Мост_Устал• 27 июля 2023
Не можу заснути коли таке
Ось навіть при сильному заспокійливому, я не можу заснути після того , як були останні обстріли сьогодні. Перенервувала сильно. У нас було настільки "громко" ,що я відчула пульс у голові. Всюди написали ( в новинах ) без прильотів,але в нас було дуже страшно. Все місто здригнулось. Тепер до ранку я не спатиму,у вас таке буває? Що робите? Як заспокоїтись? Випила вже заспокійливі,наверх добавила валерьяну....
Xвостокрутелка• 27 июля 2023
Ничего, ложусь спать. Когда где-то рядом вылет ПВО, а потом взрывается ракета в воздухе, все ходит ходуном. Страшно в момент, когда это происходит. После живу обычной жизнью.
Мост_Устал
• 27 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А я алкоголь и все добре
Я так прожила минуле літо,потім зрозуміла що стаю алкашкою, бо зранку чекала вечірнє пивко😁
Комиссия50%• 27 июля 2023
Отвлекайтесь. Пробуйте представить что-нибудь красивое, умиротворяющее. Еще можно представлять карусель, которая уносит ваши мысли. Можно расслаблять по очереди все мышцы в теле.
Мост_Устал
• 27 июля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Гарна ідея,от тільки закриваю очі бабахі в голові😥
Комиссия50%• 27 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Тоді підіймайтесь і робить щось типа прибирання, поки не впадете))
Всех в сад• 27 июля 2023
Нічого не зробиш ,крутити себе ,тільки здоров´я в себе забирати .
Заспокоїтись ,і жити далі .
Лагайте , і думайте за щось хороше , уявляйте ,перемогу , і будуйте плани на майбутнє.
Заспокоїтись ,і жити далі .
Мост_Устал
• 27 июля 2023
Ответ дляВсех в сад
Заспокоїтись ,і жити далі .
Перемогу уявляю щоночі,окремо займаюсь цим,як по телевізору говорять : війна закінчилась,кордони відкриті,жодного танку під границею немає😥
Мост_Устал
• 27 июля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Моя сім´я не зрозуміє,всі сплять🥹
Мост_Устал
• 27 июля 2023
Ответ дляГалябалована
Снодійне спробуйте, може вирубить. Бо мені то нічого не допомагає.
Та от нажерлась уже всього і всеодно(
Всех в сад• 27 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Від того ,що ви не спите нічого ж не зміниться ,а вигляд, настрій та сон так .
Сама день на ніч змінила , получа. Від сина зранку по голові ,всім ,що йому під руку попадеться😂
Комиссия50%• 27 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Моя сім´я не зрозуміє,всі сплять🥹
Балкона немає? Свіже повітря теж допомогає заспокоїтись. І ще на такий випадок добре мати домашню тваринку. До речі, зараз в ютубі є такі відео: Что такое ASMR‑ролики
ASMR‑ролики призваны обеспечить зрителям такое ощущение, а заодно расслабить и настроить на сон. Ведущие шепчут, едят, печатают, постукивают ногтями по предметам, гладят кисточкой микрофон или выполняют другие спокойные действия.
Пустощі-веселощі• 27 июля 2023
Цікаво як це без прильотів якщо навіть офіційно написали шо збили 33/36 х-101/х555 (це ті шо тушки пускають) і 0/4 кинджалів? З кинджалами взагалі не зрозуміла бо писали шо реб.
Тобто теоретично 3-7 влучань все таки є.
Оце фіфа• 27 июля 2023
У меня на каком-то этапе наступила такая степень усталости от невозможности поспать, что я засыпала при малейшем прикосновении головы к подушке. И у нас не было ПВО и приходилось бежать в подвал при каждом обстреле т к летело кругом - вокруг дома, в окна квартир.... Зато когда мы чудом выехали в тишину, готовы были спать где угодно. Помню как радовались отдельной кровати для каждого в лагере так как до этого спали втроём на обычном диване-книжке т к жили последние три недели не дома, а у знакомых, и они помимо нас приютили ещё несколько семей в своей трешке... Страшное время.
Поэтому, автор, научИтесь отключаться, чтобы давать возможность организму и мозгу восстанавливаться во сне.
Сусідка зверху• 27 июля 2023
Та ви що! Всі звикли, нічого такого, норм. Сорі, просто почитаєш теми про виїхавших і там кожен розказує, які ми кози, і можна повертатись, а ми ото сидимо на шиї ЄС.
Дуже співчуваю. Дуже. Я у безпеці, але поруч аеродром і кожного разу, коли літак над нами, ледь не присідаю, не уявляю, як ви тримаєтесь🙈
Юпитерная• 27 июля 2023
Автор, вы не думали выехать заграницу если с нервами непорядок? От того что вы себя угробите никому легче не будет.
Вся така шо куди там• 27 июля 2023
Корвалол чи барбовал гарно накапати(десь пів чайної ложки), маску на очі та спати.