Національне антикорупційне бюро викрило корупційну схему в держпідприємстві «Поліграфічний комбінат Україна» в 2013-2016 роках, коли його очолював Максим Степанов, що пізніше став міністром охорони здоров´я.6 часов назад
Колишній міністр МОЗ Степанов вкрав півмільярда - Inshe.TV
inshe.tv
› Кримінал
О выделенных описаниях
•
Оставить отзыв
Вкрав пів мільярда гривень: екс-голова МОЗ підозрюється у ...
apostrophe.ua
› society
Перевести эту страницу
5 часов назад — ... викрили масштабну схему заволодіння державними коштами, до якої причетний колишній міністр охорони здоров´я Максим Степанов.
Екс-главу МОЗ Максима Степанова підозрюють у розтраті ...
ukr.net
› criminal
Перевести эту страницу
5 часов назад — НАБУ і САП вручили підозру колишньому міністру охорони здоров´я Максиму Степанову. Його підозрюють у розкраданні коштів на суму 450 млн грн.
Главные новости
Inshe.TV
Колишній міністр МОЗ Степанов вкрав півмільярда - коли очолював ’Поліграфкомбінат Україна’ (ФОТО, ВІДЕО) | Inshe.tv
6 часов назад
Апостроф
Вкрав пів мільярда гривень: екс-голова МОЗ підозрюється у міжнародній корупційній схемі
4 часа назад
Inshe.TV
inshe.tv
› Кримінал
О выделенных описаниях
•
Оставить отзыв
apostrophe.ua
› society
Перевести эту страницу
ukr.net
› criminal
Перевести эту страницу
Главные новости
Inshe.TV
6 часов назад
Апостроф
4 часа назад
Inshe.TV
tanysha777• 21 июля 2023
Ответ дляПтеродактиль
Я что-то не видела, чтобы вы подобное писали в теме про Зеленского.
Так вот с этим, как раз, всё наоборот, представляете?
Будет ответ хоть на одни вопрос или вы и этого не знаете, а так, просто на волне лживой пропаганды?
tanysha777• 21 июля 2023
Ответ дляНаталитии
Так они без гражданства спокойно уедут
Некуда им ехать, кроме Украины.
Даже Израиль не дал гарантии коломойскому, пришлось выигрывать выборы
А судить без гражданства невозможно, конечно
Птеродактиль• 22 июля 2023
Ответ дляtanysha777
На какой вопрос? Я ж выше писала, что Петя никогда ни в чем не виноват. Все кроме него виноваты. Войну закончить он не мог, потому что не знал, что Путин нападет. Роттердам+ отличное решение было. Альтернативы Медведчуку не было. Альтернативы Минским тоже. Свинарчуков подбросили. Петя святой.