Не виправдовуюсь• 22 июля 2023
Є різниця в дезодорантах?
Для вас є різниця поміж дезодорантами твердими і аерозолями?
Навіть тої самої марки. От мені здається,що Реесона кулькова ну геть не дієва,як в стіку
Фея_3уровень• 22 июля 2023
Я что-то Рексону не поняла. Завезли к нам наконец стики, производства Польши, мне ее и на день не хватает, к вечеру подваниваю. Пока нет нареканий к Гарнье, но там только шариковые и спреи, но мне они одинаковые по действию
Не виправдовуюсь
• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Треба подивитись звідки моя Рексона. Кулька що є,що немає. Хоча раніше такого не було
Зрадорозганячка• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Аналогічно, теж купила стік Польща, працює щось дуже слабенько.
заварний look• 22 июля 2023
Звісно є. Аерозольні слабкіші. Самі дієві тверді. Кулькові десь між аерозолями та твердими.
Не виправдовуюсь
• 22 июля 2023
Ответ длязаварний look
Такої інформації не зазначають. Раніше вважала,що просто різна подача
заварний look• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Значить мені не здалося. Теж помітила, що куплена цього літа тверда Рексона не дуже добре працює. Вирішила, що то я стала більш смердюча 🙈 А ніт, то дез такий
заварний look• 22 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ніт. Я взимку полюбляю аерозолі і мені їх вистачає. А влітку багато років переходила на тверді, щоб краще тримали. Минулого літа твердих не було у продажу, а зараз купила стік Рексону і вона не сильніша за мій улюблений Нівеа
Виправлялочка• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
В мене так з Нівєєю.
А порадьте будь ласка, який Гарньє берете?
Фея_3уровень• 22 июля 2023
Ответ дляВиправлялочка
В мене так з Нівєєю.
Они вроде как убрали пузатенькие флаконы, раньше я с перлитом брала, отлично - до вечера спокойно держал даже с очень сильной активностью и в жару. Сейчас я его не вижу и беру новую упаковку как на втором фото, тоже неплохо, держит
Тушьмушьнюшь• 22 июля 2023
Купила такий, кристал, без запаху. Дуже задоволена, запаху від мене теж нема) чоловік пробував-теж сподобався. Кажуть, що хватає на рік
Виправлялочка• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Дякую вам.