Хитрушка-чекушка• 23 июля 2023

Чому ахатини постійно сплять?(

Висока вологість і все одно сплять. 3 дні їх не чіпала, зараз розбудила, щоб поїли. Сіли, ідять з задоволенням.. а чому б самим не проснутися і не поїсти?(
Бибер-анонимер• 23 июля 2023
Бухают, видимо.
автор Хитрушка-чекушка • 23 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Бухают, видимо.
Нащо зайшли в розділ про домашніх тварин, якщо їх на дух не переносите?
Ms. Android• 23 июля 2023
отпаривателем погоняйте, ну и лимон надо
Самохвалова• 23 июля 2023
Моя по кругу щас гоняет, днем спала.
Мальовнича даль• 23 июля 2023
Мои активничают. Особенно скачут ночью
Я в дамках• 23 июля 2023
Коли спека,їм не подобається,ближче до вересня будуть активні.Купайте,годуйте тим,що визиває в них активність.В моїх це вівсянка тепленька,негуста,звісно без солі.Огірки та листя кульбаби.Ну і взагалі вони дуже спокійні улюбленці.Навіть якщо закуклиться,потримаєте під водою і знов жива-здорова.А може вони готуються Вам яйця відкласти,перед цим активнічають а потім завмирають.
Лизочек• 23 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Мои активничают. Особенно скачут ночью
Простите, а как могут скакать улитки? Я далека от этого, даже представить себе не могу
Мальовнича даль• 23 июля 2023
Ответ дляЛизочек
))) це фігурально. Просто равлики не такі вже й повільні створіння. Пересуваються вони доволі швидко.
Сито для думок• 23 июля 2023
Обессилены. Попробуйте будить их ежедневно и давайте есть яичную скорлупу к обычной еде.
Почитайте как правильно я не помню уже надо ее мыть ,кипятком обдавать или нет.
Сито для думок• 23 июля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Ниче себе спокойные.. как-то Катя вылезла из контейнера , мне пол комнаты от котяхов отмывать пришлось. Две стены , батарею, окно и половину пола.
Я в дамках• 23 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Ну,в мене тільки коли були по 2 см то удрала одна і у сина погризла креслення в школу,він був у захваті.А зараз я навіть не накриваю акваріум,дурних немає тікати.Катя вогонь дівчина)))
автор Хитрушка-чекушка • 23 июля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Варите вівсянку чи просто замачуєте?
До яєць ще рано, місячні вони, тільки взяла.. думала привикають до нового місця, але в хазяйки їм ґрунт купляла, має все бути звично… під водою оживають зразу, але після знову сплять(
Я в дамках• 23 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Варите вівсянку чи просто замачуєте?
Bruggen вівсянку швидкого приготування просто заливаю,а їм кладу трохи теплу.Мої такі малі і огірки їли добре.Мають бути більш активні ніж великі.
Сито для думок• 23 июля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Я думала они такие нежные ,как не царапаются когда лазят например по асфальту , там же стекла попадаются. А когда они мольберт железный съели все стало на свои места.
автор Хитрушка-чекушка • 24 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Залізний?? 😳
автор Хитрушка-чекушка • 24 июля 2023
Ответ дляЯ в дамках
І що це може бути тоді?(( хворі?
Сито для думок• 24 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Залізний?? 😳
Конечно, на раз два сняли эмаль