Сердючка• 25 июля 2023
Прискорити виведення Ботоксу
Дівчата, хто був незадоволений результатом від ботоксу, чи прискорювали Ви його виведення з косметологом? Чи просто чекали?
Зробила вперше, лоб/міжбрівʼя/під брови. Клініка з ліцензією МОЗ, колола лікар, препарат оригінальний від Аллерган. Сьогодні сьомий день. Лоб і міжбрівʼя схопилися, але загальний вигляд мені дуже не подобається, до сліз прям.
Лікар сказала почекати до 14 дня. Чи є сенс чекати взагалі? Чи може краще швидше приступити до прискорення виведення?
Свекруня• 25 июля 2023
Звичайно почекайте,все зміниться,а у мене і взагалі тримає максиму місяць,саме виходить
Сердючка
• 25 июля 2023
Ответ дляIrisha0604
А що саме не подобається?
Погляд. Брови трохи опустилися до носа і їх форма змінилася
Сердючка
• 25 июля 2023
Ответ дляРадість моя
а киньте фотку до і після? ви взагалі вперше у житті робили?
До нема, лікар знімала відео, а після ось. Так, робила вперше
Радість моя• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
ну? і що не так?
Витворунка• 25 июля 2023
Що не так???? Втім якщо вам не подобається, лікар на корекції підніме вам брови рівно в тим місці, в якім ви захочете..для цього і існує корекція
Сердючка
• 25 июля 2023
Ответ дляРадість моя
ну? і що не так?
Кінці брів здіймаються вверх при міміці. Якщо їх опустити (наче це можна зробити) то впадуть повіки. Вцілому вигляд якийсь дуже стомлений з цим нерухомим лобом і такими бровами
Радість моя• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
а де робили? якщо в києві, то у кого? бо я також поки наводжу справки куди йти
Irisha0604• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
Якщо правильно все зробили, навпаки , брови мають піднятися, а не опуститися. Про свої проблеми розкажіть на корекції
Сердючка
• 25 июля 2023
Ответ дляIrisha0604
Я так накрутила себе, що не впевнена що погоджусь доколювати, хоча до лікаря на огляд обовʼязково піду(
Сердючка
• 25 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Дуже Гарно , що не так?
Не можу пояснити( Загальний вигляд не подобається
Сердючка
• 25 июля 2023
Ответ дляmarina231980
Где Вы нашли Аллерган оригинал? Ищу, не найду нигде
Може я якось невірно написала або є ще якісь препарати Ботоксу. Отакий. Коли шукала клініку то майже всі з ним працюють. Київ
Ответ дляСердючка
Это амер ботокс аллерган . Ждите коррекцию через 14 дней . На коррекции скажите что Вам не нравится и потом , если поправят , еще 14 дней, пока все станет
marina231980• 25 июля 2023
Ответ дляСердючка
Скажите где делали, понравилось как Вам сделали.