Раз одела не бу• 25 июля 2023
Варіанти познайомитись з ним
Часто разом їжджу в тролейбусі з одним хлопцем. Сідаємо на одній зупинці. Симпатичний, але, можливо, у нього є дівчина) як краще познайомитись? Страшнооо
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Скажу чоловіку, щоб більше не їздив тролейбусами....
Не переживайте, вашого не потурбую 😁
Стрибну в гречку• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Не переживайте, вашого не потурбую 😁
Ви ж не знаєте, чий він ....
Пупуговка• 25 июля 2023
напишіть записку пару слів і номер телефону, віддайте і вийдіть, якщо позвонить є контакт, якщо ні, то їздіть з іншої зупинки
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Если б он хотел то сам бы с вами познакомился
Але є ж ті, які соромляться
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви ж не знаєте, чий він ....
Я відчуваю😂
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ахаххахах
До іншої далекувато буде йти🤣
Пупуговка• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ахаххахах
До іншої далекувато буде йти🤣
Ну хто не ризикує
Мафиозная• 25 июля 2023
Становитесь над ним и когда троллейбус дернется, падайте к нему на колени. Так и разговор завяжется😁😁
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ну хто не ризикує
Є варіант, що він злякається і більше сам не буде їздити цим маршрутом
ЖивунаБагамах• 25 июля 2023
Зав´яжіть розмову. Я років вісім, як практикую розмови з незнайомцями. 😂
Але мені вже за сорок, то мало хто думає, що я залицяюсь, але бувають і такі. В будь-якому випадку то є цікаво.
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Ви така відважна! Клас!
Пупуговка• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Теж варіант, колись давно я так їздила з одним хлопцем, і він почав вітатися, місяць дрцгий а потім раз підійшов і каже а пішли в кіно, я кажу пішли а на який фільм ? Він каже я не знаю
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ахаххахах
Думаю, він довго на це наважувався
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Улыбнули)) а для чего практикуете? Расскажите смешные ситуации из таких практик)
Для драки• 25 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А поділіться досвідом, як почати розмову? Іноді також хочеться просто поспілкуватись, а до людей підходити боюсь. С чого можна розмову почати?
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ахаххахах
Думаю, він довго на це наважувався
Берите на заметку метод)
Пупуговка• 25 июля 2023
Один раз зі мною хлопець досить цікаво познайомився в транспорті, я була в навушниках він сидів поруч , написав повідомлення дав свій телефон іі вийшов
Раз одела не бу
• 25 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так собі ідея - першій знайомитись.
Хтось ж повинен)
Нашо ця гордість?
Дикая Роза• 25 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Может, он ее не замечает
Налитое яблочко• 25 июля 2023
Чоловіки не на стільки дурні чи не сміливі, щоб не познайомитися з дівчиною, яка його сподобалася
Красный Смех• 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Хтось ж повинен)
Нашо ця гордість?
Мужчина должен. Иначе у него останется нереализованным инстинкт охотника :))
Радостина• 25 июля 2023
Дивіться пильно йому в очі. Трохи зіщуртесь. Впевнена, розмову він почне перший)
Инста_Богиня• 25 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Вы позвонили?