З понеділка на дієті• 28 июля 2023
Хребець. Зміщення
В років 20 в мене почав боліти поперек. В одному місці більше всього при натисканні на хребет то болить жахливо. І саме в тому місці хребець виходить з своєї осі. Я тільки зараз зрозуміла, що саме через це я не поворотка в попереку. Я медвідь. Навіть при сексі, меня боляче на поперек. Відчуття наче в області нього в мене корсет. До кого йти? Чи можна самостійно просто знайти спеціаліста який робить масаж? Чи це до терапевта, а від нього далі? Як собі самому допомогти якщо це можливо?
Плюс, в мене ще сколіоз. Болить між лопатками при натисканні.
Бабуся Бетман• 28 июля 2023
Идите к семейному врачу, а она вас направит скорее всего к невропатологу
З понеділка на дієті
• 28 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Вам пожизненная физзарядка для закачки мышц спины.
Массажи как бонус
Сьогодні робила вправ вперше для осанки. Я якщо чесно здивувалася від результата. А робила всього лише 10 хв. Я наскільки відчула розслаблення в спині. А ще дуже тяжко зробити нормально, через те, що я як раз як дерево.
З родзинкою• 28 июля 2023
Вертебролог займається хребтом.
Але зі зміщеними хребцями готуйтеся пожиттєво робити Лфк щодня, зміцнювати м´язовий корсет. В мене така ж біда, болі постійно то більше, то менше, зміщення в попереку на Мрт.
З понеділка на дієті
• 28 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Вертебролог займається хребтом.
Дякую за відповідь.
Ще праця фізична в мене. То поперек просто жах в такі моменти.
Здоров*я вам 🙏
Тоскующая• 28 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Привыкнете. Я себе и осанку исправила и парочку диагнозов сняла постоянным спортом.
З понеділка на дієті
• 28 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Можна більше дізнатися, якщо ви не проти. ?) які пару діагнозів?
Скільки місяців ви робили вправи щоб осанка була хороша?
Скільки років вже займаєтесь?
Мене ще цікавить не по темі, чи вправи звичайні допомогають при опущенні органів малого тазу 1 ступеня🤔🤔🤔
Скільки років вже займаєтесь?
Тоскующая• 28 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Скільки років вже займаєтесь?
Я с 2016 занимаюсь постоянно йогой и немного упражнений дополнительно, просто в йоге все элементы основные есть и мне она нравится.
Сколиоз, грыжа, остеохондроз. Сколиоз со школы, остальное в начальной форме, потому и начала заниматься.
С тазом тоже хорошо работает йога, потому она мне и нравится, не напряжно и очень эффективно.
З понеділка на дієті
• 28 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Я доречі думала не давно про йогу. А ви вдома займаєтесь нею по відео чи ходите на заняття?
Якщо по відео, то підскажіть, з якого каналу почати) дякую)
Тоскующая• 28 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Для начала могу дать девочку она биодинамику дает очень хорошую и объясняет отлично.
https://www.youtube.com/@Bio_YOGA
Заниматься начинала на реальных тренировках, потом уже было по разному, и онлайн были индивы, и по видео
https://www.youtube.com/@Bio_YOGA
З понеділка на дієті
• 28 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Дякую вам величезне🌼 що приділили увагу моїй темі🌼
Тоскующая• 28 июля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Занимайтесь с удовольствием) главное постоянно
Міняйловна• 28 июля 2023
Вам на МРТ, определить какой позвонок и куда смещается, что с межпозвоночными дисками в этой зоне, поддавлен ли спинной мозг и корешки.
А то наделаете делов зарядками, не дай бог