Добродійка• 23 июля 2023

Яблука. Що з цим зробити можна?

Море таких яблук , осипаються, більшість гниють, вони тверді як для варення , чи просто загрібати і викидати в кінець участка ?
Фрекен бок• 23 июля 2023
компот варить, заморозить ( правда я яблоки не морозила никогда) .

ну последний ваш вариант самый реальный 😅
если сочные, можно сок накрутить

Тоска в носках• 23 июля 2023
с них повидло вкусное будет
Начальник Анонимов• 23 июля 2023
Якщо спекотно, то на сушку для узвару, якщо варите взимку.

я Кукарача• 23 июля 2023
Копаете ямку и туда все это удобрение.
автор Добродійка • 23 июля 2023
Ответ дляФрекен бок

если сочные, можно сок накрутить
Цей рік не морожу нічого

Той рік орки все зжерли , один плюс - хоч не воняло в домі , вся розморозка
Цей рік кручу по максимуму вже)

Оце компоти -єдиний варіант в мене
Бо з соком волокіти багато
А що таке?• 23 июля 2023
Сок бомба будет с твёрдых. Или яблочный уксус, посмотрите рецепт в инете. Я как-то наделала, продавала на олх, приехал с монастыря человек, купил весь уксус оптом)
автор Добродійка • 23 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Цікава ідея
Зараз погуглю
Поумничка• 23 июля 2023
Повидло, пюре ребенку, пирог, компот, зефир, пастила, сок)
Лунтик-паунтик• 23 июля 2023
Мелко порезать или натереть на тёрке + сахар и корицу, проварить и закрыть.

А що таке?• 23 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Цікава ідея
Зараз погуглю
Я никакие дрожжи не добавляла помню, оно стояло и потом образовалась уксусная матка. Перецедила через марлю и хранится в погребе.
автор Добродійка • 23 июля 2023
Дівчата
Спасибі за поради ідеї

повідло зараз зроблю
Глянула рецепт - швидко все
Mariya 29• 23 июля 2023
Только что таких насобирала...
Я начала делать зефир ( обрезала и запекала, эти яблоких на основу для зефира)
Сушку сделаю.. больше ничего не придумала))
Красота неземная• 23 июля 2023
Варенье хорошее будет, сахара много не кладите. Я в том году груши покупала летние. Тоже твердые и так себе на вкус, говорили полежат и дойдут, а они портиться начинают. Так варенье супер получилось, все хвалили. На 1 кг готовых порезанных фруктов - 0,45 кг сахара
БоХатая• 23 июля 2023
Я такі з томатами закриваю.
Міряно-переміряно• 23 июля 2023
Може оцет робить?
Mariya 29• 23 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Я такі з томатами закриваю.
Как интересно, а как?
Мой завтрак• 23 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Цей рік не морожу нічого

Цей рік кручу по максимуму вже)

Оце компоти -єдиний варіант в мене
Бо з соком волокіти багато
Сушите- это самый лучший вариант для яблок
Мой завтрак• 23 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Цікава ідея
Зараз погуглю
Да, и сок- беспроигрышно и возни немного
Гола з конопель• 23 июля 2023
Мастила, сік, насушитм

Міряно-переміряно• 23 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Цікава ідея
Зараз погуглю
Я робила і в мене з першого разу вийшло. В магазині він дорогий дуже
Міряно-переміряно• 23 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Нічого і не треба! Лише яблука і вода..
Шумелка Мышь• 23 июля 2023
Засушить
Красный Смех• 23 июля 2023
Закусывать можно яблочком :) у вас там столько бутылок на заднем фоне... )))
Ms. Откровенность• 23 июля 2023
Порізать і посушити- сушка доволі дорога на узвар, а він дуже корисний. Або я закривала начинку для пирогів (ну вона і сама по собі смачна): покришити яблука, трохи цукру, кипнути і закатати - дуже приємний літній неприторний смак, можна трохи лимонної кислоти додати, якщо боїтесь, шо не стоятиме без великої кількості цукру. Або смачне повидло чепез мясорубку робила (блендером не таке смачне), гляньте рецепт Світлани Чернової в ютуб, вона саме з таких падалок робила і я теж, дуже добрезне виходить
Кредитная• 23 июля 2023
Повидло
MacOS-ница• 23 июля 2023
На мясорубку или тёрку
Сахара не очень много
Проварить минут 10 и закатать
Зимой это пюре к блинчикам, сырникам, в открытый пирог типа киша, просто с творогом, с овсянкой.
БоХатая• 23 июля 2023
Ответ дляMariya 29
Как интересно, а как?
автор Добродійка • 23 июля 2023
Ответ дляБоХатая
https://youtu.be/H3-YvVOVf1A
Дякую
Вам
Зроблю таке теж
Поки помідори зелені ще)

Дівчата
Зробила джем
Міксером взбила
2 літра виходить
Немає терпіння в мене нарізати їх
Інші яблука викинула в кінець городу
Я_и_моя_собака• 23 июля 2023
Ответ дляMariya 29
Только что таких насобирала...
А рецепт маєте?
В гости звали?• 23 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Цікава ідея
Зараз погуглю
Якісний яблучний оцет це рідкісний продукт. Ще спробуй знайди. Беру через знайомих зазвичай. Додаю в салати, у воду для полоскання волосся, іноді додаю у воду для пиття.