Ms. Анонимная• 23 июля 2023
Морський патруль
Тільки півсеріала подивилася. Той серіал, що наш, український . Де знайти інші серії?
Ms. Анонимная
• 23 июля 2023
Назва не та. Морська поліція Чорноморськ. Тільки 4 серії знайшла.
МояХатаЗкраю• 23 июля 2023
,,Водная полиция,, правильное название. Погуглите, по первой же ссылке есть все 44 серии.
Ms. Анонимная
• 23 июля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ні, це не той. Правильна назва Морська поліція Чорноморськ. Знімали в Одесі та Чорноморську.
Силиконочка• 23 июля 2023
А його по телевізору вже весь показали? 15.02.22 була прем´єра, потім був телемарафон.
У мене телека нема, а що, вже всі розважальні передачі і серіали відновили?
Силиконочка• 23 июля 2023
Плюс могли випустити сезон і планувати дозняти останні серії в процесі, а дозйомка неможлива, як ви розумієте.
МояХатаЗкраю• 23 июля 2023
Тю,блин. Была уверена, что это один сериал. Актеры одни и те же и снимали в тех же местах.
Ms. Анонимная
• 23 июля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Не, актеры другие. И этот комедийный, а ваш вроде нет.
Ms. Анонимная
• 23 июля 2023
Ответ дляСиликоночка
Знаю, что весь сняли. По телеку 4 серию показали и война началась.
Ms. Анонимная
• 23 июля 2023
Ответ дляСиликоночка
Получается наверное только после войны выйдет
Силиконочка• 23 июля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ну так всі серіали поки по телеку не покажуть, в інеті не будуть викладені.
МояХатаЗкраю• 23 июля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я не про главных. Там миллион актеров, которые снимаются сразу в обоих сериалах. Мелькают постоянно в ленте на Фб с фотками с разных локаций. Я только сейчас поняла, что это разные сериалы. Что там по жанру, не знаю, не смотрела ни тот, ни тот.
Силиконочка• 23 июля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Я просто не знаю, пл телеку відновили розважалтні передачі чи ні? Серіали якісь інші показують?
Ms. Анонимная
• 23 июля 2023
Ответ дляСиликоночка
Не маю телека. Ходила до знайомих дивитися до війни саме цей серіал, бо я з Чорноморська.
Ms. Анонимная
• 23 июля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Можливо. Я трейлер бачила, по цьому суджу.