Запароленое одеяло• 25 июля 2023
А які обовʼязки у вашого чоловіка в сімʼї?
Часто тут читаю- забезпечувати не повинен, мити посуд не чоловіче діло, з дітьми жінка в декреті нехай сидить…уроки рідко чоловік вчить з дітьми, гуляє рідко..
Все менше і менше хотять дружини від чоловіків, і все зможу сама- зараз в тренді?
І пишуть жінки в топові темі, що і грошей у чоловіка не просять, все самі..,
Як ви вспіваєте?
Результат:
вже голосів:
23 (31.51%)
Забезпечувати фінансово, все
22 (30.14%)
Все порівну
19 (26.03%)
Свій варіант
5 (6.85%)
Сміття, лампочка…
3 (4.11%)
Нічого не робить
1 (1.37%)
Продукти купує і досить
Луноходик_Ик• 25 июля 2023
Точно такие же как и у меня. Более того,мой муж был в декрете со старшими детьми, и с честью все выдержал
Запароленое одеяло
• 25 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Прям з роботи прибігає і вечерю усім готує?
СкумбріяП8• 25 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
А що такого? Чому жінка може приготувати після роботи, а чоловік ні?
Весотехник• 25 июля 2023
Готовим по очереди или тот, кто меньше устал. Продукты покупает только он.
Вишня на торті• 25 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Мой бывший муж, например, приезжал с работы полдвенадцатого ночи уставший как собака. Что он мог приготовить?
Весотехник• 25 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Краще запитати які в мене… Все робить чоловік)
Мудра жінка😌
ПлюшкамиБалуюсь• 25 июля 2023
У нас поки дітей немає. Бачу, що у чоловіка виховання таке, що матір все робила за них у родині. Для мене це неприйнятне виховання дитини та положення жінки у родині. Ми обговорювали наші погляди, у мене більш сучасніші. Він прислуховується до мене, добре. Загалом, допомагає у побуті, хоча не без сварок. Я більш емоційніша, ніж він. Але я відразу сказала, якщо не митиме посуд чи судки після роботи, то і готувати я не буду. Тут все просто) Фінансово більше він дає, хоча я така, що не люблю від когось залежати фінансово, але дасиш слабину, то йой буде біда, бо люди сідають на плечі легко, і так і в побуті)
Луноходик_Ик• 25 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
У нас готовит тот, кто первым попал домой. Это может быть как он, так и я. И да, ничего сложного готовке нет, с ней прекрасно справляются даже дети младшего школьного возраста
Форточка• 25 июля 2023
Скоро Советчицы начнут писать ’не ссытся и ладно’. И это будет очень важным критерием.
Затишне кубло• 25 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Да.если я позже с работы иду, он готовит ужин. Старается подгадать чтобы все было горячее к моему приходу. А что?
Люблю_смаколики• 25 июля 2023
Мої обовʼязки:
прання, сушіння, посуд, загальний порядок в домі, закупка продуктів та готування
Чоловіка:
прибирання, прасування, сміття, обслуговування домашньої техніки.
Вважаю, що це «порівну».
Чоловіка:
Вважаю, що це «порівну».
60 метрів сметани• 25 июля 2023
Ответ дляФорточка
Ну блин если многие такие и есть
Кофе в лобби• 25 июля 2023
Забезпечує, готує, вирішує господарські питання, купує продукти, слідкує за своїм одягом (прасує, віддає в хімчистку тощо) . Прибирати не любить й посудомийку я складаю або дитина
КонхфЭдкаТузик• 25 июля 2023
Мой выносит мусор, может убраться (пилесос, мойка полов, ванная), развешать / снять стирку (по шкафам сортирую я), купить продукты, но только ежедневные (глобальные я заказываю доставкой), моет посуду (это мы 50/50). Уход за ребёнком из под палки и времени нет. Еду никогда не готовит, но и меня не заставляет, нет еды - есть доставка. Каждое утро отвозит ребёнка в сад. На мне готовка (если не заказываем доставку), ежедневное поддержание хоть какой-то чистоты с трёхлеткой, забираю ребёнка из садика, стиркой я занимаюсь на 90%. И у меня две работы.
Запароленое одеяло
• 25 июля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Мої обовʼязки:
Чоловіка:
Вважаю, що це «порівну».
Чоловіка:
Вважаю, що це «порівну».
Забезпечують вас діти?))
Люблю_смаколики• 25 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Забезпечують вас діти?))
Ні, ми обидва працюємо.
Запароленое одеяло
• 25 июля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ні, ми обидва працюємо.
Працює заробляє , прасує вам сукні і підлоги миє…
Мрія а не чоловік
Великий сатирик• 25 июля 2023
Щось так і не змогла зорієнтуватися з переліком обов´язків
Обоє працюємо. Хто перший вдома - той готує, якщо старший син нічого не придумав.
Посуд миє кожен сам за собою. Якщо їмо разом - то хто перший поїв, той і починає мити посуд (діти в тому числі), а ми всі свої тарілки здаємо.
Пральну машинку запускаю я)))
Прибираємо разом.
Продукти (основні) закупаємо разом на вихідних. Серед тижня - хліб, молоко, фрукти і т.д. - хто раніше вертається з роботи.
Та все так, загалом.
Єдине, що не робить і ніколи не робив чоловік - це допомога з домашніми завданнями дітям. Він одразу попередив, що вчитель з нього ніякий, школу згадує зі смиканням ока, тому може робити все, що завгодно, тільки не уроки)
Пральну машинку запускаю я)))
Прибираємо разом.
Та все так, загалом.
Муж полностью занимается стиркой, мытьё полов, пыль, замена постельного белья, пылесос. Готовит мне с утра кофе
Отводит и забирает ребенка из садика. На выходных сидит с младшей, а я иду на шоппинг или просто ’в люди’
Я готовлю, по настроению мою туалет, душевую и плиту. Но это когда бацилла уборки нападает ))
Вместе моем посуду и делаем закупку продуктов
Girly_girl• 25 июля 2023
Основная обязанность - это финансово всех обеспечивать . Но , иногда может по списку купить продукты, если я попрошу
MacOS-ница• 25 июля 2023
Что мой муж НЕ делает: не готовит (только что-то простое типа каши или мясо запечь), не делает уроки с ребенком, не раскладывает чистые вещи в шкаф. Всё, все остальное делает, в том числе посуда, уборка, мойка ванной или окон, смена белья, сказка на ночь и пр. Точнее все это 50/50.