Соображалочка• 23 июля 2023

Лізуть зубки в малюка- постійно прокидається і ниє, руки в роті, темп піднімаєть

Давати вже свічку?
Чи чекати 38
Але він і не спав нормально, постійно прокидається і плаче
yaho• 23 июля 2023
Дайте нурофен і хай поспить краще. Йому болить і треба допомогти

Непонятно• 23 июля 2023
В таких случаях можно давать нурофен/парацетамол, но желательно не более 3 дней. Можно в половинной разовой дозе
Котя_люлю• 23 июля 2023
Я давала нурофен. Температура може і не підвищитися, а нурофен знеблоює. В мого малюка була теж яскрава реакція на зуби, тому пікові ночі були з нурофеном.