Аноним с кешбеком• 21 июля 2023

Хто пізно лягає і рано встає....як нормалізувати сон?

У кого була проблема, що неможна заснути. Наче все нормально у житті, а спати не можливо.
Екатерина27• 21 июля 2023
Никак( так и живу
Помеха справа• 21 июля 2023
У меня. Выписали миртазапин и привет сон
Потом наладилось
Леннон_Жив!• 21 июля 2023
Наче все нормально у житті - це аж позаздрити можна
Смайлик• 21 июля 2023
силою вставати в 8 ранку, потім не давати собі спати вдень, ввечері само вас вирубить
як не на перший вечір, то на другий точно

а як спати до обіду, то канєшно важко нормалізувати сон
Кукарачка• 21 июля 2023
Актуально, послухаю.
Через тиждень виходити на роботу після 3 років дома, коли встаю в 11, а лягаю в 3-4..
Кукарачка• 21 июля 2023
Ответ дляСмайлик

Дякую.
Але як встати в 8, якщо наприклад 3 роки вставав в 11 і лягав в 3-4 ночі?
любименькая• 21 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Дякую.
буде важко
Кукарачка• 21 июля 2023
Ответ длялюбименькая
буде важко
Вже тиждень лягаю в 23.00, но заснути ніяк не можу, тільки під ранок.
Завдяки вашій пораді я зрозуміла, що треба не рано лягати, а РАНО ВСТАВАТИ
Гарнюнька• 21 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Мелатонін пробували? З ним полегше засинати. Хоча б перестала до 5 ранку думати всі думки)
Червона калина• 21 июля 2023
Ответ дляСмайлик

Я встаю в 8, даже в выходные. 1,15. Не могу уснуть
автор Аноним с кешбеком • 21 июля 2023
Ответ дляСмайлик

Спати лягаю якщо повезе о 2.00
Просинаюсь з рівнями. О 4.30
Кукарачка• 21 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Ні, не пробувала.
Допомогає?
Гарнюнька• 21 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Ні, не пробувала.
Допомогає?
Так, тільки не одразу, в нього накопичувальна дія.
Кукарачка• 21 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
А як довго його можна приймати?
Це снодійне?
ХуАнита• 21 июля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Спати лягаю якщо повезе о 2.00
Просинаюсь з рівнями. О 4.30
О 4.30 ранку?
автор Аноним с кешбеком • 21 июля 2023
Ответ дляХуАнита
О 4.30 ранку?
Так
Яжбоматуся• 21 июля 2023
Я нормализовала. У меня собака крупной активной породы, которой необходимо долго гулять. Я переехала, здесь солнце и куча людей/детей/машин/мотоциклов уже с 7.00. Поэтому я вынуждена вставать в 5.00, чтобы в 7.00 быть уже дома после прогулки. Собаку мою очень люблю, собственный режим сна выровнялся автоматически (долго на сне в количестве 3 часа в сутки я не протянула, да и смысла не было).
Яжбоматуся• 21 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Дякую.
Если Вы из поколения чуть постарше, то помните, возможно, как наши родители и мы выравнивали ночной сон детям до года) Не давали спать днём. Тогда вечером в нормальное время дети засыпали, а не гуляли всю ночь. Вот как-то так. Если встал рано (пофиг, во сколько лягли) и весь день провел активно, то организм сам захочет отдыха в нормальное время. За неделю ранних фиксированных подъёмов перестроитесь.
Гарнюнька• 21 июля 2023
Ответ дляКукарачка
А як довго його можна приймати?
Це снодійне?
Спробуйте хоча б місяць спочатку.
Хоча можна до 9 місяців без перерви.