Крайня невістка• 25 июля 2023
Жінки військовослужбовців (село)
Як ви живете? От хто тримає город, худобу, ремонтні роботи, ще ж жнива почалися, це зерно прибрати ж? Мене цікавить як ви себе жалієте. Як ви справляєтесь з оцим усім?
Я включила із себе Геракла - худоба, город. А ше пшениця. І от сьогодні я майже тонну сама перекотила з тачкою в сарай... Бо не має робочих 🤷♀️ і чоловіків. Мама прийшла на поміч, на другу тонну.
Я сьогодні думаю : нафіг мені оце все?
Але я так люблю село, я люблю господарство. Та зараз в мене сил не має. Я багато на себе взвалила. І от мене цікавить, як ви дівчата справлятесь саме з села?
Я сьогодні думаю : нафіг мені оце все?
Захекалася читать• 25 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Я не про маргиналов. Есть добряче такие сельские. Трохи на уши приседать могут, но ничего.
Я описала свой опыт. Пусть автор попробует. А то ставят тут дизлайки и фекают. Зачем? Лучше пусть бедняга автор сама таскает те тачки?
Краще найняти людей, які зроблять все нормально, а не платити алкашам бутилкою.
Несу добро людям• 25 июля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Можливо, заради роботи. У місті її легше знайти якусь, ніж у селі. + Біля хати більше роботи, ніж у квартирі. Якщо що, я якраз у квартирі, суто бачила родичів,які живуть у хатах - там як не гребеш, то сніг чистих або обкршуєш.
З села можна їздити в місто на роботу. Багато хто так і робить.
Верочка 100%• 25 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Нанимайте. Я ж не против
Я описала свой опыт
Без денег помогли.
Что не так?
Автор спросила, как справляетесь. Я и написала как. Один из вариантов. Не нравится, то не пользуйтесь опытом. Я автору ответила
Я описала свой опыт
Без денег помогли.
Что не так?
миссАрфография• 25 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
На_оба_рот• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Тут майже дві. Без 7 мішків. Фото може не дуже вийшло. Але куча здорова. Я не тріль.
Просто до війни, я вирішила бути вдома тримати кіз, курей. Це добре йшло на продаж в місто. Масло, вершки, згущене, молоко. Тримали порося на мясо, розгрібали з дому. Все так легко було, бо чоловік найняв людей на сіно чи зерно. То сам все робив. А я думала це так легко. Господи. Бо було легко. А зараз батько мій на службі, чоловік на сході. Свекор 63 роки... А залишилися хто п´є, а їх не виловиш.... Вони в запої 🤷♀️
Автор, просто вас підтримаю, бережіть себе. Чомусь по фото здалось, що ви красива, тендітна, молода дівчина. Навіть тінь у вас гарна)
Крайня невістка
• 25 июля 2023
Ответ дляYanayancik
В нас теж є пшениця, 10 соток, мені 23 роки лише, а відчуваю себе пенсіонеркою, ми з мамою вдвох, чоловіків нема, і кожного дня якась робота, робота й робота...вже задрало все. Добре, що хоч є робота в місті, то там хоч трішки відпочиваю від цієї сільської рутини. Ще й траву потрібно косити часто, найняти немає кого косимо самі бензиновою косаркою, на це пів дня витрачається...
Боже. Ви менша від мене на рік. Мені косить траву брат чоловіка. Йому велика дяка. Він мені то з травою, то тюки з сіном перевозить. А з зерном не вийшло. Він теж працює. В нього робота тяжка.
Я косити не пробувала. Я і боюся якщо чесно. Я вже думала щоб потравити нафіг весь двір від бурянів. І щоб ніхто не мучався. До мене ця ідея прийшов тільки позавчора...
Крию матом страшно• 25 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Автор, скажу за родичів. Двоє малих дітей, їй 39, йому 45. Він відслужив в АТО, ну і зараз з лютого служить. Здоров´я у нього більше немає, недавно операцію зробили. Жінка там така....специфічна, кава, цигарочка, потриндіьи з сусідкою. Діти, худоба голодні, ревуть їй пофіг. То він виставив хату на продаж і хоче у місто переїзджати. Теж любить село, господар. Але каже що просто вже немає сил
Мотря або Мелашка?
Я такая - жду трамвая• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Тримайтесь, сільська праця важка, час летить, бо не вистачає годин у добі, всю роботу не переробиш. Для себе визначте, що можна зменшити, може на наступний рік вже менше роботи спланувати. Бережіть себе.
Треба підробіток• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ну, це ж залежить ще від розташування села, сполучення. Раз людина вирішила продати будинок, певно, порахувала щось...
Я тут Живу• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Угу, особливо якщо до міста кілометрів 100.І доріг немає. Ото наїздишся.
Крию матом страшно• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
А шо село це обов´язково худобу мати? Нашо продавати хату, якщо можна просто перестати вести велике господарство. Продати ту худобу, засіяти двір газоном, поставити бєседку мангал і насолождуватись життям у приватному будинку серед природи.
