Зеленський звільнив Пристайка з посади посла у Британії після заяви про “нездоровий сарказм”
Президент України підписав указ про звільнення Вадима Пристайка з посади посла України у Великій Британії та з посади Постійного представника України при Міжнародній морській організації.
Про це йдеться у тексті відповідного указу.
Причини такого рішення поки не розголошувались.
Нагадаємо, Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що він “хоче бачити від України хоч трохи подяки” за ту допомогу, яку надає його країна. При цьому він додав, що країни Заходу – не Amazon, і вони не можуть виконувати всі запити України.
Після цього Зеленський заявив, що Україна завжди була вдячна Британії за підтримку, тому заява Воллеса є необґрунтованою. Він зазначив, що ми “можемо вранці прокидатися і дякувати міністру особисто”.
Водночас Пристайко назвав заяву Зеленського “нездоровим сарказмом” та додав, що він не потрібен у стосунках між дружніми країнами.
Ату не згодних з лідером.Звільнимо всіх професіоналів з послів України.
Потім по оголошенню нових наберем.Без освіти і досвіду.Зато вірних партії
Результат:
вже голосів:
75 (70.75%)
Не правильно мститися послу
25 (23.58%)
Правильно звільнив
6 (5.66%)
Хамські жарти союзникам норм
Ответ дляokogteva
Посол якраз розуміє. І всі притомні розуміють. На жаль, не розуміє перша особа держави, яка дозволяє собі подібні висловлювання у бік країни, яка з перших днів повномасштабного вторгнення, і навіть ще до нього, робила все, щоб Україна вистояла.
Посол це дипломат.
Дипломати такого собі не можуть дозволити.
Хто не бачив.
По обороні Гостомеля знищені всі документи
МВС фактично знищила інформацію про захист аеропорту в Гостомелі вранці 24 лютого 2022 року – “Закрита зона”
Там зауважують, що відповідь могла б розставити крапки над “і”. Натомість розставила нові знаки питання:
– чому інформація про захисників аеропорту Жуляни зберігалася, а про Гостомель ні?
– навіщо було знищувати інформацію про захист Гостомеля?
– виходить, є що приховувати?
– чому аеропорт, який належить ДП “Антонов”, отже перебуває в структурі Укроборонпрому, яким керує по факту Офіс президента, опинився у дуже важкій ситуації в момент вторгнення? Навіть попри те, що директор ЦРУ Бернс попереджав Зеленського про цей сценарій.
– виходить, є що приховувати?
Ответ дляEllo
конкретно хамство вообще плохо, но Пристайко преставитель нашей страны и дипломат, а это значит что даже если он с чем-то и не согласен, то нужно сохранять хладнокровие, а не критиковать высказывания лидера своей страны.
Пристайко як дипломат зобов’язаний робити так, щоб зарубіжні партнери не перехотіли мати будь-які справи з Україною і не припинили допомагати. Це було ніби вибачення перед англійцями за хамство Зеленського. Правильно зробив Пристайко. Але бубочка нікому не пробачає навіть натяків на те, що він не ’найвеличніший лідер сучасності’.
Ответ дляlyudai
Оце найстрашніше.єрмак надув в вуха ,що лідер і лідер повірив в це.
Якісь претензії весь час,не дали,не те дали,мало дали....
А сам хоть щось робив?
Marinka804• 21 июля 2023
Ответ дляFilomena
Ще раз.
Якщо посол не розуміє, що не має компетенції без узгодження змінювати офіційну риторику, то нажаль.
Ага, так отой спіч презедента Бену Уоллесу був офіційною риторикою? З Мамойрімой хай так офіційно спілкується.
Ответ дляlyudai
Тобто посол має підтримувати рагульсько-гопницький стиль спілкування президента?! Ого, далеко підемо з такими підходами до дипломатичної роботи.
Його хто призначив? Він знав з ким збирається працювати?
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
Доречі політ технологи одразу сказали: посол повівся неприпустимо.
Може він і чудовий, але так в геополітиці не поводяться.
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
Ответ дляFilomena
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
КРАЇНУ він має підтримувати!
Які політтехнологи сказали? Ті, кого Подоляк з Єрмаком найняли?
Ответ дляСалт
Він, мабуть, ще й курси мінету не зміг би провести. Толку від такого посла.
На жаль, дипломатичний корпус України останнього часу формується просто жахливо. Повністю паплюжиться професійна дипломатична служба.
Пристайко карʼєрний дипломат. Він людина не з вулиці.
Marinka804• 21 июля 2023
Ответ дляFilomena
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
Посол повівся неприпустимо, презедент - еталон дипломатії та добропорядності. Що там ще політехнологи кажуть? Як поводяться в геополітиці?
Ответ дляFilomena
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
То що він має підтримувати?
Все дуже просто.
Дві чудо-послиці без освіти і знання мов країн,етикету в нас вже є. Дуже вчасно звільнив місце, чекаємо чергову повію тепер в такій важливій країні, як Великобританія.
В МЗС багато кандидатів, яких нещодавно за відкритим конкурсом наобирали.
