Пилосмок працює• 27 июля 2023
Новорождённый не хочет есть каждые 3 часа как говорят врачи
Нам сказали кормить каждые 3 часа
Но ребёнок не хочет ни в какую есть , через такой промежуток времени
Он выдерживает 4 часа без еды
Почему нельзя кормить как он сам захочет ?
Мы на ИВ
Он выдерживает 4 часа без еды
Мы на ИВ
Сижу_и_плачу• 27 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вчені продовжуючи досліджувати це. Звісно якщо мама не харчується чіпсами та колою. Беремо звичайну розумну жінку.
Склад молока залежатиме від потреб дитини. Там найунікальніші амінокислоти і тд і тп.
Вы серьезно?) Состав молока зависит от питания мамы, но никак не от потребностей ребенка. Как по вашему организм узнает про эти потребности?
Гарачий Чокалад• 27 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну а добова втрата/прибавка які були? Маєте графік поденно? Може заспокоїте автора. Бо я по шв не спец.
Потеря веса в роддоме до 2580, не ниже нормы.
Потом первый месяц весил 4100, дальше набирал 800-900.
Сижу_и_плачу• 27 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Да.
5 роддом. Киев
О, я тоже там рожала) к счастью, там никто не напрягает с соблюдением промежутков между кормлениями
Сижу_и_плачу• 27 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
В якій нормі? Дитина новонароджена
В его норме, если потеря веса допустимая, то нет проблем
Гарачий Чокалад• 27 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Та это жесть
Может у кого один ребёнок и хороший едок, тому не понять как может быть по другому :)
Гарачий Чокалад• 27 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Телепатия 😀😀😀😀
Котики-муркотики• 27 июля 2023
Автор, згідно останніх рекомендацій сумішшю теж зараз годують на вимогу. Головна умова: дитина не має браку ваги. Тоді можна годувати рідше, якщо дитина не просить. Ну і моніторинг памперсу. Якщо дитина наїдаїться, часто пісяє, більше 12 разів на добу. Якщо дитина довго спить і не просить їсти, при цьому частота сечовипусканнь замала, це её добре і дитину треба годувати частіше.
Сижу_и_плачу• 27 июля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Та это жесть
Это точно)
Я супер-пупер• 27 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Окно открыто
Может холодно ему ?
Яка температура в приміщені і як вдягнена дитина? У таких крихіток ще не налаштована терморегуляція.
Пилосмок працює
• 27 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Человечек и покрывало
Либо пеленка
А_мій_самий_самий• 27 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Це окремий унікальний симбіоз матері та дитини. Беремо до уваги абсолютно однакове якісне збалансоване харчування матерів. Склад молока абсолютно різний у групі вибірки. Є безліч досліджень на цю тематику.
А_мій_самий_самий• 27 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Просто заставить его есть тоже не получается
Я пол часа с бубнами , чтобы он ротик открыл и поел
Авторе, а чому Ви не намагажєтесь ГВ налагодити? Значно б спростили собі життя.
На ГВ перші 2-3 доби в матері ще нема молока, є лише молозиво - унікальне, багате антитілами та поживне. Молоко з´являється пізніше.
Тобто суто по грамах отриманої їжі дитина на гв в перші три доби явно менше отримає ніж на шв. Бо скільки там того молозива - краплі. У цей період відбувається нормальна фізіологічна втрата ваги від ваги при народженні. Але потім дитинка швидко набирає вагу коли молоко з´являється.
Я супер-пупер• 27 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Человечек и покрывало
Либо пеленка
А температура в приміщені яка?
Пилосмок працює
• 27 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
А температура в приміщені яка?
Откуда я знаю ?) тут нет градусника
Пилосмок працює
• 27 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Потому что я ненавижу кормление грудью
В принципе
Мне противно от этого
Мучать себя не собираюсь
В принципе
Мне противно от этого
Мучать себя не собираюсь
А_мій_самий_самий• 27 июля 2023
Ответ дляПилосмок працює
Потому что я ненавижу кормление грудью
В принципе
Мне противно от этого
Мучать себя не собираюсь
В принципе
Мне противно от этого
Мучать себя не собираюсь
Ну то мучайте дитину
Можна подумати що зараз ви не мучаєтесь не знаходячи відповіді на свої запитання.
Я розумію, коли є категоричні протипоказання. А коли просто ’не хочу’ то це якось дуже егоїстично.
Але - ваш вибір, ваша дитина, ваше життя.
Пилосмок працює
• 27 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну то мучайте дитину
А зачем эти мучения с налаживанием ГВ ? Маститами , застоями
Чтобы ребёнок только на сиське висел ? У меня дочке 1.5
У меня не будет времени ни на что .
Она тоже захочет внимания .
А так покормил и спит себе
У меня не будет времени ни на что .
Она тоже захочет внимания .
А так покормил и спит себе
Пилосмок працює
• 27 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну то мучайте дитину
Что значит не хочу и все ?
То есть то что этот процесс для меня отвратительный и со стороны , а для себя ( я лучше промолчу )
Я ненавижу прикосновений к моей груди
Даже мужу не позволяю себя трогать
Я ненавижу прикосновений к моей груди
Даже мужу не позволяю себя трогать