Леди Г• 21 июля 2023

Як насолоджуватися життям при незначному бюджеті?

Вистачає закрити лише базові потреби, але хочеться емоцій, приємних вражень
Секс-Бомба• 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
То не жизнь.
Удалено администрацией...

Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
А вы в оккупации были?
Немного по-другому это официально назвали
автор Леди Г • 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
То вы ещё очень богатая. Я на 2-3 в месяц живу
Розкажіть, як ви знаходите радощі в житті?
Секс-Бомба• 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Нічого автору не розказуйте
Марна трата часу ))
Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Я втратила житло
Виїхала на западну і на третій день роботу знайшла
Рік працьвала
Зараз повернулась додому
Живу в покоцаному будинку і ходжу на роботу
Сочувствую по поводу жилья. Но у нас работы вообще нет.
птицаворона• 21 июля 2023
Так, я по Києву. В театрах є дуже дешеві білети. В Театрі драми і комедії на лівому березі буває бельєтаж по 50грн місця. Так, не на топові вистави, але якщо питання у враженнях - чом би й ні? Є маленькі кінотератри, куди можно за 50-70 грн купити білет і часто дивитись кіно взагалі єдиним глядачем в залі. Художні виставки часто взагалі з бешкоштовним входом - треба, звичайно, шукати, але було в бажання. Он в Пінчук арт центрі завжди був безкоштовний вхід.
Можна безкоштовно гуляти в парках, десь на природі, на озері годувати вівсянкою (13грн/пачка) качечок.
Можна бігати на стадіоні, займатись на бешкоштовних спортивних майданчиках - їх, взагалі, як гівна понаставили. Можна в бібліотеку записатися. Є недорогі мовні курси, а при різних протестанських церквах є безкоштовні розмовні клуби англійської. На Прометеусі і Курсері купа безкоштовних курсів.
Багато чого можна за невеликі гроші і без грошей.
Санька-4b93• 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Хмм, а какие варианты возможны? Оккупация или была или нет.

Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
А вы одна или ещё с кем то?
Родители-пенсионеры.
Секс-Бомба• 21 июля 2023
Ответ дляптицаворона
Це все тут радили автору
Але її подружка Санька каже
Що це не можливо
Автор так само
Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Удалено администрацией...
У нее ещё дети. И мужа уже нет((
Секс-Бомба• 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
У нее ещё дети. И мужа уже нет((
Це горе
Співчуваю
Але треба жити все одно
птицаворона• 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Це все тут радили автору
Але її подружка Санька каже
Що це не можливо
Автор так само
А, ну тоді мені шкода часу, котрий я витратила на свій комент автору. Хай вдома сидить, страждає)
Санька-4b93• 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Це все тут радили автору
Але її подружка Санька каже
Що це не можливо
Автор так само
Вы таки ку- ку)) посоветуйте автору театры Краматорска ))
Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляЛеди Г
Ой, это макси сложно. Растения выращиваю, что-то готовлю - пожалуй, единственные источники радости, ну и ещё хотя бы временное затишье в состоянии здоровья семьи. Последнее время меня ничего не радует.
Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Нічого автору не розказуйте
Марна трата часу ))
Я автора как раз очень хорошо понимаю.
автор Леди Г • 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Удалено администрацией...
Основна робота 11к + підробіток іноді до пізньої ночі, вони легко мені не достаються
Санька-4b93• 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Родители-пенсионеры.
Хреновая ситуация. То есть из дохода только их пенсия?
Мальчун-задирун• 21 июля 2023
Авторе, не буду перечитувати 6 сторінок... А незначний бюджет то скільки: 5 т грн чи 50 т грн. І на що саме не вистачає для щастя: на квиток у кінотеатрі чи на квиток на літак до Еміратів? У 90-ті роки (середина) у мене стипендія підвищена була 15 грн, а у мама пенсія по інвалідності - 35 грн (це як перевели з тисяч і мільонів гривнєкупонів на сучасні гривні). Це і весь дохід. Але це були найкращі роки мого життя. Я насолоджувалася кожним днем. Але було мені тоді 17-20 років.
Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляптицаворона
Ну хоть в Киеве норм. Спасибо, возможно, вы кого-то вдохновили на новые впечатления👍

Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Было ещё окружение.
Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Це все тут радили автору
Але її подружка Санька каже
Що це не можливо
Автор так само
Ну, между Киевом и Краматорском как бы большая сейчас разница, вы так не считаете?
автор Леди Г • 21 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Це все тут радили автору
Але її подружка Санька каже
Що це не можливо
Автор так само
Тому що це для Києва, я живу в маленькому прифронтовому місті, які театри, виставки та музеї? В 21.00 вже комендантська година
Добра, коли сита!• 21 июля 2023
Це дуже легко, потрібно тільки адекватно дивитись на речі.
Наприклад у мене немає можливості їхати на море останні два роки.
Я ходжу з дитиною на найближче озеро.
Беремо перекусити, іноді можемо там щось купити в кафе.
По дорозі на пляж їмо морозиво, кожен раз намагаємось іти іншим шляхом дивимось що змінюється в районі.
На озері можемо надути великий круг, а можемо покататись на конячці, один-два раза за літо беремо спінінг - донька ловить пару карасиків.
Я скажу вам що цей час для мене мабуть найкращий в житті.
Є знайомі які ніколи виходять на це озеро - їм там не підходить.
Їм підходить взяти машину, набрати їжі, взяти складні меблі і поїхати хрін знає куди - щоб була чистенька водичка (ну звідки біля Києва чистенька водичка?).
Таким чином я з дитиною майже не витрачаючи гроші відпочиваю через день, а вони 3-4 раза за літо.
Якщо у мене спитають що краще полетіти на два тижні на острови або мати можливість кожен день ходити на водойму біля дома - я виберу друге.
Секс-Бомба• 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Річки немає ?
Поля з ромашками ?
Лісопосадки?
Я таке радила
Цього нема в Краматорську ?
Не знала навіть
Секс-Бомба• 21 июля 2023
Ответ дляЛеди Г
Та я вам написала ще на першій сторінці зовсім не про це
Боже жах якийсь (((
Простецкая• 21 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Да. Ну, я ещё пару тысяч могу добавить, но это не стабильно - то густо, то пусто.
Добра, коли сита!• 21 июля 2023
Ответ дляптицаворона
Якщо брати білети на будній день, то взагалі зали наполовину порожні.
Тобто можна взяти самий дешевий білет, а після начала вистави пересісти на більш зручне місце.
Санька-4b93• 21 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Было ещё окружение.
Не знала, что такое было в Харьковской области. Вы ведь отсюда, я правильно поняла,ю
Секс-Бомба• 21 июля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Я ходжу з дитиною на найближче озеро.
Автору це все радили
Їй не підходить річка ліс
птицаворона• 21 июля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
О, до речі, ваш коментар чомусь змусив мене згадати, що є ж ще і дні, коли в музеях безкоштовних вхід - раз на місяць чи якось так.