Ответ дляJave
Не зменшиться, Захід розумніший чим наш бубочка.. і зброю дають не боневтіку, а Україні.. так що чхали вони на вибрики боневтіка тим паче, впевнена, вони ж розуміють його ’внесок’ в розвиток України
Тільки на це й сподіваюсь,але краще б він союзників не дрочив.
Корона не впала б з президента подякувати по людськи,а не в стилі кварталу з тупими хохмами нахамити.
Ответ дляСалт
Я не про Пристайка. А про тих, хто прийшов після проводження курсів з мінету.
Зрозуміла. Повністю підтримую. Чомусь в дипломатію намагаються пропихувати всілякий непотріб, особливо активно це було при Янику і при Зеленому набуло нових обертів з подачі Єрмака.
Елена_мама Кристинки• 21 июля 2023
Очень рекомендую автору начать с того, что почитать полную речь англ министра обороны в оригинале. Он жалуется на то, что Зеленский просит и просит оружие. Не успели дать одно- просит другое. Мне интересно, что может делать президент воюющей страны? Сказать, ну хорошо, подождем , пока половину убьют и приедем к вам через год? Ваши мысли какие на этот счет?
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон із сумом сприйняв повідомлення про відставку посла України у Великій Британії Вадима Пристайка, оскільки той був чудовим послом.
Джерело: Джонсон у Twitter
Пряма мова Джонсона: ’Сумно прощатися з Пристайком, який був чудовим українським послом і другом для цієї країни’.
Ось так ...
Джерело: Джонсон у Twitter
Ось так ...
Yuliya-af7f• 21 июля 2023
Ответ дляEllo
и вообще, автор, у вас все темы в одном русле, вся нынешняя власть гавно. Вы из прихожан Порошенка?
Так вона справді така, до речі, як і попередня
Coffee is Love• 21 июля 2023
таке враження що в зелених як не вийшло нас здати-продати, то вони тепр роблять щось для того, щоб нам принаймі перестали допомагати
Ответ дляCoffee is Love
Так і є.
І самі гарно шкодять.
ЗЕЛЕНІ СТАНДАРТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Просто шикарну історію розповіла Дана Ярова. Прямо на наших очах, ДЕРЖАВНА установа заблокувала все постачання до ЗСУ.
Під час проведення аудиту Міноборони, Державна аудиторська служба визнала весь прибуток постачальників МО збитками держави. Тобто по факту Держаудит постановив, що мати прибуток з постачання армії не комільфо, і якщо забезпечуєш армію, маєш працювати за баланду і сухарі. Це ж тобі не Велике Будівництво будувати?..
Здійнявся скандал. Зеленський зустрічався з бізнесом. Шмигаль обіцяв все владнати. Кабмін проводив наради. Вирішили внести зміни в постанову, що установила таку дебільну норму. Зміни наче внесли, але вони ніде не опубліковані. А тим часом підприємці дізналися, що Держаудитслужба розсилає по всіх правоохоронних органах листи, що прибуток підприємств що забезпечують ЗСУ, то таки збитки держави – і вимагають порушення кримінальних справ.
Тобто Держаудит тупо ігнорує і розпорядження президента і рішення Кабміну. Результат – забезпечення ЗСУ просто заблоковане, бо жодне підприємство не буде працювати в умовах коли отримання тобою прибутку називають злочином.
Яка причина цього? Я не відаю. Але розглядаю три варіанти. Перший – ті хто годувалися з постачань МО раніше, через свої зв’язки блокують виконання контрактів фірмами-переможцями прозорих торгів. Мовляв, штучно створюємо дефіцит, а потім закриваємо його в пожежному порядку силами «своїх фірм». Як це працювало ми бачили минулого року, коли армія в результаті здобула хренові бронежилеті, і лайняну зимову форму (сам бачив). А влада казала: «Ну так же краще, ніж нічого?!»
Другий варіант, ті хто звик з усього брати відкати, вже не може зупинитися. На всіх рівнях. Третій варіант, який не виключає попередні – з закупівель МО годується хтось з оточення Зеленського, наприклад завгосп, вплив якого вищій за президентський.
У будь-якому разі це означає що? Що Зеленський в Україні – ніщо. На його розпорядження чиновникам чхати. Все що може ЗЕ – це писати відосики і пробувати бикувати перед керівництвом НАТО.
А тепер питання, що з такою Україною треба робити?
Відповідь – її треба негайно, от прямо зараз приймати в НАТО. Бо, типу, Захід нам винний як земля колгоспу за Будапештський меморандум. Бо ми, бачте рятуємо Захід від російської навали – схоже Захід про це не здогадується. Тому що «це так не працює» і наші нитики, бачте, розчаровуються в європейських цінностях. Ну і так далі – можете почитати, яку дрімучу нісенітницю несли наші нитики у відповідь на слова Бена Воллеса, що можна бути і більш вдячними.
Почули? От саме ТАКУ армію, з отаким забезпеченням всі ці нитики вважають за потрібне всунути в НАТО, бо у них там теж корупція, а нам для вступу «треба три Росії перемогти». Армію, яку безпілотниками, транспортом та зв’язком забезпечують волонтери, а ці прилади в частинах не ставлять на облік – бо відповідальність нести доведеться. Списувати там…
І самі гарно шкодять.
ЗЕЛЕНІ СТАНДАРТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