Не виправдовуюсь• 22 июля 2023

Є різниця в дезодорантах?

Для вас є різниця поміж дезодорантами твердими і аерозолями?
Навіть тої самої марки. От мені здається,що Реесона кулькова ну геть не дієва,як в стіку
Всюди влазю• 22 июля 2023
Мені подобаються олд спайс червоні
Фея_3уровень• 22 июля 2023
Я что-то Рексону не поняла. Завезли к нам наконец стики, производства Польши, мне ее и на день не хватает, к вечеру подваниваю. Пока нет нареканий к Гарнье, но там только шариковые и спреи, но мне они одинаковые по действию
автор Не виправдовуюсь • 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Треба подивитись звідки моя Рексона. Кулька що є,що немає. Хоча раніше такого не було
Зрадорозганячка• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Аналогічно, теж купила стік Польща, працює щось дуже слабенько.
заварний look• 22 июля 2023
Звісно є. Аерозольні слабкіші. Самі дієві тверді. Кулькові десь між аерозолями та твердими.
автор Не виправдовуюсь • 22 июля 2023
Ответ длязаварний look
Такої інформації не зазначають. Раніше вважала,що просто різна подача
заварний look• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Значить мені не здалося. Теж помітила, що куплена цього літа тверда Рексона не дуже добре працює. Вирішила, що то я стала більш смердюча 🙈 А ніт, то дез такий
заварний look• 22 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ніт. Я взимку полюбляю аерозолі і мені їх вистачає. А влітку багато років переходила на тверді, щоб краще тримали. Минулого літа твердих не було у продажу, а зараз купила стік Рексону і вона не сильніша за мій улюблений Нівеа
Виправлялочка• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
В мене так з Нівєєю.
А порадьте будь ласка, який Гарньє берете?
Фея_3уровень• 22 июля 2023
Ответ дляВиправлялочка
В мене так з Нівєєю.
Они вроде как убрали пузатенькие флаконы, раньше я с перлитом брала, отлично - до вечера спокойно держал даже с очень сильной активностью и в жару. Сейчас я его не вижу и беру новую упаковку как на втором фото, тоже неплохо, держит
Тушьмушьнюшь• 22 июля 2023
Купила такий, кристал, без запаху. Дуже задоволена, запаху від мене теж нема) чоловік пробував-теж сподобався. Кажуть, що хватає на рік
Виправлялочка• 22 июля 2023
Ответ дляФея_3уровень
Дякую вам.