ВільнаНазавжди• 28 июля 2023

У кого газові варильні поверхні, допоможіть з вибором

Вибираю поверхню газову. З кольором вже визначилась. Буде біла емаль. Начиталась за розміщення ручок і комфорок і голова обертом. В мене була звичайна газова плита. Читала що розміщення ручок спереду на варочній забирає площу і між комфорками по факту відстань буде менша ніж на звичайній плиті. Готую багато,тому для мене важливо,щоб багато посуду на плиті було відразу. Плюс вони можуть нагріватися якщо великі комфорки попереду. Короче... порадьте будь ласка,що НЕ потрібно купувати і з якими проблемами я можу зіткнутися? Додам фото і голосування
Результат:
вже голосів: 19
11 (57.89%) Розміщення знизу -зручно
6 (31.58%) Розміщення бічне -зручно
1 (5.26%) Розміщення знизу -Не зручно
1 (5.26%) Розміщення у кутку -зручно
0 (0%) Розміщення бічне -Не зручно
0 (0%) Розміщення у кутку -Не зручно
Ну що ви, мамо!• 28 июля 2023
У вас дуже не зрозуміла голосування, на фото 1 і 2 ручки внизу, а на якому фото вони в куту? Я б купила фото 2, тому що велика комфорка дальня, вона не впирається в ручки і вони не будуть заважати і грітися

автор ВільнаНазавжди • 28 июля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
На першому фото вони в правому куті, і за рахунок цього площа між комфорками зліва більша ніж справа. А якщо по центру внизу,то менша корисна площа на таких поверхнях.
ЛЮБА• 28 июля 2023
Я вот себе рассматриваю на 5 конфорок , хочу поменять ( сейчас турба , 2 средние и маленькая ), ну вот бывает надо 2 большие конфорки.
Что бы одна труба, одна большая , 2 средние и 1 маленькая .
Додекаэдр• 28 июля 2023
Автор, дома у меня внизу ручки, на даче с боку и так и так и удобно. Берите чтоб ручки были не возле турбо. Из фото самый лучший вариант 3. Удобнее всего решетки под любую кастрюлю и меньше по объему мыть решетки
IQ 80• 28 июля 2023
А мене така як на 2 - вдома, і 3 - на дачі. Ручки спереду зручніші. Коли ручки збоку, на робочій поверхні кухні, там вічно плутається посуд, ножі і всяка фігня. А спереду вони завжди доступні і не захаращені. Велика конфорка мені краще ззаду. Хоч вдома велика конфорка ззаду поплавила плінтус, то не біда. На дачі велика конфорка спереду і велика розпечена ємність на ній просто під руками - це трохи боязко, треба слідкувати, щоб її не зачепити.
Ну і дуже важливо - важкі решітки. Легкі не тримаються на місці.
So_so• 28 июля 2023
У меня такая больше 10 лет, удобная
Молчавочка• 28 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
От тільки хотіла спитати автора, чому не на 5 конфорок. Для тих хто готує багато це прям дуже гарна річ.