мадам Везувий• 27 июля 2023
Ищу работу.
Всем привет. Ищу работу в Киеве или на удаленке.
Мне 32. По образованию журналист. Больше 10 лет работал журналистом, редактором и сценаристом на ТВ. Закончил курсы QA. Есть опыт в тестировании. Английский B1. Работаю над тем, чтобы подтянуть его к B2.
Также могу быть репетитором по игре на гитаре (акустика, электро).
По оплате договоримся.
Я парень
По оплате договоримся.
Я парень
мадам Везувий
• 27 июля 2023
Ответ дляВилами по Воде
А чому на цьому сайті шукаєте ?
Ворк,робота.юа ?
Ворк.юа та робота.юа - найгірші місця для пошуку.
Але шукаю і там. Загалом всюди шукаю
мадам Везувий
• 27 июля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Glassdor, LinkedIn
Glassdor не знал, спасибо!
мадам Везувий
• 27 июля 2023
Ответ дляlimama
які курси qa закінчили?
dou.ua
jooble
djinni
dou.ua
jooble
djinni
На доу, джині та лінкдн шукаю. На джубл спробую, дякую.
Закінчив QATestLab, та декілька безкоштовних курсів (Попелюха, Портнов)
Також є практичний досвід на фрілансі.
Дона Ко Ко• 27 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Також є практичний досвід на фрілансі.
тестлаб сподобався курс? в них є вакансії в їх тг каналі.я на ’робота’ та ’ворк’ шукала лише першу роботу.
потім з´явився доу, там сама обирала компанії та надсилала резюме.
+ мала 2 працевлаштування від друзів - пост фб давав 2 офери)
мадам Везувий
• 27 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
А коли ви шукали?
Тестлаб шукає лише для роботи в офісі зараз(
У Києві відкритих вакансій немає.
Загалом курс +-. По теорії все нудно. Після Попелюхи та Портнова, нічого нового там для себе не отримав. Але там є практичні завдання. Вони цікаві і за них дуже вдячний.
У Києві відкритих вакансій немає.
Відморожена• 27 июля 2023
Постоянно вижу вакансии редактор и сценарист. Ищите на Фейсбуке. Тем более кинопроизводство потихоньку оживает, и те, и те точно нужны.
Дона Ко Ко• 27 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
А коли ви шукали?
У Києві відкритих вакансій немає.
шукала з початку війни, бо бос зробив релокейт, а я не можу. з консультанта з впровадження хочу в тестування, бо все одно таку роботу робила. але наразі маю постійну роботу, яка годує та оплачує оренду, тож пасивно докваліфіковуюсь у тестера, потім може на проджекта.
Попелюху дивлюсь. за Портнова не чула, взагалі 2 рази йшла на інтерна з вакансій на доу, але треба мати зп зараз щомісяця, а не потім.
Доречі впевненість у собі, активність, софт скіли гадаю то 51% успіху щоб отримати запрошення на співбесіду.
Дона Ко Ко• 27 июля 2023
важливе питання, а що з всіх ваших кваліфікацій ’саме те’?) бо мати декілька професій здається краще, але вибрати треба одну, саме ту що відображає вас
мадам Везувий
• 27 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
В ідеалі, хочу повністю перейти в ІТ сферу. Тому - тестувальник.
мадам Везувий
• 27 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Підкажіть, можливо у вас є якісь поради по CV?
Дона Ко Ко• 27 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
конкретно на тестера? гадаю що ні... загалом на heltas@ukr.net киньте, буде час - гляну.
мадам Везувий
• 27 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Дякую. Зараз надішлю