Едимнаморе• 21 июля 2023
Сенс банк
Вітаю. Хтось намагався зняти валюту зі свого рахунку в банку сьогодні? Цікавить , чи щось змінилося? Раніше теж треба було чекати два тижні, Але потім віддавали. А як зараз? Дякую за інформацію.
вАлнуюся сильнА• 21 июля 2023
Суки, сначала дали вывести все активы за бугор, вычистить банк в ноль, а теперь национализируют и все убытки созданы искусственно рашистами, возместят с казны😡😂
Ну уроды и не меньше.
Едимнаморе
• 21 июля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну уроды и не меньше.
отож бо. Вони вивели, а ми, як завжди, не вірили.
Едимнаморе
• 21 июля 2023
Ответ дляSana_T
Націоналізація відбулася лише сьогодні... менш години тому...про які ще зміни ви питаєте...зарано
Та люди швидко реагують на такі події. Черги створюють.