БезникаЯ• 24 июля 2023

Как вы стираете кухонные полотенца?

Обычным гелем (waschkonig, losk, persil, perwoll) не отстирываются до чистоты. Посоветуйте
Як міряти?• 24 июля 2023
Купую синтетичні мікрофіброві рушники. Якщо багато плям (а коли чоловік готує, то БАГАТО плям), трошки замочую в АСЕ і в пралку. Пере навіть плями від куркуми, а куркума дуже в´їдається. Ну і для дуже катастрофічних ситуацій завжди є паперові рушники, витер і викинув.
Фляшунька• 24 июля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
а як ви ним користуєтесь? Я вчора спробувала, результата не помітила: засипала згідно інструкції, залила окропом, через 3 години поклала у пральну машину, по закінченю прання - ’ну, таке’ - що з кисневим, що без
На 3 години - то, мабуть, замало. Я на ніч завжди лишаю. Плюс, додаю у воду ще сам засіб для прання. І якщо є сильні плями - перед замочуванням наношу на пляму суміш плямовідника і геля. Ранком прати на 40 градусів, а краще - більше. Тоді реально працює.

Але це все-таки потребує зусиль, тому такі маніпуляції проводжу лише час від часу ) В проміжках - у мене просто випрані рушники, але із плямками. Не вийшло з мене супер господині ))
Пустощі-веселощі• 24 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
У меня другой вопрос: гели вообще хоть что-нибудь у кого-нибудь отстирывают? У меня самые дорогие и именитые гели не справляются даже с лёгкими загрязнениями. Вернулась опять к порошкам. Порошковый персил и кухонные полотенца, и белые носки, и вообще ВСЁ отстирывает без предварительных замачиваний/застирываний и других танцев с бубнами.
Тужу за старим перволем😭
Змінили склад і аромат
Пустощі-веселощі• 24 июля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
При 60 все отстирывает
Дякую!
Теж спробую
Пустощі-веселощі• 24 июля 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
у мене індійський порошок + кисневий відбілювач Емвей, на 40 градусів перу, а усе решту на 30, звикла так
Емвей ще виготовляє той рідкий відбілювач, який колись був по літру?
Ядвига Юсьлегко• 24 июля 2023
У меня 2 варианта
Замачиваю в белизне, средстве для посуды, а потом стираю
Или замачиваю в кислородном порошоке и потом стираю
неДодекаэдр• 24 июля 2023
Стираю просто со бельем. Только белье по цветам делю.
Ещё не хватало о кухонных полотенцах думать
я Кукарача• 24 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Только гель для стирки именно одежды ,остальное можно порошком
Апрель Ивановна• 24 июля 2023
А в чём они у вас?

Для грязных рук - бумажные полотенца
Для духовки - прихватки
Для поверхностей - спец салфетки
Кухонными полотенцами вытираем помытые чистые руки
Бачу_майбутнє• 24 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Чудеса) Я его списала полы мыть, вообще с нулевым эффектом мне показался.
Правильно ,ничего он не отстирывает