Фима Собак• 27 июля 2023
Перекачала руки на роботі((
Що робити коли працюєш з товаром вже декілька років і підіймаєш його. Стали перекачані руки, непропорційні моєму тілу, з ляжками те саме? Можливо ті що займаються спортом знають?
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
На фото все ок, можна трохи схуднути
Просто була я такою, звичайно не хочу бути настільки худою, але зараз не сильно подобається
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Мне ничего, но автору лишнее, правда она это не правильно называет перекаченостью.
Вот девушка 160 рост, кажется, если не путаю. Была такая, стала в спорт зале поменьше. Но несмотря на нагрузки у нее нет никакой перекаченности, только объемы ушли
От як зробити такі ляжки…
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
От як зробити такі ляжки…
В спорт зале такое робиться)), у нее нагрузки ого го со штангами.
Мудрецыха мира• 27 июля 2023
Работала на складе тягала роклы ручные с палеттами с товаром.Итог руки накачала и весила 44 кг,не замечала,что вес теряю.
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Я також з паком води присідаю😂
Життє Бентежне• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Тут не очень. Сейчас очень красиво
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Тут не очень. Сейчас очень красиво
Чоловік каже що хоче щоб була меншою(
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Я також з паком води присідаю😂
Ну так вы выполняете одно статическое действие на одну мышцу, вот она и расширилась, а остальные как провисали, так и висят.
А в зале на все мышцы нагрузка идет, плюс питание
Сама вумна тутички• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
І так, і так добре
Я думаю, м´язів наросло не так багато, більше жир/набряки дають об´єм
Життє Бентежне• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Чоловік каже що хоче щоб була меншою(
То он боится, что уведут)
Вы очень круто выглядите сейчас
Яжемать Мне можно• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Якщо з боків та живота при схудненні вага сходить то з ніг і рук ні, раніше коли не працювала була дуже тендітна
Нет тут ничего перекаченого. Тіло дрябле.
Сама вумна тутички• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Чоловік каже що хоче щоб була меншою(
Мені здається, некоректно таке казати, якщо у вас фізична робота. Хай приймає активну участь у вашому схудненні, допомагає, спонсує
Яжемать Мне можно• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Ви були худенька, а стали просто м´ясиста.
Простоваля• 27 июля 2023
Синців стільки -це теж від роботи?
По темі-гарно виглядаєте,не парьтесь
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляПростоваля
Синців стільки -це теж від роботи?
По темі-гарно виглядаєте,не парьтесь
Ні ходжу на масажі вакуумно-роликові, намагаюся боротися з набряками і целюлітом
Життє Бентежне• 27 июля 2023
Вы там писали в стартпосте, что руки не пропорциональны телу. Так вот, у вас сейчас такие пропорции, за которые люди годами в зале убиваются.
И честно, такое без занятий я вижу впервые
Докладальниця• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
не знаю в чем вы видите проблему, как по мне - у вас все просто супер, особенно как для человека, у которого из спорта только поднятие тяжестей в магазине, без индивидуальных программ, спецпитания и т.д. Я наоборот любуюсь подкачанными женщинами, супнаборы с выпирающими костями и руками-спичками давно не в моде)))) но я так понимаю у вас претензии мужа начались, конечно печаль, если ЭТО уже вызывает замечания то даже не знаю......
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Знали б ви як інколи приходиться пахати коли в тебе персонал не виходить на роботу, викладка води це важка вага, і це на протязі декількох років та і сиджу мало, хоч і працюю півмісяці вихідні також активні маю собаку гуляю багато
Помеха справа• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Чоловік каже що хоче щоб була меншою(
Пусть вас обеспечит для начала, чтоб вы не тягали тяжести.
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляПомеха справа
Робота непогана, але оці скорочення штату дуже бісять я працюю керівником і зараз над також заставляють працювати в залі
Помеха справа• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
А муж, кем работает?
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляПомеха справа
А муж, кем работает?
Сам на себе, займається продажем машин, я боюся міняти роботу бо на цій і зп норм і півмісяця відпочиваю, на рахунок зміни роботи не впевнена в собі
Курочка• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
І це Ви 155 см і 48 кг? Ви щось трохи недоговорюєте) я такою була при такому ж рості і 65 кг. Такі ляшки добротні як і у Вас.
І так,взагалі не бачу нічого перекаченого,а навпаки
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляКурочка
Я колись і 38 кг важила і мала попу округлу
Курочка• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Справа не в попі. Ви вся кругла. І попа. І ноги. І руки. Я думала,що я тут зараз побачу реально прркачені форми( судячи з вашого посту),але їх взагалі немає. Виглядаєте Ви як боксер- коли можливо і є якісь нагрущки, раціон харчування добротний і десь там під жирком можливо і є м´язи.
Фима Собак
• 27 июля 2023
Ответ дляКурочка
Ну так я і мала це на увазі, коли я знаю що треба худнути в животі то зона ніг тверда, що масажист говорить немає з чим працювати
Курочка• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Міняйте роботу. Де не буде таких фізичних навантажень. При малому зрості є варіант залишитись ’кентавром’,вибачте за порівняння
Джинци на Флісі• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Чоловік каже що хоче щоб була меншою(
Він не офігів часом?