Алгонавт• вчера в 11:48
Как сделать вкусный томатный соус на зиму?
Ищю проверенный рецепт, чтобы не получилось очередной кислоты.
Танцепесенная• вчера в 11:53
Ответ дляСладко-соленая
Никак, они все не вкусные получаются
Я також думала до минулого літа, поки не попався мені в ютубі рецепт каналу Смаколик.юа Домашній кетчуп на зиму з буряком. Я зробила три порції, мені цього кетчупу не вистачило до весни.
Танго утрьох• вчера в 12:02
я делаю не соус, а полуфабрикат для борща, соусов, супов
помидоры и репч лук 2/1 перебиваю блендером, увариваю часик, остужаю и разливаю по одноразовым стаканчикам. замораживаю
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 12:08
Я делаю с чесноком, заодно чеснок консервирую. И сахара, и соли немного добавляю, по вкусу. Томат увариваю, чеснок на блендере, потом в горячий кладу и закатываю. Или можно заморозить. Подходит и в борщ, и для жаркого. И еще с базиликом и орегано для пиццы.
Нічний дожор• вчера в 14:20
Інгредієнти
Помідори — 3 кг
Яблука кислі (краще Антонівка) — 0,5 кг
Цибуля ріпчаста — 0,5 кг
Цукор — 150 г
Сіль — 1 ст. л.
Оцет 9% — 50 мл
Мелений чорний перець — 0,5 ч. л.
Дрібка кориці та гвоздики за смаком
Приготування
Помийте помідори та яблука, очистьте цибулю.Наріжте всі овочі та яблука невеликими шматочками.
Покладіть у каструлю і тушкуйте на малому вогні близько 1–1.5 години до м´якості.
Збийте масу блендером або перетріть через сито для ніжної текстури.
Додайте сіль, цукор, оцет та спеції.Проваріть ще 10–15 хвилин.
Розлийте гарячий кетчуп у стерильні банки та закатайте.
Я порізані овочі кручу на м´ясорубку і зварене перебиваю ногою блендера, так швидше.
Якщо помідори не м´ясисті, то варіть без кришки, щоб густіший був.
Ну і для гостроти можете додати гострий перець.
Помідори — 3 кг
Яблука кислі (краще Антонівка) — 0,5 кг
Цибуля ріпчаста — 0,5 кг
Цукор — 150 г
Сіль — 1 ст. л.
Оцет 9% — 50 мл
Мелений чорний перець — 0,5 ч. л.
Дрібка кориці та гвоздики за смаком
Приготування