Липка-прилипка• 27 июля 2023
Киевский торт от БКК вкусный или нет?
Чтооооооооооо?• 27 июля 2023
Нет. И все остальные тоже. Химоза. Это нужно очень неприхотливым быть в еде, что бы этот маргарин есть.
Барабасиха• 27 июля 2023
мечтаю про торт Ромашку от БКК, свынота, взяли сняли его с производства( самый вкусный торт был: и крем шоколадный, и зефирка-мармелад внутри, и безешка с орехами и вообще( хнык...
Весела моль• 27 июля 2023
Я коли була мала, то батьки часто купували ктївський торт, золотий ключик, ще якісь там радянські популярні, а потім якось грошей не стало, та й ми повиростали... І от приїхала я в Київ і першим ділом що купила - рошеновський свіжесенький Київський тоорт, ще й самий великий, бо в дитинстві він був улюблений. І мене чекало таке розчарування, оті мої улюблені квіточки виявились такими жирнючими, сам торт дуже солодкий... я осилила маленьки шматочок, добре що в мене є малий, то ж передала естафету кохання до Київського торту йому ))))
AmazingLady• 27 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
В БКК беріть пражський з вишнею. Смакота.
Это да. Классный