Манкоголік• 28 июля 2023
Раджу добру та просту книгу
Енн із Зелених Дахів -
Люсі Мод Монтгомері
Щойно закінчила. Приємна, легка, по-дитячому світла книга. Читається легко і швидко.
Люсі Мод Монтгомері
Манкоголік
• 28 июля 2023
А, і є серіал по ній. Хочу подивитись з дітьми, бо вони не дуже читаки, а сюжет гарний
ДлинноНожка• 28 июля 2023
Мы как раз с дочками сериал смотрим, самый новый, канадский. Замечательный, но старшей дочке Энн очень ’усложненную ’Полианну напоминает.
Раздражевская• 28 июля 2023
Мені серіал дуже сподобався, тепер хочу книжку почитати. Говорять що старий серіал більш схожий на книжку, а новий відрізняється. Але я поки не можу порівняти.
Тепер в мене мрія потрапити в канадський музей Ann of green gables😊
Манкоголік
• 28 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Це і є дитяча книжка із шкільної програми...
Ми не читали її у школі.......
Дама с заначкой• 28 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
Ми не читали її у школі.......
Книга супер) я читала всі частини)