Спочатку наш дурачок висміяв привселюдно зі сцени великий живіт Орбана,чим звичайно роздратував його.
Потім йдуть наслідки недолугих жартів.Ото не треба було триндіти про живіт Орбана. Дорого може цей "гумор" обійтися Україні.
Будапешт заблокував кредит для Києва на 90 млрд євро - FT
Погано мама Римма с татом Сашею виховували сина,не пояснили недопустимість глузування з зовнішності.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Зеленський умисно нашкодив
Зеленський дебіл
Маргаритка42• вчера в 21:47
Ответ дляMilkShake-268d
Зеленский красавчик.
Все делает правильно, для Украины.
Мафиози и шоумен Трамп это не союзник Украины.
Союзники Украины демократы в США.
А они пока не у власти.
Союзники Украины это Брюссель и ЕС.
А не дикая шавка Орбан.
Вы в политике вообще не разбираетесь!
А строите из себя эксперта.
Все делает правильно, для Украины.
Союзники Украины демократы в США.
А они пока не у власти.
Союзники Украины это Брюссель и ЕС.
А не дикая шавка Орбан.
Вы в политике вообще не разбираетесь!
А строите из себя эксперта.
Этот юмор обошелся очень дорого для Украины. В ответ на переход на личности орбан выдал зрелую реакцию в отличии от самого зеленского заявив, что дискуссия идет не о них двоих, а о будущем Европы, и именно поэтому Украине не место в ЕС. Зеленский своими же руками дал Будапешту идеальный публичный повод сделать то, что тот и так хотел, заблокировать кредитный транш на 90 млрд евро, сославшись на неадекватность Киева.
MilkShake-268d• вчера в 21:47
Ответ дляРеверанс
Де я вказувала,що єксперт?
Я пишу свою власну думку і питаю,що думають інші.Ви щось сильно перекручуєте.
Ну так у вас аналитики уровня кухни норильска.
Для бабушек с фед каналов, уж извините.
В моем мире - Зеленский это уважаемый всеми человек на Западе.
И причина в том, что в отличии от других президентов Украины.
Он честный человек.
Человек слова.
И человек который уже 4 год ведет полномасштабную войну против рф.
И мы ее не проигрываем!!!
Зеленский настоящий мастер дипломатии и верховный.
Для бабушек с фед каналов, уж извините.
Он честный человек.
Человек слова.
И мы ее не проигрываем!!!
MilkShake-268d• вчера в 21:48
Ответ дляМаргаритка42
’Украина не место в ЕС’
А коррупционеру и маленькому диктатору Орбану - место.
Не перепутайте
Маргаритка42• вчера в 21:50
Ответ дляMilkShake-268d
Для бабушек с фед каналов, уж извините.
Он честный человек.
Человек слова.
И мы ее не проигрываем!!!
Для бабушек с фед каналов, уж извините.
Он честный человек.
Человек слова.
И мы ее не проигрываем!!!
Это вы пока не знаете о наших потерях и не прочуствовали на себе бусификацию. То что мы не проигрываем войну, это заслуга наших военных на фронте,а не зеленского.
Ответ дляMilkShake-268d
Для бабушек с фед каналов, уж извините.
Он честный человек.
Человек слова.
И мы ее не проигрываем!!!
Для бабушек с фед каналов, уж извините.
Он честный человек.
Человек слова.
И мы ее не проигрываем!!!
Такий Зеленський чесний,що в його команді нема жодної порядної людини.Одні злодії.Ця людина настільки нашкодила Україні зібравши Ставку в якій нема жодного військового,що важко переоцінити шкоду яку він наніс нашій державі.
Ответ дляМаргаритка42
Варто лише згадати слова Зеленського:
Ми не збиралися воювати,це все народ почав.Отака оговорочка від чотириждиухилянта.
