Раз одела не бу• 25 июля 2023

Варіанти познайомитись з ним

Часто разом їжджу в тролейбусі з одним хлопцем. Сідаємо на одній зупинці. Симпатичний, але, можливо, у нього є дівчина) як краще познайомитись? Страшнооо
ЖивунаБагамах• 25 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Улыбнули)) а для чего практикуете? Расскажите смешные ситуации из таких практик)
Пізнаю себе. Я була дуже закрита, не знаю чому, з дитинства така, спілкувалась тільки з близькими людьми, мабуть сиділо в мені ’а що про мене скажуть, а якщо я щось не те скажу’. Трохи тю-тю була, розумію 😁 .
І зараз заводячи розмови з чужими людьми спостерігаю за іншою собою. Бонусом отримую спілкування з реально цікавими людьми. Смішних не було, майже всі дуже хочуть розповісти про себе. Більшість чоловіків пропонують продовжити спілкування, а жінки ніколи.

Метровий сантиметр• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Дуже класна порада! «Говорити з собою» - звучить дивно, але думаю, буде ефективно😁👍🏻
Спробуйте одного разу привітно посміхнутись і кивнути йому, як старому знайомому. Якщо він не телепень, то натяк зрозуміє. Якщо не боїтеся, то можна і ’Доброго ранку’ сказати.
ЖивунаБагамах• 25 июля 2023
Ответ дляДля драки
А поділіться досвідом, як почати розмову? Іноді також хочеться просто поспілкуватись, а до людей підходити боюсь. С чого можна розмову почати?
Нє, ну не так щоб навмисно йти до людини й чіплятися 😂 Ви повинні бути з кимось поруч, в будь-якому місці. Буквально на тій неділі я була в трц, вибирала собі шорти, поруч мама з донькою шукали 36й розмір, я знайшла й кажу ’дівчатка, ви шукали 36, візьміть’ , мама пішла на контакт (це одразу видно, людина відповідає відкрито і розвернуто) ну я й почала, ’як ви гадаєте, я не дуже стара для таких шортів,ифутболки? ’ От і все, вже можна вести розмову поки ви в одному відділі, поки чекаєте свою чергу в примірочну.
7_кг_рыбы• 25 июля 2023
Вопрос автора отличная иллюстрация к утренней теме ’кто кого выбирает’ ,женщины мужчин или мужчины женщин)
ЖивунаБагамах• 25 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Згадала! Якось їздила до тата в лікарню і чекала ліфт , поруч стояв чоловік з забінтованою головою, в синяках обличчя, очі з кровавими сосудами. Я стою дивлюсь на нього і кажу: ’Вчерашний день незадался?’ Він мовчки дивиться на мене, а потім починає сміятись. Разом з´їхали до низу , виходячи він сказав : ’ от дура, мне смеяться больно, а она прикалывается’ 😂
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Смішно😄👍🏻
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
👍🏻
12 галюцинаций• 25 июля 2023
Ответ длябибизяна
Стрельните сигарету у него
Опять тупые советы..
12 галюцинаций• 25 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Если б он хотел то сам бы с вами познакомился
Вы не рассматривали вариант, что он может быть скромным и постесняться подойти? Не все же пикаперы..

12 галюцинаций• 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви ж не знаєте, чий він ....
Автор про хлопця писала. Зачем ей ваш мужик?
Срочнокпсихологу• 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А потом вы поженились))
Срочнокпсихологу• 25 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ну вот ты ответь , нормально женщине первой знакомиться?
ЖивунаБагамах• 25 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
А потом вы поженились))
Нє, я вже давно заміжня й маю трьох дорослих дітей.
Стрибну в гречку• 25 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
А у вас бажання написати свою оцінку мені перемогло людяність? Дякую за у вагу до мене. Гарного дня!
Я вам нагадаю, раптом ви забули, це ви почали мені оцінки давати. Будьте здорові.
БезникаЯ• 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ааа. Це ви)))) Вибачте, але я думала, що то ви серйозно написали) Бо є такі жінки, що дійсно ’стережуть’. І вам здоров´я, вашому чоловіку і вашій сім´ї 😘
7_кг_рыбы• 25 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Отвечаю . Я когда читаю вопросы формата ’это нормально,когда...?’ мне так тошнить начинает, что аж автора чем то тяжёлым стукнуть хочется.
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
И смешно) и грустно) но смех продлевает жизнь