Кто недавно делал? Какая стоимость? (У нас просто обновить освежить, супер пятен нет) Посоветуйте мастера
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Можу вам порекомендувати людину яка приїде почистить та можу порекомендувати де взяти в оренду. Минулого літа ми саме брали в оренду та чоловік за під-дня 2 дивани почистив
А у нас макарошки• 15 августа 2023
+380 (67) 635 51 99 Діма
Вже багато років користуюсь його послугами. Позаминулого літа диван вартував 1200 чи 1500 грн
Минулого літа тут брали в оренду миючий пилосос та спецзасіб, як порошок. Результат після самостійної чистки не гірше
Ответ дляА у нас макарошки
Это просто аренда кархера? Я думала там всякая проф химия ещё и тд
Ответ дляА у нас макарошки
+380 (67) 635 51 99 Діма
Я смотрю в интернете пишут что 550 цена за чистку и не верится как то)
Если 550, то я б заказала, а если 1500+, то и самои реально можно
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Ответ дляМашМааш
Оренда Кьорхера та як не помиляюсь, то + 70 грн за той професійний порошок.
550 ніколи такої ціни не було. Ми вже років 5-6 кожного літа чистимо диван, бо він у нас світлий, персиковий. І навіть 5 років тому не було ціни 550 грн за диван. Можливо це крісло?
А у нас макарошки• 15 августа 2023
Ответ дляМашМааш
Напишіть тому Дімі у вайбер та скиньте фото дивану, він вам напише скільки буде стоїти хімчистка