Петриківна• 26 июля 2023

Як визначаєте натуральність меду?

Чи правда, що мед має затримуватись на ложці, а не стікати одразу з неї?
КАПСЛОЧНИЦА• 26 июля 2023
Стікати довгою непреривною цівкою, складатися складками
navariya• 26 июля 2023
Купую на пасіці, в знайомих, багато років.
На ложку не дивлюсь, бо він буває різним.
Copy-Paste• 26 июля 2023
Мой дед-пасечник лет 50. Он говорит, что проверить сложно.
А акациевый мед вообще жидкий, какая ложка?
Белочкой зови• 26 июля 2023
Я сама мед качаю. В прямом смысле есть медогонка и ульи. Не представляю, как определяют. Только натуральный и видела
Вмію заміряти найкраще• 26 июля 2023
Купую в знайомого пасічника
КаваЗМолоком• 26 июля 2023
Начиталась, що користь меду значно перебільшена. Ехнула і моя віра в його магічну силу похитнулась( Маю банку меду від перевірених людей, 100 натурпродукт. А мені як бадяжений(( і на смак і по консистенції. Може просто зіпсувався, не знаю
Белочкой зови• 26 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Потому что главная польза не в меде
Русланка з гілки• 26 июля 2023
Никак доверяю своему поставщику
КаваЗМолоком• 26 июля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Потому что главная польза не в меде
У бджолах?
Белочкой зови• 26 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
У бджолах?
нет
Бабка-ежика• 26 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
У бабусі все моє життя пасіка,я мед використовую тільки на антицелюлітний масаж ,от на тілі можу відрізнити справжній від підробки
Уси Пуси• 26 июля 2023
в глюкозе-фруктозе - быстрая еда для клеток и мозга)
КаваЗМолоком• 26 июля 2023
Ответ дляБабка-ежика
І я таке робила, але не від целюліту) А губи бджолами збільшували?)))
Україна понад усе!• 26 июля 2023
У нас своя пасека и я ем мед прямо из уликов) в прошлом году они что-то такое принесли, что я аж офигела. Четко карамельный вкус, как будто их жженым сахаром кормили. Если б мне такое продали - у меня были бы вопросы