Зеленський звільнив Пристайка з посади посла у Британії після заяви про “нездоровий сарказм”
Президент України підписав указ про звільнення Вадима Пристайка з посади посла України у Великій Британії та з посади Постійного представника України при Міжнародній морській організації.
Про це йдеться у тексті відповідного указу.
Причини такого рішення поки не розголошувались.
Нагадаємо, Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що він “хоче бачити від України хоч трохи подяки” за ту допомогу, яку надає його країна. При цьому він додав, що країни Заходу – не Amazon, і вони не можуть виконувати всі запити України.
Після цього Зеленський заявив, що Україна завжди була вдячна Британії за підтримку, тому заява Воллеса є необґрунтованою. Він зазначив, що ми “можемо вранці прокидатися і дякувати міністру особисто”.
Водночас Пристайко назвав заяву Зеленського “нездоровим сарказмом” та додав, що він не потрібен у стосунках між дружніми країнами.
Ату не згодних з лідером.Звільнимо всіх професіоналів з послів України.
Потім по оголошенню нових наберем.Без освіти і досвіду.Зато вірних партії
Результат:
вже голосів:
75 (70.75%)
Не правильно мститися послу
25 (23.58%)
Правильно звільнив
6 (5.66%)
Хамські жарти союзникам норм
Ответ дляEllo
и вообще, автор, у вас все темы в одном русле, вся нынешняя власть гавно. Вы из прихожан Порошенка?
А той тут до чого?
’Чесно кажучи я не зовсім розумію запитання. Мені здається ми завжди були дуже вдячні Сполученому королівству, завжди вдячні премʼєр-міністрам і міністру оборони, пану Воллесу, тому що дійсно люди в Британії завжди підтримували українців. Ми за це дуже вдячні. Я не знаю, що він має на увазі, як ще нам треба подякувати. Тоді хай він напише мені і скаже, як ми маємо дякувати людям, щоб ми повністю були вдячні. А ще можемо зранку прокидатися і дякувати міністру особисто’, — зазначив президент.
Це нормальна поведінка дорослої людини?
Тоді президент звернувся до міністра оборони України Олексія Резнікова, який також був у залі, і запитав, чи погані у нього відносини з Беном Воллесом, на що той відповів, що відносини ’чудові’.
’Ну так подякуйте йому’, — сказав Зеленський і додав, щоб Резніков подзвонив британському очільнику оборонного відомства.
Ответ дляРеверанс
А той тут до чого?
Це нормальна поведінка дорослої людини?
у вас все темы только о том какой Зеленский плохой, у вас какая-то нездоровая мания.
Ответ дляРеверанс
А той тут до чого?
Це нормальна поведінка дорослої людини?
То в вас вже інше питання? Так, президент був неправий, але посол не мав це коментувати у публічному просторі. Тому відповідь на ваше перше запитання - так, правильно звільнив
Donnafugata• 21 июля 2023
Я надіюсь, що то не для Ткаченка місце готують? Хоча після Тарана, Венедіктової і сексологині в Болгарії я вже нічому не здивуюсь
Ответ дляМанула
Конкретно хамство від першої особи держави на адресу партнерів вважаєте добрим?
конкретно хамство вообще плохо, но Пристайко преставитель нашей страны и дипломат, а это значит что даже если он с чем-то и не согласен, то нужно сохранять хладнокровие, а не критиковать высказывания лидера своей страны.
Олимпиада80• 21 июля 2023
Ответ дляEllo
правильно и сделал, на кого работает этот Пристайко? На нашу страну? Он дипломат или кто? Есть правила, даже если представитель твоей страны не прав, говорить об этом во всеуслышанье не нужно.
У нас не правитель, а Президент. Менеджер, нанятый народом, при чем.
Боже, царя храни - на рашке
Ответ дляEllo
Если лидеров не критиковать, они имеют тенденцию бронзоветь. Далеко за примерами ходить не надо.
Министр иностранных дел Дмитрий Кулеба заявил, что в рамках открытого набора удалось отобрать около 30 кандидатов на должности послов. Об этом глава украинской дипломатии написал в своем Facebook.
Кулеба рассказал, что за 2 месяца МИД получил и проработал 1038 обращений. Среди них 75 действующих и бывших дипломатов, 126 ученых и преподавателей, 387 предпринимателей и представителей деловых кругов, 56 госслужащих и работников государственных предприятий, 77 кандидатов из сектора безопасности и обороны, 38 представителей гражданского общества, 44 юриста. Также медийщики, студенты, медики, местные депутаты и многие другие категории.
Ждем послами України тамад,фотографів і інші нові молоді обличчя.
Знання іноземної мови не потрібно,освіта будь яка,досвід роботи не потрібен.
Ответ дляРеверанс
Ну якже бубочку нізя обіжати він же у нас нелох
Ответ дляJave
Та так.’Если с тысячи заявок мы найдем более 50 новых мотивированных дипломатов от посла и ниже по вертикали, эту революцию стоило начинать. В рамках имеющихся механизмов поиска кандидатов мы бы этих людей никогда не нашли’, – добавил глава МИД.
Завжди думала ,що треба професійні знання для роботи.
А воно он як можна
Ответ дляEllo
А президенту можна хамити міністру оборони Британії ? Це ж чув весь світ.
Ответ дляРеверанс
от би у нас на роботу по таким критеріям брали...(а то досвід роботи,освіта та інша чухня .. простого менеджера так допитують,наче в очільники держави йде. Хоча в нашому випадку ми мамо рівно навпаки.)
Ответ дляРеверанс
А воно он як можна
Я тільки подумала після вчорашнього звільнення ткаченка що бубочка не безнадійний, а тепер бачу що помилилась вчора.