Автопортрет нурофена• 25 июля 2023
Дуже сильно випадає волосся
Дуже випадае волосся, порадьте будь ласка щось перевірене вітаміни чи маски
Брехушечка• 25 июля 2023
Може ще третю?• 25 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Купіть корейський шампунь мені ідеально підійшов, бо лізло жменями, а зараз ні
Треба з середини лікуватися
Кокосове масло (масло по 200-300 грн відпадає), замовляємо якісне, обовʼязково холодного віджиму. Подивіться на IHerb.
Розтоплюємо 1 повну чайну ложку (дві якщо довше волосся), 2 чайні ложки касторового масла теж підігріваємо, вітамін А і вітамін B в аптеці по 10 капель додаємо.
Наносимо суміш на ніч, зранку змиваємо ретельно. Шампунь проти випадіння підбираєте.
Але причину треба шукати глибше, треба здавати аналізи і дивитися де дефіцити. Це якщо конкретно хочете зайнятися цією проблемою. Бажаний також похід до трихолога.
МельничукОля• 25 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
А де купували?
Марічка• 25 июля 2023
Так причину нужно убирать. Выпадение - это следствие.
При некоторых проблемах в организме витаминки и масочки до одного места.
Кукусики• 25 июля 2023
Какой у вас ферритин и витамин Д? Вам маска, если и поможет, то незначительно
Пацаааааааан• 25 июля 2023
Підіть краще до трихолога, здайте аналізи. Я так само робила. Самолікування до добра не доводить.