Оскорбляю всячески• 20 июля 2023
Штати не готові підтримувати судна
Сполучені Штати не готові оголосити про будь-які заходи підтримки суден, що прямують до українських портів після того, як Міністерство оборони РФ оголосило, що буде вважати ці судна як такі, що перевозять військові вантажі. Це сталося на тлі зриву зернової угоди Росією.
Таку заяву зробила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П´єр під час брифінгу. Так, у відповідь на запитання журналістів про те, чи розглядають Штати можливість надання допомоги в русі суден в українські порти, вона відповіла, що їй "нема чого сказати про те, що стосується морської частини".
Водночас вона наголосила, що США продовжать допомагати Україні в питаннях постачання зерна на світові ринки. Прес-секретар Білого дому також згадала про виділення коштів на підтримку українських фермерів.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 июля 2023
Ответ дляSnake_dreams
Но если выбирать, куда должна прилететь ракета: в какой-то склад или в жилой дом, неужели нужно сбивать над домом?!
вы в себе вообще- то? а на складах , что? людей нет?
Голодаю• 20 июля 2023
Ответ дляSnake_dreams
Нет, пусть летят сразу по людям, подумаешь, какие-то старики и дети, зато нефтебаза будет цела. Туда бабки же вложены
Для этого есть сирена, вы сами должны быть ответственны за свою жизнь
Оскорбляю всячески
• 20 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Мне вообще кажется, что после высказываний нашего президента на саммите НАТО, поддержка Штатов с каждым днём, становится всё более и более сомнительной..
А що він там говорив?
Одні думки• 20 июля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
А що він там говорив?
Ответить не могу, ибо забанят - погуглите... Но результат последнего Рамштайна, увы не обнадёживающий...
Оскорбляю всячески
• 20 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
💯 Починаючи з авторки. У 21 сторіччі людина не стані ознайомитися з першоджерелом і опублікувати реальну відповідь. Вкинула і пішла наступні 20 р відпрацьовувати.
Удалено администрацией...
trickywicky• 20 июля 2023
Ответ дляZhukOlena
В мене тоді вже мурашки по спині, як почула, що він каже....так, це все чиста правда. Але на жаль нам треба десь змовчати, десь посміхнутися - бо нам допомагають, а не ми....
А що він казав? Якось пропустила цей момент
Бачила тільки частину виступу на концерті
trickywicky• 20 июля 2023
Ответ дляZhukOlena
Коли я побачила, що Маляр виступає в шоу ’Говорить Україна’, то після цього я її не сприймаю. А за Соледар як вона пнулася, що все там ок, коли наші хлопці вже пару днів як відійшли
На початку війни маляр скидала відео знищення російської техніки. Потім виявилося, що це відео запис з якоїсь комп’ютерної гри, вона швиденько видалила. Професіонал ще той🤦🏻♀️
Чебураха з перцем• 20 июля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Удалено администрацией...
Амелі на мілені• 20 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
’Сейчас, по пути в Вильнюс, мы получили сигналы о том, что обсуждаются формулировки без Украины. И я хочу подчеркнуть: эта формулировка только по приглашению, а не по членству Украины. Беспрецедентно и абсурдно – когда нет временных рамок и для приглашения (!), и для членства Украины; и когда добавляется какая-то странная формулировка об «условиях» даже для приглашения Украины…
Похоже, что нет готовности ни пригласить Украину в НАТО, ни сделать ее членом Альянса. Следовательно, остается возможность торговаться членством Украины в НАТО – в переговорах с Россией. А для России это означает мотивацию и дальше продолжать свой террор. Неопределенность – это слабость. И я откровенно обсужу это на саммите’, - написал Зеленский.
Оскорбляю всячески
• 20 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Удалено администрацией...
Забаньтеся і не позортеся своїм першоджерелом.
Ця інформація вже всюди на просторах інтернету.
trickywicky• 20 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Спасибо , не видела
Альфред Шнитке• 20 июля 2023
Ответ дляSnake_dreams
вы вообще в себе, что вы несете?
Альфред Шнитке• 20 июля 2023
Ответ дляОдні думки
что именно вам в списке не нравиться?
Альфред Шнитке• 20 июля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
вы, как большинство, перешедших из одноклассников в тг каналы-дальше заголовков как обычно не читаете?
Одні думки• 20 июля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
что именно вам в списке не нравиться?
А что там понравится может? Это когда-то называлось ’переливать из пустого в порожнее’ или ’толочь воду в ступе’...
Альфред Шнитке• 20 июля 2023
Ответ дляОдні думки
ну вы ж наверное на фронте, вам видней
Чебураха з перцем• 20 июля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Ганьбитися - це при усіх можливостях сучасного світового інформаційного простору не вміти їм користуватися і вперто це демонструвати, як робите ви.
Міні-бікіні• 20 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Удалено администрацией...
так а что первоисточник то говорит? Можно итог для неанглоязычных?
О, а вот и новсть: ’Ціни на пшеницю різко зросли на світових ринках після того, як росія заявила, що розглядатиме судна, які прямують до українських портів, як потенційні військові цілі.’
Так просто, сорвали сделку и дадут иностранным зернотрейдерам заработать втридорога.
Чебураха з перцем• 20 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Якщо коротко, ніхто не казав «Штати не готові підтримувати судна», як названо цю тему.
Ответ дляГореотума
мне вот интересно, в 1933 народ так же переживал и радовался когда зерно увозили?
В нас багато зерна, у людей досі торічний врожай не продали, а вже нове скосили. І це я не зі стелі беру, у родичів в селі земля тільки місяць назад продали торічний врожай пшениці і соняшника. Якщо не будем продавати не буде куди новий завозити. Так що як в тридцять третьому не буде, необхідний об´єм зерна для нас залишають, а лишок треба продавати.