Раз одела не бу• 25 июля 2023

Варіанти познайомитись з ним

Часто разом їжджу в тролейбусі з одним хлопцем. Сідаємо на одній зупинці. Симпатичний, але, можливо, у нього є дівчина) як краще познайомитись? Страшнооо
Пупуговка• 25 июля 2023
Ответ дляinresta
можно на продавцах тренироваться.
Я читала, психологи рекомендуют людям, которые стесняются, можно заводить долгие разговоры с продавцами, да хоть даже о погоде
Заходиш в магазин одягу бідбігає консультант, а ти так чудова погода правда ?

Дикая Роза• 25 июля 2023
Ответ дляinresta
можно на продавцах тренироваться.
Лично я в юности стеснялась даже заводить разговоры с продавцами
inresta• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Один раз зі мною хлопець досить цікаво познайомився в транспорті, я була в навушниках він сидів поруч , написав повідомлення дав свій телефон іі вийшов
как долго вы встречались ?
Красный Смех• 25 июля 2023
Ответ дляРадостина
Дивіться пильно йому в очі. Трохи зіщуртесь. Впевнена, розмову він почне перший)
Я бы на месте парня пересела на другое место ))))
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Мужчина должен. Иначе у него останется нереализованным инстинкт охотника :))
Хоч я вас і недолюблюю, але тут ви в точку!
inresta• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
ну если это единственное, что вы можете
Пупуговка• 25 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Вы позвонили?
Так в мене його телефон в руках залишився куди було звонити, підем погуляємо якщо згодна виходь на наступній зупинці. Я вийшла бо ж телефон віддати треба було Ну на пів року затягнулось
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
або взагалі вийшла з транспорту😂
Радостина• 25 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
То можна ж наздогнать)) Добре, що розміри траліка невеликі))

автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ого)) так романтично
руки_Крюги• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Хтось ж повинен)
Нашо ця гордість?
Я практикувалася в свій час) В 99% випадків це відлякує хлопців. Плюс, судячи з теми, ви не з тих, хто легко заводить знайомства першою. Будете ніяково себе почувати, а при відмові ще й самооцінка впаде. Вам таке треба?
Пупуговка• 25 июля 2023
Ответ дляinresta
ну если это единственное, что вы можете
то взагаліто був жарт
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляinresta
можно на продавцах тренироваться.
Я не могу сказать, что я особо стесняюсь, если мне надо)) но продавцов я пожалела бы)
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
маєте рацію) але тоді просто сидіти, склавши руки?😁 скучновато буде
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
😂😂😂я это вижу
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Я не поняла сразу)) ого) какой креативный. Но получилось же)
Дикая Роза• 25 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Чоловіки не на стільки дурні чи не сміливі, щоб не познайомитися з дівчиною, яка його сподобалася
Есть стеснительные парни
руки_Крюги• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Шукайте більш гармонійні способи і місця для знайомства з хлопцями - в гостях у друзів, на роботі чи навчанні. Транспорт дійсно не найкраще місце.
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Начните здороваться. Посмотрите дальше подхватит ли. Если вы ему симпатичны, то зацепится за это. Если нет, не парьтесь.

БезникаЯ• 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Скажу чоловіку, щоб більше не їздив тролейбусами....
І взагалі з дому не виходив
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
дякую👍🏻 можливо, спробую
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Ответ дляДикая Роза
Есть стеснительные парни
Який потім побіжить від тієї , що захомутала і сама на нього вішалась до тієї , яка дійсно сподобається)))
БезникаЯ• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Не переживайте, вашого не потурбую 😁
Настільки не впевнена в собі, що боїться що заберуть 😅
ЖивунаБагамах• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ви така відважна! Клас!
Насправді, я раніше була дуже закрита. А одного разу була з подругою в кіно і після фільму ми пішли в кафетерій, місць там було дуже мало і до нас підійшла жінка в літах, ми слово за слово , фільм обговорили, інші якісь теми. Несподівано для себе я відкрила, що це чудовий формат спілкування без обов´язків, без очікувань. Коли галереї якісь відвідую, то теж знайомлюсь з чудовими людьми. Відкритих до спілкування людей дуже багато і вони дуже цікаві.
Почати розмову легко. Станьте рядом з ним, а краще сісти і почніть щось своє в голос казати. Наприклад: сьогодні така спека, навіщо я вдягнула кофту, або, та що це таке з цим телефоном, постійно перекидає мене на рекламу, будь що, просто думки вголос . Дуже часто людина поряд дає реакцію і тоді вже видно, чи йде вона на контакт чи ні.
БезникаЯ• 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви ж не знаєте, чий він ....
А ви настільки не впевнена в собі??? Привіт,яжіть його до батареї ізаберіть телефон. А то мало що)
Дикая Роза• 25 июля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Проявить инициативу в знакомстве - это вешаться?
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Дуже класна порада! «Говорити з собою» - звучить дивно, але думаю, буде ефективно😁👍🏻
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
То ж жарти були)
Стрибну в гречку• 25 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
А у вас бажання підвищити свою самооцінку за рахунок знецінення інших перемогло почуття гумору?
БезникаЯ• 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
А у вас бажання написати свою оцінку мені перемогло людяність? Дякую за у вагу до мене. Гарного дня!