размахер• 23 июля 2023

Глухомань, Полтава. Де зупинитись поблизу?

У самому комплексі все заброньовано. Дивлюсь на букінг і поки нічого поблизу не знаходжу. Потрібно відносно недороге, безпечне та чисте житло з закладами харчування поруч і щоб зручно було діставатись до аквапарку. Поїздка запланована без авто.
Можливо порадите? Буду вдячна
всемВсёИмного• 23 июля 2023
Глухомань за містом, тому поруч немає житла. Недалеко Нижні Млини. Теоретично можна пішки до Глухомані дійти, але я не знаю, скільки це займе часу. Може там здається житло

автор размахер • 23 июля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А із самої Полтави таксі ходять, не підкажете ? Цікаво, чи надто затратно буде на таксі туди їздити.
Хочу на декілька днів повезти дітей
руки_Крюги• 23 июля 2023
снимие жилье в городе, район-Левада-там ближе ехать на такси. Гривен 200 в одну сторону. Но в аквапарке уже в 8 утра нужно места приезжпть-занимать очередь, иначе не пускают уже с обеда.
руки_Крюги• 23 июля 2023
если детям не нужні горки, а хватит басейнов- посмотрите Буланово-три бассейна и домики сдают-2.300-2.500 в сутки...и ТОЧКА ЗБОРУ- номера сдают и есть бассейн
Меряю линейкой• 23 июля 2023
И есть ещё аквапарк готель Рио в Супруновке, там однозначно дешевле
Меряю линейкой• 23 июля 2023
и Аквамарин с. Цыбули, там просто бассейны и домик можно арендовать
руки_Крюги• 23 июля 2023
АХХХ, собственно и все. Вот Вам все и перечислили.

всемВсёИмного• 23 июля 2023
Ответ дляразмахер
Хочу на декілька днів повезти дітей
Ходять. Ціну не підкажу.
автор размахер • 23 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Або в додатку кажуть бронювати місця.
Дякую за відповідь. Пошукаю житло в районі Левади
руки_Крюги• 23 июля 2023
Ответ дляразмахер
Або в додатку кажуть бронювати місця.
только цены на аренду в Полтаве сейчас как в Киеве)))
автор размахер • 23 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Знайшла Афродіту в Млинах. 1800 грн номер за добу
Ларченя• 23 июля 2023
Спробуйте зателефонувати, в Глухомані 2 готелі і є ще додаткові номера на пивоварні. В цьому році в аквапарк постійні черги з самого ранку, можна і не потрапити, а коли бронюєш номер то можна зразу бронювати аквапарк.
автор размахер • 23 июля 2023
Ответ дляЛарченя
Дякую за пораду. Не знала з приводу пивоварні
Ларченя• 24 июля 2023
Ще готель Дубрава подивіться