Баба_Воля• 26 июля 2023

Дорога з Яреме до Синівіру на автомобілі, підкажіть

Дівчата, підкажіть яка дорога з Яремче до Синівіру? Читала на декількох сайтах, що в районі Синівірського перевалу і далі дороги майже нема, проїхати модна тільки на джипі, це так?
Бо у нас седан з невеликим кліренсом,думаємо, а варто їхати туди погуляти?
Крем для арбуза• 26 июля 2023
Дорога только в объезд 200км, через перевал дороги для авто нет

всемВсёИмного• 26 июля 2023
Давно ездили, была плохая. Очень.
автор Баба_Воля • 26 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ви маєте на увазі через Франківськ?
Дівчина заглядєніє• 26 июля 2023
З низьким краще не їхати, ще й дощі луплять, розмите все.
автор Баба_Воля • 26 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Блін, всі пишуть, що дорога погана, а так хотілось на Синівір попасти😭
Дівчина заглядєніє• 26 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Там можуть завезти вас.
автор Баба_Воля • 26 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Там можуть завезти вас.
Екскурсію маєте на увазі?

Дівчина заглядєніє• 26 июля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Екскурсію маєте на увазі?
Так
Крайня невістка• 26 июля 2023
Їхали до Солотвино (не знаю чи далеко Синевір), все добре. Є 2 участка поганої дороги десь 1 км чи 2, а так - ідеальна. Єдина проблема, 200 км мінімум 4 години, а то й більше їхати. Довга дорога серпантином, потім по селах, 7 постів.
Antonio008• 26 июля 2023
Ездили неделю назад. По маршруту объездная Ивано-Франковска - Калуш- Долина -Синевир. Дорога хорошая. Но занимает не меньше 3,5 часов.
Лучше ехать в будний день. В выходные на Синевир не протолкнуться.
автор Баба_Воля • 27 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Ого, 7 постів, дякую
автор Баба_Воля • 27 июля 2023
Ответ дляAntonio008
О, дякую, Ви мене порадували 😉
Викасикрет• 27 июля 2023
Автор, а Ви в Яремче зупинились? Може щось підкажете по житлу там? Чи куди варто поїхати? Поки знайшли житло тільки в Паляниці біля Буковелю, шукаю ще локації, щоб зупинитись на пару ночей. Або може хтось ще може порадити населенні пункти Яремче, Ворохта або вже Закарпаття - Пилипець чи щось ще? Буду вдячна! Знайти номер на 2+1 (15 р.) доволі складно на найближчий тиждень)
автор Баба_Воля • 27 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
Красна Садиба, Яремче, просто супер, сніданки входять у вартість, ми вже другий раз сюди
автор Баба_Воля • 27 июля 2023
Ще подивіться котеджи Кіпрея, там двоповерхові будинки, питали, то було 1500 грн за весь будинок, але без сніданків

Готель Полярис можна ще продзвонити