НетЕщеНаверное• 26 июля 2023

Кто хочет себе аватарку в Barbie style? Нашла прикольный сайт)

Правда, чтобы без логотипа (вотермарк, который посередине) было, то это будет платно. А так загружаешь свое фото и оно тебе генерит 4 изображения.
https://www.bairbie.me/

Вот ниже, что у меня получилось:
ТайТаке• 27 июля 2023
Вот что вышло. Генерит овер дохрена времени
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляТочноБудет
Я взагалі не думаю про ваші діалоги))
І це правильно. Думати - це не ваше. Краще ще й не писали б. Adios
Гага Газу• 27 июля 2023
Ось і я спробувала)))
автор НетЕщеНаверное • 27 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тобто для вас діалог типу - ’Зайка, ти на Барбі підешь?’ -’Тьотю, ти шо, навіть у думках не маю’ не можливий в принципі?
Интересно, а почему у вас вообще состоялся такой диалог, если вас Барби не интересовали никогда?
СhanelKa• 27 июля 2023
На аватарку не піде
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дети соседские шли, вот я и спросила идет ли она с ними.
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Ну все, тра ставати блондинкою))
Воленс-неволенс• 27 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Показала Вашу Барбі другу, він такий, ого, я б собі таку купив, кажу, а мою не купив би? Він: така у нас уже є
Воленс-неволенс• 27 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
абалдеть
Дякую
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вы мне сейчас напомнили весну 19го года ))) Я у соседки своей спросила пойдет ли она на выборы, а она ответила ’я ж сериал про слугу народа не смотрела, на фига мне на выборы идти ’.
ТайТаке• 27 июля 2023
А почему 2 всех шеи как шеи а у меня как у гуся?
Царівна Жабка• 27 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну тупувата сусідка, що ж. Не всім дається інтелект.
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Всі мають право на існування. Як би ж всі тоді були розумні, зараз би все по-іншому було....
Царівна Жабка• 27 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ага, по іншому, і путлер би не напав, якби всі тупі борщеварки типу Вашої сусідки проголосували
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Все можливо...Вона борщі не варить, до речі, нема коли, доктор наук, зав кафедрою.
Царівна Жабка• 27 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Зав кафедрою, але їй не допомогло
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Зав кафедрою, але їй не допомогло
Ні, не допомогло ((( Перемогла більшість, на жаль.
Царівна Жабка• 27 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Та Ви що? А меншість тобто петюня поборов би пуйла. Все ясно. До чого тільки тут Барбі не ясно. Петюню можна хвалити в інших темах.
Наша взяла• 27 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Я вообще мутант с 3-мя руками
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Не знаю, до чого тут барбі. Ви ж мені почали писати ...
Белая котичка• 27 июля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Теперь и я хочу)
Все время хочу купить себе хоть одну настоящую Барби.
У меня настоящих не было в детстве)
Купіть обов’язково. Погугліть якраз Barbie Looks, вони на супер-шарнірних тілах і різного росту, з підставками, тому можуть бути як предмет декору, як статуетка. Або Barbie BMR. Я там вище фото скидала. Є ще шарнірні Барбі Екстра, вони теж різні за типажем, але більш дитячі і без підставок.
Я так в дитинстві про Барбі зі спаніелем мріяла, але на початку 2000-х такої ніде не було в моєму маленькому місті. І що ви думаєте, два роки тому чисто випадково знайшла її на ебей нову, в коробці і купила. От так дитяча мрія здійснилась майже через 20 років)
ТайТаке• 27 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Я вообще мутант с 3-мя руками
🤣🤣🤣🤣
Царівна Жабка• 27 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Бо тема про ляльок, але ніяк не про протухлих колишніх.
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Я вообще мутант с 3-мя руками
Зато волосі какие!
Я тут с краю постою• 27 июля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А я фото одной звезды известной в детстве через барби сгенерила. Угадайте кто это)))
Моника Белуччи
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Я вас не розумію. до побачення, всього вам найкращого
После шести ни-ни• 27 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Моника Белуччи
На дочку ее похожа
Царівна Жабка• 27 июля 2023
Ответ дляНаша взяла
Я вообще мутант с 3-мя руками
Це Ви індійська богиня, тільки рук мало)
Белая котичка• 27 июля 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Мені 33 і я колекціоную барбі. У кожного своє хоббі. Головне щоб воно було;)
Дайте «п’ять». Мені 32 і я колекціоную теж. І не тільки їх) Приємно буде познайомитись)
Наша взяла• 27 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Мало того шо мало, одна з них росте схоже прямо з дупи 😔