Раз одела не бу• 25 июля 2023

Варіанти познайомитись з ним

Часто разом їжджу в тролейбусі з одним хлопцем. Сідаємо на одній зупинці. Симпатичний, але, можливо, у нього є дівчина) як краще познайомитись? Страшнооо
бибизяна• 25 июля 2023
Стрельните сигарету у него

Стрибну в гречку• 25 июля 2023
Скажу чоловіку, щоб більше не їздив тролейбусами....
Срочнокпсихологу• 25 июля 2023
Если б он хотел то сам бы с вами познакомился
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Не переживайте, вашого не потурбую 😁
Стрибну в гречку• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Не переживайте, вашого не потурбую 😁
Ви ж не знаєте, чий він ....
Пупуговка• 25 июля 2023
напишіть записку пару слів і номер телефону, віддайте і вийдіть, якщо позвонить є контакт, якщо ні, то їздіть з іншої зупинки
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Але є ж ті, які соромляться
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви ж не знаєте, чий він ....
Я відчуваю😂
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ахаххахах
До іншої далекувато буде йти🤣

inresta• 25 июля 2023
скажите : мужчина, почему вы меня преследуете ’ ?
Пупуговка• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ахаххахах
До іншої далекувато буде йти🤣
Ну хто не ризикує
Мафиозная• 25 июля 2023
Становитесь над ним и когда троллейбус дернется, падайте к нему на колени. Так и разговор завяжется😁😁
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ну хто не ризикує
Є варіант, що він злякається і більше сам не буде їздити цим маршрутом
ЖивунаБагамах• 25 июля 2023
Зав´яжіть розмову. Я років вісім, як практикую розмови з незнайомцями. 😂
Але мені вже за сорок, то мало хто думає, що я залицяюсь, але бувають і такі. В будь-якому випадку то є цікаво.
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви така відважна! Клас!
Пупуговка• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Теж варіант, колись давно я так їздила з одним хлопцем, і він почав вітатися, місяць дрцгий а потім раз підійшов і каже а пішли в кіно, я кажу пішли а на який фільм ? Він каже я не знаю
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ахаххахах
Думаю, він довго на це наважувався
inresta• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
счас на Барби можно 😘
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Улыбнули)) а для чего практикуете? Расскажите смешные ситуации из таких практик)

руки_Крюги• 25 июля 2023
Так собі ідея - першій знайомитись.
Для драки• 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А поділіться досвідом, як почати розмову? Іноді також хочеться просто поспілкуватись, а до людей підходити боюсь. С чого можна розмову почати?
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ахаххахах
Думаю, він довго на це наважувався
Берите на заметку метод)
Пупуговка• 25 июля 2023
Один раз зі мною хлопець досить цікаво познайомився в транспорті, я була в навушниках він сидів поруч , написав повідомлення дав свій телефон іі вийшов
автор Раз одела не бу • 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так собі ідея - першій знайомитись.
Хтось ж повинен)
Нашо ця гордість?
Дикая Роза• 25 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Может, он ее не замечает
inresta• 25 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
можно на продавцах тренироваться.
Я читала, психологи рекомендуют людям, которые стесняются, можно заводить долгие разговоры с продавцами, да хоть даже о погоде
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Чоловіки не на стільки дурні чи не сміливі, щоб не познайомитися з дівчиною, яка його сподобалася
Красный Смех• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Хтось ж повинен)
Нашо ця гордість?
Мужчина должен. Иначе у него останется нереализованным инстинкт охотника :))
Радостина• 25 июля 2023
Дивіться пильно йому в очі. Трохи зіщуртесь. Впевнена, розмову він почне перший)
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Вы позвонили?