Мира всем• Изменено 21 июля 2023
Купила сіль для консервації-тріщить.
Вперше таке бачу,в інтернеті нічого не знайшла.Звичайна кухонна кам´яна сіль,при контакті з водою тріщить.Що це таке можливо тут є ті,хто пояснять, бо вже й боюся використовувати.
Масяня Я• 21 июля 2023
О, и у меня тоже соль трещит. Только другая. Тоже первый раз с таким сталкиваюсь. Состав на упаковке прочитала. Интересно, почему
Без Баяна• 21 июля 2023
Теж трищіть. Причому різних виробників. Ще й попадається недостатньо солона.