Птица секретарь• вчера в 17:12
Що з їжі приготувати на дн дитині?
День народження у дочки через 2 місяці але хочу приготуватися заздалегідь. Приміщення вже вибрали, торт приблизно теж- але ще хотіла додати якісь перекуски, бо дітей буде багато - 15-17 приблизно. За 3-4 години діти зголодніють, тільки торта буде замало. Хотіла би щось ще додати, але ідей взагалі не має. Підкажіть що ви готували/ замовляли? Дитині 8 років, але думаю це не принципово .
KROX@• вчера в 17:13
Ну а что любят все дети? Нагетсы, пицца, картошка фри. Ну если вы за ПП, тогда фрукты
Птица секретарь
• вчера в 17:14
Ответ дляKROX@
Дякую, приблизно так і думала- бо не всі діти їдять солодке, тому чисто « солодкий стіл» не розглядаю
ДикаВишня• вчера в 17:15
На всіх ДР дитячих де була моя дитина завжди піцца, нагетси, сирні палочки, картопля фрі, кола, соки, желе і торт
Птица секретарь
• вчера в 17:15
Ответ дляДикаВишня
Ооо, дякую
ДикаВишня• вчера в 17:16
Ответ дляПтица секретарь
Ооо, дякую
до речі желе завжди з´їдають.
Миттєво фіолетова тітка з´явилась))) Те що ви не любете желе статистику не зіпсує
Мадам Подлинник• вчера в 17:15
Нагетсы, пицца, сырные палочки, молочные коктейли - они тоже как еда
Птица секретарь
• вчера в 17:16
Ответ дляДикаВишня
до речі желе завжди з´їдають.
Планувала щось типу битого скла зробити
Українська Мрія• вчера в 17:18
Ответ дляПтица секретарь
Я готовила пиццу, пирожки из слоеного теста - маленькие (можно с разными начинками)
Бяки-козяки• вчера в 17:47
Пицца, нагетсы, сыр фри, нарезка овощная, сырная, колбасная ,картошка фри, можна еще крылышки запечь а ля- терияки , можна роллы с крабовыми палочками и огурцом ( крабовое мясо рваное, крем- сыр, майонез чуть чуть)на десерт фрукты, торт, мороженное
Дуб береза• вчера в 18:07
Піца, нанеси, картопля фрі... Фрукти і овочева тарілка. Пюре з картоплею точно не будуть)))
О, ще сирні палички
Ловлю капці• вчера в 19:02
Ответ дляДикаВишня
Отсюда и начинается диабет, или предвестники...