Дуб береза• 27 июля 2023
Хто справився з великою втратою крові під час критичних днів нетрадиційною медиц
Бо традиційна не лікує, мені виписували лише для зменшення кровотечі, але після такого критичні дні починались на 5-6 днів раніше.. тобто якщо цикл був 24-26 дні, то з тими ліками - 18-20 дні.
Я вчора прийшла з роботи вимучена, просто впала і вирубилась, і не підстелила нічого.. ну, і багато крові вилилось з мене на новий матрас.. так кожного разу буває практично, і я бліна цю квартиру винаймаю, матрас новий, шкода((( я вже втомилась від цього... Сьогодні ще цілий день на ногах, вийти в туалет практично не можна, я не знаю, як цей день витримаю, уявляю картину, як все буде текти по моїм ногам🤦♀️я ношу чашу, на другий і третій день мені треба випорожняти її кожних 30 хвилин.
Прошу вас, навіть благаю, порадьте щось що допоможе мправитись з такою великою кількістю втрати крові під час критичних днів. Але повторюсь я не хочу препарати, які будуть глушити кровотечу, а хочу саме вирішити проблему. Я би спробувала якісь трави попити, можливо є толковий фітотерапевт, краще було би щоб він працював онлайн, щоб я йому всі аналізи вислала, узд і він призначив мені лікування травами... Немає сил вже
Протру пилюку• 27 июля 2023
Диагностическая гистероскопия и Мирена. Тоже цикл сокращался и сокращался, и лило все сильнее. Ещё ок можно, врач подберёт. Какие травы.
Скромняшка• 27 июля 2023
Мені колись допомогла тільки гістероскопія, тобто хірургічне втручання. Також були сильні кровотечі. Гемоглобін впав з 140 до 70. 😕
Дуб береза
• 27 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
А в чому причина такої втрати крові? Бо мені робили операцію, але нічого не сказали про причину, ні про те що виявили якісь проблеми
Протру пилюку• 27 июля 2023
Мне кажется Вы и у врача не были, так в аптеке кровоостанавливающее спросили, и уже - традиционная медицина не лечит. Лечит, только идти надо, обследоваться и лечится.
Скромняшка• 27 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Гіперплазія ендометріою, тобто дуже великий його шар в порожнині матки, який потім і виходить шматками під час місячних...
Дуб береза
• 27 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Мені виписали ок.
Якраз з такою метою.
Поки боюся пити
Якраз з такою метою.
Поки боюся пити
Ну, я теж ок так і не почала пити, бо це не лікування. Хотіла би альтернативу ок знайти
Скромняшка• 27 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Мені виписали ок.
Якраз з такою метою.
Поки боюся пити
Якраз з такою метою.
Поки боюся пити
Кажуть іноді допомагає... Мені це не допомогло...
Дуб береза
• 27 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
У мене також ендометрій... А яка причина його гіперплазії цікаво?
ЛісАпетная• 27 июля 2023
Вы кололи уколы Дицинон?
Я колола после родов, первые месячные не останавливались. Пару уколов и все.
Скромняшка• 27 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Здається лікарі не знають...
Зоя Жорівна• 27 июля 2023
Не такая, конечно, ситуация как у Вас, но пила курс Тазалока и уже с первого цикла заметила, что кровопотери заметно меньше. Єто гомеопатия, гормонорегулирующее средство.
Зоя Жорівна• 27 июля 2023
Ще використовуйте тампони - я не розумію чому так, але якщо ними користуватися - теж швидше крововтрати зменшуются - достатньо одного в перший день циклу
Протру пилюку• 27 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Тазалок это календула)
Зоя Жорівна• 27 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Мені тазалок допоміг і якісь гормональні, алее не оральні пігулки. Але в мене початкова стадія була і моя лікарка не дружня до таких варварських протоколів з вичіщанням. І гомеопатія з пігулочками допомогли від гіперплазії.
Зоя Жорівна• 27 июля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Мені виписали ок.
Якраз з такою метою.
Поки боюся пити
Якраз з такою метою.
Поки боюся пити
Добре подумайте і все вивчіть
Скромняшка• 27 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Не знаю... В мене коли гемоглобін став 70, я ледь ходила, в голові паморочилося. Часу на експерименти вже не було. Чистка допомогла і кровотечі припинилися.
Зоя Жорівна• 27 июля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Тазалок это календула)
1 флакон містить: настойки (1:10) суміші лікарської рослинної сировини: коріння лабазника шестипелюсткового, свіжого коріння петрушки кучерявої, свіжого коріння селери, трави підмаренника справжнього, трави льонку звичайного, квіток нагідок
Зоя Жорівна• 27 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
В такому випадку так - щось Вам було терміново треба робити. Мені гіперплазію на профілактичному осмотрі знайшли за допомогою узд, коли симптоми були початкові і не дуже мені нашкодили.
Протру пилюку• 27 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну ниче се• 27 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
Вы кололи уколы Дицинон?
дицинон сгущает кровь, причем надолго. чревато потом тромбами...
Ромашкинная• 27 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Теж мучаюсь з цим. Чашу не ношу, тампон більше поглинає, супер плюс ОВ.
КОК не підійшли ніякі. Мірена вийшла через 2 міс під час місячних.
Почала багато вивчати цю проблему. І знайшла іншого гінеколога. Так коротко: є естрогени хороші, а є погані. Погані мають виводитись печінкою через жовч та сечу. Але при порушеннях її роботи вони, погані, не виводяться, а знову всмоктуються в кров і роблять свою роботу по другому колу. Тобто дуже багато естрогенів виходить, які нарощують ендометрій. ( І хороші і погані працюють, а погані ще й по декілька разів). Тому назначила прийом ДІМ, це витяжка з хрестоцвітних сортів капусти .
Ефект поки не побачила, бо приймаю менше місяця.
Ромашкинная• 27 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Приймаю вже 6 місяців, ні на грам не краще. У мене.
Козачка• 27 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Мирена. Нетрадиционными никакими не решите ситуацию, если нет органической патологии, ставьте мирену, это и есть лечение
Тут надолго• 27 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Якщо ліки не приймати, як вони лікуватимуть?
Альтернатива ОК і кровоспинним- екстирпація матки. Більше варіантів немає.
Потрібно обстежитись у гінеколога.
Ms. Искренность• 27 июля 2023
Мені призначали якусь настоянку, запитайте в аптеці. І ще пігулки є, але мені настоянка допомогла.
Запасная спина• 27 июля 2023
Ответ дляДуб береза
Так вы же даже не знаете, что вам нужно лечить.
Кровопотеря - это следствие. Вам нужно найти его причину.
Какие там травки?...
Фуліганка• 27 июля 2023
Вы диагноз свой знаете? Уровень гемоглобина? Понимаете что значит недостаток железа для организма постоянный? Если миома то какой размер? Были и травки и Мирена просто вырванные годы, отсутствие нормальной жизни.идите к врачу и принимайте решения. Я при няла и не жалею.совсем другой уровень жизни.