Дую на вітер• 28 июля 2023
Порадьте… дитина і прабабуся
Ідемо до неї відпочивати, але мала (1,6) аж труситься, перестає дихати на довгий час потім кашляє і рве, минулого разу цілу годину я нічого не могла вдіяти вона істерила… просто бачучи її. Але виходу немає, треба їхати. Як згладити для дитини цей період поки ми там? Можливо купити якусь відволікаючу іграшку? Кактус танцюючий? Порадьте що можна зробити…
Мій не такий• 28 июля 2023
Нічого не ясно
Пи си - з трьох місяців їздила з малою до пра в гості поїздом , все спокійно
Внутрішній стан мами - то стан дитини загалом
Що вас бентежить ?
Дую на вітер
• 28 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Нічого не ясно
Що вас бентежить ?
Мене бентежить, що дитина не може заспокоїтись бо їй дуже страшно. То мій дім, я там виросла і відчуваю себе спокійно, а мала при появі стареньких так оре і труситься, що я не знаю що робити….
Дую на вітер
• 28 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
А як далеко і надовго треба їхати?
На тиждень, день щоб добратися, але дорога не проблема. Перебування там - так..
Мій не такий• 28 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
Звикне за годинку
Чужі Люди
Мала дотвас звикла
Чужі Люди
Мала дотвас звикла
У вас є вихід, але ви робити так як зручно і не факт, що вам.
У нас теж в родині були діти, які приблизно так реагували на нові/забуті місця людей, при тому, що інші діти того ж приблизно віку почувалися чудово.
Я думаю, справа не у вашому стані, як там написали вищче (сорі, езотерика та кухонна психологія не до мене), а у тому, що у дітей ще не сформована нервова система і вони дуже лабільні в емоційному плані у т.ч.
Дую на вітер
• 28 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Звикне за годинку
Чужі Люди
Мала дотвас звикла
Чужі Люди
Мала дотвас звикла
Ми їздили просто в гості на пів дня, то за 6 годин не звикла 😭😭😭 можливо є якісь іграшки, щоб відволікали? Не просто мячик, лялька, а говорящі якісь? Можуть подіяти?
Дую на вітер
• 28 июля 2023
Ответ дляTammy21
Який є вихід на вашу думку?
Поддакиваю иногДА• 28 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
Який є вихід на вашу думку?
не ехать туда и не раздражать ребёнка.
но если прям вы обязаны, то может купить какие-то травки успокаивающие.
Весела пiсенька• 28 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
Ну вона не дому боїться, а саме людей. Скоріш за все, вплив казок чи мультиків, де є баба-яга. Тому дитина просто боїться образу, який вона собі уявляє. Показуйте дитині фотографії, говоріть, що це хороша бабуся. Купіть подарунок щоб бабуся при вас їй подарувала.
Поторописька• 28 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Дитині 1,6.Якак баба яга?Що ви пишете?Просто хай бабуся її не насилує,на руки до себе не тягне одразу.
Мій не такий• 28 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
Який є вихід на вашу думку?
Краще розказувати пояснювати
Діти все розуміють
Це бабуся
Вона хороша і т д
Може ще кричала
Бо не виспалась в дорозі
Діти все розуміють
Це бабуся
Вона хороша і т д
Може ще кричала
Бо не виспалась в дорозі
ЗавЛабСнаб• 28 июля 2023
Может она ему напоминает кого то из сказки, не оч привлекает внешне и пугает. Или ребенок не видит новых взрослых, поэтому стресс. Я бы не поехала, дело ваше
Ответ дляДую на вітер
Який є вихід на вашу думку?
Не їхати. Можливо у вас і вийде якось перемкнути дитину, але, у нас в родині не виходило жодного разу. Пробували і запах домашній вести (іграшки, ковдру і т.ін.) і їжу, і навіть усіх домашніх, до яких дитина звикла, включно з тваринами...
У результаті збиралися та їхали додому. Потім через півроку-рік-два все ок було і історії такими собі сімейними легендами ставали;)
Мій не такий• 28 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну як не їздити в рідний дім ?
Треба їздити
Це материнське крило
Треба їздити
Це материнське крило
Треба їздити
Пік Антна• 28 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
Пожалкуйте дитинча. Не підставляйте її під ций старий вампірізм.
Мій не такий• 28 июля 2023
Ответ дляПік Антна
А хто вампірить?
Вам легше когось звинуватити , аніж самій прикласти зусилля та пояснити навчити поговорити розказати дитині
ЗавЛабСнаб• 28 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Ну як не їздити в рідний дім ?
Треба їздити
Це материнське крило
Треба їздити
Це материнське крило
Треба їздити
Вы ездите сама к тем кто вам неприятен, так у вас есть выбор. а у ребенка нет. Потом эти страхи долго аукаются, невроз и тд
ЗавЛабСнаб• 28 июля 2023
А бабушка там есть в доме, кроме пра, она может уделять внимание и смягчить визит ребенку?
Мій не такий• 28 июля 2023
Ответ дляTammy21
Що ви плануєте розказувати дитині в рік та шість?
Бабуся вампір - це треба ?
Боже
Якийсь первісний вік (
Боже
Якийсь первісний вік (
Бокс-орун• 28 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
какой смысл в тако ’отдыхе’?
Мій не такий• 28 июля 2023
Ответ дляTammy21
Моя дитина з шести місяців в басейні пірнала і на англ возили - а в рік і шість нічого не треба розказувати ?
Весела пiсенька• 28 июля 2023
Ответ дляПоторописька
Ви уважно читали попередні пости автора? Дитина впадає в істерику просто при появі бабусі, не кажучи вже про взяти на руки.
Мій не такий• 28 июля 2023
Ответ дляTammy21
Не треба. Навіщо ви мені це пишете? Я вас запитала, що саме ви плануєте пояснити малій дитині, щоб вона не нервувала?
Написала вже -28 пункт
Я не знала
Що у вас дітей нема
Сорі
Я не знала
Що у вас дітей нема
Сорі