Оскорбляю всячески• 20 июля 2023

Штати не готові підтримувати судна

Сполучені Штати не готові оголосити про будь-які заходи підтримки суден, що прямують до українських портів після того, як Міністерство оборони РФ оголосило, що буде вважати ці судна як такі, що перевозять військові вантажі. Це сталося на тлі зриву зернової угоди Росією.

Таку заяву зробила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П´єр під час брифінгу. Так, у відповідь на запитання журналістів про те, чи розглядають Штати можливість надання допомоги в русі суден в українські порти, вона відповіла, що їй "нема чого сказати про те, що стосується морської частини".

Водночас вона наголосила, що США продовжать допомагати Україні в питаннях постачання зерна на світові ринки. Прес-секретар Білого дому також згадала про виділення коштів на підтримку українських фермерів.
Чебураха з перцем• 20 июля 2023
Абсолютно невідповідні заголовок і зміст, читайте першоджерело з оригінальним цитуванням!

автор Оскорбляю всячески • 20 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Це і є джерело і все там вказано вірно.
https://www.unian.ua/world/u-ssha-vidreaguvali-na-...
автор Оскорбляю всячески • 20 июля 2023
Те, що деяким категоріям не хочеться в це вірити, не означає, що цього немає
Чебураха з перцем• 20 июля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Це і є джерело і все там вказано вірно.
Уніан першоджерело? Ви прикидаєтеся чи треба по завданню поприносити сюди лякалки чергові? Першоджерело - пресбрифінг, читайте, він доступний.
автор Оскорбляю всячески • 20 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
От почитайте і радійте....
Хоча радості немає взагалі
Міні-бікіні• 20 июля 2023
и Турция не будет защищать наши суда. А как вы себе представляли, США через Босфор свои эсминцы притянут))) кто их пустит и чего ради?
Чебураха з перцем• 20 июля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
От почитайте і радійте....
Хоча радості немає взагалі
Я читала на відміну від вас в оригіналі, в контексті і в оригінальному джерелі.

Гореотума• 20 июля 2023
мне вот интересно, в 1933 народ так же переживал и радовался когда зерно увозили?
Міні-бікіні• 20 июля 2023
Ответ дляГореотума
а что вы с ним в таком кол-ве в стране делать будете? гнить оставить? Элеваторы на юге остались в массе.
Гореотума• 20 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
стесняюсь спросить, в каком количестве, без юга и т.п.
Гореотума• 20 июля 2023
голодающие дети африки в Голландии, Польше, еще не наелись видимо
Зубачистка• 20 июля 2023
Ну не зря же наши в аккурат к продлению зерновой угоды шарахнули по мосту, они не могли не понимать что это повлечёт, был же план какой-то. Может наконец-то пора спровоцировать голод в других странах чтобы зашевелились быстрее
VitalinkaGL• 20 июля 2023
ну у нас же а стране-лучше пусть сгниет чем людям дешевле продадим,спечем хлеб дешевле социальный и т.д.
насчет Сша-ожидаемо,никто на открытый конфликт не пойдет,все чужими руками.
ZhukOlena• 20 июля 2023
Де адміни, коли знімуть аноніми?
ZhukOlena• 20 июля 2023
Я правильно розумію, що відміна зернової угоди як зелене світло для рашки, щоб робити ракетний терор портовим містам? Чи це не впливає?
МамОмужа• 20 июля 2023
Ответ дляГореотума
Зараз 33-й рік і люди мільйонами пухнуть від голоду? Ви в своєму розумі? Матрьошка, киш звідси!
Зубачистка• 20 июля 2023
Ответ дляZhukOlena
Чому тоді наші їм в цьому допомогли? Бахнули як раз по мосту і відразу рашка прийнялась за Одесу. Це як розуміти?
Міні-бікіні• 20 июля 2023
Ответ дляГореотума
В достаточно большом, у нас в Запорожье поля, мы второй год продать не можем нормально за безнал урожай, негде хранить, вывозят только крупные компании, только у крупных фермеров выкупают. У нас за нал берет за копейки, что бы фурами на Польшу тащить, А наша ферма в жо..е. Людей половину уволили. В следующем году по черному овощи посеем, вот и будет реальные проблемы с зерном, не в африке, а у нас.
Амелі на мілені• 20 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Тоже все думала, выбрали же момент с этим мостом. Как последний гвоздь в крышку гроба зерна

Фима Собак• 20 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Ой, не надо начинать думать.
ZhukOlena• 20 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Чула таку думку, що рашка сама бахнула, аби з зернової угоди вийти. Але де правда, не знаю
Амелі на мілені• 20 июля 2023
Ответ дляZhukOlena
Так им как раз выгодно было бы ее продлить, глядишь, выполнили бы их условия по вывозу их зерна и удобрений. Эрдоган еще за пару дней до истечения говорил, что продлят. И тут мост
В гости звали?• 20 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Наши на себя официально не взяли ответственность за мост. ’Незаконные конструкции’ и т.п. это просто комментарии. Может рашка сама его покоцала.
Snake_dreams• 20 июля 2023
Ответ дляВ гости звали?
Интересно, а за что они вообще берут ответственность? Брали ли они ответственность, когда из-за ПВО наш дом разнесли?!
ZhukOlena• 20 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А раша вже співає, що у них цей рік урожайний і вони зможуть замістити українське зерно.
Одні думки• 20 июля 2023
Мне вообще кажется, что после высказываний нашего президента на саммите НАТО, поддержка Штатов с каждым днём, становится всё более и более сомнительной..
В гости звали?• 20 июля 2023
Ответ дляZhukOlena
Маляр тоже говорила о провокации.
Snake_dreams• 20 июля 2023
Ответ дляВ гости звали?
Маляр тоже говорила о провокации.
Ну конечно, бубочку провоцируют, неужели не понятно?))
ZhukOlena• 20 июля 2023
Ответ дляОдні думки
В мене тоді вже мурашки по спині, як почула, що він каже....так, це все чиста правда. Але на жаль нам треба десь змовчати, десь посміхнутися - бо нам допомагають, а не ми....
Амелі на мілені• 20 июля 2023
Ответ дляВ гости звали?
Маляр тоже говорила о провокации.
Нашли кого слушать, врет как дышит.
Зеля тоже непонятно зачем наврал, что сгорели вчера в порту 60 000 тонн китайского зерна. Это невозможно