Зараз пропускають на кордоні в Україну з паспортом, термін дії якого вже закінчився?
Чи можна замовити новий паспорт в Німеччині, а забрати в Україні?
Підкажіть, будь ласка.
shkoda_anna• 23 июля 2023
В Україну Вас може і пропустять, а назад точно ні.
Зверніться в консульство за продовженням строку дії рапорту.
barabychka• 23 июля 2023
А с продленным биометрическим пустят в Польшу? У дочки просроченный, но поставили печать о продлении. И если не успеем сделать в Украине, пустят в Польшу? И если билет куплен по старому паспорту, пустят на самолёт?