Маргаритка42• вчера в 21:55
Ответ дляРеверанс
Варто лише згадати слова Зеленського:
ипсо
Ответ дляРеверанс
З ’любові’ до Зеленського.Волею якого хотіли вбити київського активіста Романа Ратушного.І тільки пряме втручання Єврокомісара врятувало Роману життя.Такі реалії України.
Потім були вкинуті до СІЗО найкращі генерали України,якраз перед війною з Росією по видуманим справам.
Далі продовжувати?
Продовжуйте. Яка мета створювати ці політичні темі? У вас немає інших інтересів?
Ответ дляМаргаритка42
ипсо
На жаль ні.Зараз судять всіх хто не здали Україну.
В Києві продовжуються судилища над полковником розвідки Романом Червінським(Ваннергейт) та захисником Харкова підполковником Романом Дудіним.Якщо,Червінського вдалося хоча би з СІЗО визволити.То Дудін за захист Харкова 4 рік сидить в Лукьянівському СІЗО.
Brichka_04• вчера в 22:00
Та, ну ради Бога. Прям, если бы не сказал про живот, а он говорил в другом смысле, он бы одобрил что-то. Ну, что за дебилизм?
Маргаритка42• вчера в 22:01
Ответ дляBrichka_04
Речь не о том одобрил бы или нет, а об том как он представляет лицо Украины. А сделал он это на уровне младшей школы
Ответ дляAbrado
В темах виключно правда,яку неважко перевірити.В память Героя України Роми Ратушного мені зовсім неважко.
Романа не встигли вбити в Києві люди які сидять поруч з Зеленським,це потім зробили росіяни.
Знаєте,що сказав Зеленський Ратушному коли тому вдалося донести до нього цю страшну ситуацію?
- Це вже неважливо.Андрій Смірнов отримав посаду і тепер працює в офісі президента і більше так робити не буде.Отака індулігенція на вчинення злочинів.Якщо,ти в команді Зеленського тобі можна все.І нічого тобі за це не буде.
Ответ дляBrichka_04
Я думаю,що займаючи посаду президента права на дебілізм нема.Треба,як і в звичайному житті думати де і що саме ти говориш.І кому.Ви так не думаєте?
Mariya Prokhorova• вчера в 22:09
Зеленським було сказано в контексті , поки Українська Армія тримає кацапстан , то один Віктор думає про живіт , а не про оборонну !
Це політична метафора , яка є правдою
Ответ дляРеверанс
А які ще ваші дії окрім демагогії на форумі?
Mariya Prokhorova• вчера в 22:11
Ответ дляРеверанс
Про живіт як про фізичний стан , не йшлося не перекручуйте
Чого не пишите що Порошенко вклав гроши в облігації Угорщини ?
Ответ дляAbrado
Давайте подивимось,значення вислову яке Ви по не знанню тут написали.
Демагогія — це маніпуляція словами та фактами, мета якої — обдурити людей, завоювати їхню прихильність або схилити на свій бік за допомогою красивих, але брехливих обіцянок, перекручування фактів та впливу на емоції. Простіше кажучи, це порожні балачки, спрямовані на обман, коли людина говорить те, що натовп хоче почути.
Ответ дляРеверанс
Добре. Що ще ви робите окрім створювання політичних тем на мамському форумі?
Mariya Prokhorova• вчера в 22:16
Ответ дляРеверанс
Нагадайте дослівний ’жарт’Зеленського,ну що б я не перекручувала.
Майже дослівно написала вже !
Про живіт як пузо не йшлося , то була політична метафора і я думаю , що іі було схвалено
Маргаритка42• вчера в 22:17
Ответ дляMariya Prokhorova
Це політична метафора , яка є правдою
Только сейчас поняла что то что написал автор не правда. Нигде не могу найти слова про живот орбана
Ответ дляРеверанс
Вибачень за наїзд не буде?
Я Вам повинна звітувати?
Це форум і мені цікаво навіщо ви і ще деякі користувачі створюють лише політичні теми. Яка мета? Наїзда не було, лише цікавість.
І ще цікаво які інші громадські дії у вас є, окрім розмов на жіночому форумі?