Мудрецыха мира• 1 час назад

Вы согласны с этим?

Вопрос,собственно,в заголовке.
Ms. Искренность• 59 минут назад
Людина, яка мене надихає, на фронті.

Love_Love_Love_• 56 минут назад
Рекомендація лише для адекватних
Адекватній людині в принципі не може бути начхати на все що відбувається
ОбережнаЯ• 55 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Рекомендація лише для адекватних
Адекватным понятен посыл...думать о себе и о своей семье/родных/близких, а не об интересах страны
Ms. Искренность• 55 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Рекомендація лише для адекватних
Прастиєлюдівнєпалітікі
Ух яка ж Я• 54 минуты назад
Как хомяк делаю запасы, на этом всё. Никаких пабликов не читаю, занята своей жизнью насколько это возможно от обстрела до обстрела
Love_Love_Love_• 54 минуты назад
Ответ дляОбережнаЯ
А це як - якщо вони переплітаються?
автор Мудрецыха мира • 53 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Рекомендація лише для адекватних
Любой адекватный человек не может день и ночь лить слёзы,переживая за страну или народ.Это просто невозможно.
автор Мудрецыха мира • 53 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А це як - якщо вони переплітаються?
Не всегда.
Love_Love_Love_• 53 минуты назад
Ответ дляМудрецыха мира
Звісно не може, а ви знаєте когось хто лиє сльози день і ніч?

Шалена красуня• 52 минуты назад
Щось все до купи, хтось позбирав все, що десь почув.
Наче все вірно, але до чого той перший абзац
Ms. Искренность• 52 минуты назад
Запланувала подорож з людиною з пункту 2, а йому командир відпустку не погодив.
автор Мудрецыха мира • 51 минуту назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Да.Матери,потерявшие своих детей.Их горе всегда с ними.
ОбережнаЯ• 51 минуту назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А це як - якщо вони переплітаються?
Никак они не переплетаются
Но у вас может быть и переплетаются
Love_Love_Love_• 49 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
Не всегда.
Ну як не всєгда? Всєгда, доки ти є громадянином
Love_Love_Love_• 46 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
Вони не лиють сльози день і ніч незважаючи на те що іх горе завжди з ними.
Але навіть якщо лиють, ви хочете щоб вони якось застосовували вашу пораду з посту бо інакше вони не адекватні?
Love_Love_Love_• 46 минут назад
Ответ дляОбережнаЯ
Никак они не переплетаются
Но у вас может быть и переплетаются
Це може у вас ніяк не переплітається, хоча переплітається і це навіть зараз очевидно
Хвець-тець• 44 минуты назад
Ні , не згодна, продовжую планувати, працювати і будувати інакше не буде не що жити.

До речі , на початку війни зменшилась конкуренція в будь-якій сфері.
Ми залишилися , то дурно цим не користуватися Попри весь цей жах розвиваємося по-трохи
Новопоштинская• 43 минуты назад
Ответ дляУх яка ж Я
Який брєд. Ніколи не буде дефіциту базових продуктів! А без хамону і авокадів ще ніхто не вмер🤷🏼‍♀️
Куплю орехи• 44 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Рекомендація лише для адекватних
Тут не про «начхати»

Я вся ваша• 44 минуты назад
Ответ дляМудрецыха мира
Может , если это его работа ;Притулп, Стерненко Кулеба и другие годовые единого
Плачут но за бабки
Love_Love_Love_• 42 минуты назад
Ответ дляКуплю орехи
Тут не про «начхати»
А про що?
Рекомендація - знайдіть кого вам добре і забийте на все.
Та тут мільйони би радо на все забили, але це не можливо в принципі.
Пів країни тих з ким добре на фронті, за кордоном, в окупації, загинули.
Пост з розряду: як немає хліба - їжте тістечка
автор Мудрецыха мира • 42 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ничего не хочу.И это не моя порада,это текст из просторов интернета.Мой только вопрос.
Love_Love_Love_• 41 минуту назад
Ответ дляМудрецыха мира
Якась хєрня зліплена зі всього що там в тому інтернеті знайшлось.
Ух яка ж Я• 40 минут назад
Ответ дляНовопоштинская
Цены только будут совсем другие.
Да и никогда не говорите ’никогда’, жизнь очень непредсказуема
автор Мудрецыха мира • 38 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
В некотором смысле согласна с вами. Для того,чтобы следовать советам из этого поста, надо быть пофигистом по жизни.
Ms. Искренность• 37 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
Настільки, щоб начхати на власне життя?
Новопоштинская• 37 минут назад
Ответ дляУх яка ж Я
Цены только будут совсем другие.
Я поїду до Медики і куплю все шо потрібно. Іта й імпорт ніхто не відміняв і не забороняє. Не буде української продукції, буде польська, угорська чи словацька
Love_Love_Love_• 34 минуты назад
Ответ дляМудрецыха мира
Мені здається навіть пофігісту стане не пофіг дивлячись на те що відбувається.
Це потрібно бути на всю голову тупим і дуже тупим і відбитим. Тоді можливо, трохи легше буде жити в цьому піздєці.
От в мене є один знайомий, він мені постійно говорить що він так диве наче війни немає і на все воля Божа, в Біблії написано і бла бла бла, але він дуже дуже дуже тупий фанатик, пʼятидесятник, його нічого в цьому житті крім грошей не цікавить в принципі
Ух яка ж Я• 36 минут назад
Ответ дляНовопоштинская
А, ясно) точка зрения зависит от точки сидения)))
автор Мудрецыха мира • 36 минут назад
Ответ дляMs. Искренность
Настільки, щоб начхати на власне життя?
Начхати на життя інших.Власне життя у таких людей якраз в пріоритеті.