А шо люди скажуть?
ВерСаСе• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Це якщо село поряд з містом, де можна знайти пристойну зарплатню. А якщо поряд обласний центр, де основна зарплатня - мінімалка, то багато наїздиш
Конотопська відьма• 25 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Ну это такое дело. Я жила 2 года почти в селе. Сама тачки таскать? Та не. Дядя Толя огород перекопал за бутылку, борщ и миску вареников.
Дядя Олег выгрузил навоз за пирожки и чарку. Всю мужскую работу ктото выполнял. Умейте договориться.
Черниговская область
Тоже Черниговская область. Люди работают у себя дома, а если алкаши, то они работать не будут.
Треба підробіток• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
А оце погана ідея. Бо якраз то і токсичне,і грунт псує, і потім таки полізуть бур´яни, але інші. Вигляд буде жах.... Певно, вже краще вчитися мотокосою косити (хоча це явно не моя тема, але знаю жінок, які змогли), ніж тоннами пшеницю тягати
Крию матом страшно• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Я хочу садити квіточки біля хати, а я весь час думаю що це повна фігня . Це ж не та праця🤦♀️ боже, мені навіть 30 не має. А я як бабуся...
Автор, а можна питання? Хто Вам про безпліддя сказав? Фельдшер у медпункті?
Yanayancik• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Воно то так, потравити гарна ідея) але ми боїмось бо в дворі коти бігають, песик. А коти часто траву їдять, то щоб не отруїлись. Але факт того, що в селі не айс, для мене особисто. Як тільки весна, літо, відразу асоціація з сезонними роботами, городом, через це я ненавиджу теплі пори року( забити болт на це все не можу, так як я в мами одна, а їй дуже важко це все тягнути на своїй шиї, в мене вибору немає, мушу допомагати. Але просто боляче дивитись усвідомлювати, що я на все життя прив´язана до цих городів, не хочу так жити(
миссАрфография• 25 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Кидаю курити• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Можливо. Я не знаю як цього позбутися. Тупо не знаю. Мені соромно що якщо до мене прийдуть а я лежу, наприклад. Я не знаю чому так. Це тупість. Я знаю.
Це не тупість , а виховання. Ваша мама теж так робила. Не сваріть себе, а наймайте робітників. По погоджуюсь, що все треба кидати. Зараз такі часи , що домашнє на вазі золота.
Крайня невістка
• 25 июля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Чому ви так вирішили? Я була до війни в центрі плануванні! Я Вийшла заміж в 19 . І з 19 ні одної вагітності. Була операція. Кучу процедур. Коли все більш менш пішло добре, нам дали добро саме з березня. Але повномасштабна з лютого. Безпліддя стоїть з 20. Я розумію що я проживаю в селі, але стосовно лікарів ми їздили куди потрібно було.
Yanayancik• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
На жаль в деяких людей така логіка🤦♀️, що якщо людина з села, то вона далі села нічого не бачить
Крайня невістка
• 25 июля 2023
Ответ дляYanayancik
Просто якось дивно ті питання звучать. 🤷♀️
Крию матом страшно• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Тому що зараз так не ставлять діагноз нормальні лікарі( тому ще є такі, хто тільки гроші чекають і призначають купу всього. І він звучить дуже страшно, а причини можуть бути різні і грамотний лікар допоможе. Мені дуже шкода, що Ви так важко працюєте і хочеться вірити, що все у вас з чоловіком попереду і все буде добре. Можливо, мій досвід ні до чого, але дітей не було 15 років, дочекалися. Ви ще зовсім молода, я бажаю Вам миру, щастя і діточок.
Крию матом страшно• 25 июля 2023
Ответ дляYanayancik
Я мала на увазі грубих лікарів, які таким ’діагнозом’ вбивають майбутніх батьків.
ЯспАкойнаЯ• 25 июля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ви фермери, що тонни пшениці чи тролик? Реально далеко не всі фермери, а в сільському господарстві ще й бронь була.
Не було ніякої броні. У знайомих 10 гектарів. Чоловік і собі, і усім сусідам орав, збирав. Завдяки йому село заробляло. Загребли його торік з хворою спиною і бронюванням. Але є плюс, він - герой, добре що живий. А в його селі занепад і в цьому році майже ніхто нічого не садив. Харківщина.
Родичка займає керівну посаду в агрохолдінгу на півдні України. Теж вигрібли майже половину чоловіків, не дивлячись на бронь.
Крайня невістка
• 25 июля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Взаємно. Дякую за добрий приклад що ви все ж дочекалися дитину. ❤❤
Я думала що ви запитали так вище, бо типу я ж з села. )
Корсет_на_шурупах• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
а скільки вам років?
Крайня невістка
• 25 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а скільки вам років?
Ще трошки і буде 25 .
КротоТо• 25 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Це тяжко(
Скоротіть поки господарство, спину зірвете, лікувати дорожче!
Сил Вам❤