто розбирається в аналізах, скажіть все дуже погано? Начиталась що підвищені моноцити можуть бути при онкології, трусить всю, не можу спати. ШОЕ -2 (референтні значення 2-10).
маска Ілона• 20 июля 2023
Автор, перепрошую, Ви- істеричка.
Королева краси• 20 июля 2023
Тюююю
Нет ничего страшного.
Вообще ничего. А повышенные моноциты- прежде всего после вирусной инфекции.
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Автор, перепрошую, Ви- істеричка.
Можливо, є таке. Після війни нерви не в порядку
Кому там слова не давали• 20 июля 2023
Ви здорова!лягайте спати і не морочте голову
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Тюююю
Нет ничего страшного.
Я не хворіла, от і запанікувала
Приму в дар• 20 июля 2023
Якщо ви добре почуваєтесь і нема скарг, то ніхто не буде лікувати ваші аналізи.
Ванна Тазиковна• 20 июля 2023
У Вас нормальный анализ и начинающаяся ипохондрия
Natal_ka91• 20 июля 2023
У вас всі значення, які помічені, невеликі відхилення від норми. Лікують симптоми, а не аналізи в першу чергу.
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Так, ви праві, я сама ненавиджу в собі цю рису, але не можу нічого вдіяти. Такі речі мене дуже вибивають із колеї. Заздрю сильним та поміркованим людям.
Все і одразу• 20 июля 2023
Больше воды пейте
АяВсёЗнаю• 20 июля 2023
У вас все добре, ці відхилення, малюсінькі, нічого не значать, можете перездати аналіз, щоб зробили вручну, у мене були тромбоцити дуже низькі, перездала, посчитали і все ок, в Ділі здавала, буквально вчора, 255гр
Поліпривіт всім• 20 июля 2023
а де ШОЕ в аналізі?
Поліпривіт всім• 20 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Я не хворіла, от і запанікувала
у вас дуже незначне збільшення чи зменшення.
лікарі на це навіть не дивляться.
ну сходіть до сімейного, якщо так сильно стурбовані.
нехай загальну картину подивиться, скарги і т.д
Gvenna• 20 июля 2023
Не накручуйтесь.
п.с. бажаю щоб мірена допомогла.👍
Попельшка• 20 июля 2023
Базофилы у вас есть, мне говорили это плохо. Покажите лучше врачу анализ
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляПопельшка
Покажу звичайно
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
а де ШОЕ в аналізі?
ШОЕ 2
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
лікарі на це навіть не дивляться.
Так, не дивляться, але страшно щось пропустити
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляGvenna
Не накручуйтесь.
п.с. бажаю щоб мірена допомогла.👍
КрестьянинДиор• 20 июля 2023
Нормальный у Вас анализ.
Основные показатели в норме.
То, что не в норме - смотрится только в савокупности с другими,а там все ок.
Пейте больше.
Там ооочень незначительные отклонения - на них и внимания не обращают, особенно если нет симптоматики.

И главное - анализы не лечат. Анализы используют вместе с симптомами и проявлениями.
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Нормальный у Вас анализ.
Основные показатели в норме.
Пейте больше.

Марися_• 20 июля 2023
Ответ дляПопельшка
А Базофили за що відповідають?
А я нівроку• 20 июля 2023
Що ж ви така нервова?) У вас мінімальні відхилення, ці всі норми приблизні, для 80% людей. І,як вже написали, лікують не аналізи, а людину з симптомами і скаргами.
Йцфыяч• 20 июля 2023
У вас хронічна вірусна інфекція. Шукайте ВЕБ, герпеси, щось сидить десь і дає таку картину.
Бокс-орун• 20 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Вы воду пьете хорошо?
ЗаведУющая• 20 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
А нащо ви здали аналіз ’для себе’? Ви ж не хворієте, що ви очікували побачити в ЗАК?
ЗаведУющая• 20 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Нащо перездавати? Аналіз нормальный
автор мадам Везувий • 20 июля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Здала, бо на роботі запропонували безкоштовний