musicgeo• 29 июля 2023

Кинула курити

Просто похвалюся! Кинула курити. Просто вирішила, що більше мені це не потрібно. В мене вже був досвід відмови від паління. Декілька років тому кинула палити після довгого періоду шкідної звички. В стресе півроків тому почала знову. І ось нарешті усвідомила, що мені це більше не потрібно. І так класно від цього!
Lanas67• 29 июля 2023
Молодець👍🏼

Чудовий каламбур• 29 июля 2023
Вітаю, сьогодні чомусь гостро постало переді мною теж с саме питання.
Але так страшно)
Пампусик Ирусик• 29 июля 2023
Поздравляю! Как бросали?не поправляетесь после?
Чудо в декрете• 29 июля 2023
вы молодец. а я никогда не курила, но айкос пришел в мою жизнь год назад, наверно нервы... или тупость...
автор musicgeo • 29 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я сама айкос і курила ці півроку.
автор musicgeo • 29 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Але так страшно)
В чому питання? Курити чи не курити? )) Однозначно, не курити. Але мені, мабуть, це було потрібно в цей час. А тепер я відчула, що куріння навпаки - заважає.
автор musicgeo • 29 июля 2023
Ответ дляПампусик Ирусик
Просто вирішила і все. І минулого разу так само. А з вагою навпаки - з припиненням куріння з´явилося бажання бути здоровіою, слідкувати за харчуванням, робити зарядку.

Скажений гудзик• 29 июля 2023
Молодец! Я так 2 раза бросала из-за беременности. Но, правда, всегда знала, что потом опять начну
Жирафовое варьенье• 29 июля 2023
Я курила 35 років,Почала зразу після школи.у ВУЗі.Вже 13 не курю.Кинула за раз.Як народилась онучка ,Але мені вже за 65))).
автор musicgeo • 29 июля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Я не думала починати, і можливо, якби не війна, й не починала. А так подумала:’скільки того життя!’ й ’закурила’ стрес сигаретою.
автор musicgeo • 29 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Але так страшно)
У вас все вийде! Це просто )
Свисток ля-минор• 29 июля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Вы - молодец! Тяжело было?
Залетна Я тут• 30 июля 2023
Я еоли кидала минулого разу набрала 10 кг за рік.Потім знову почала.Тепер планую з вересня відмовитись, але страшно шо знову вагу наберу, а зараз і так багато зайвого (
автор musicgeo • 30 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Я писала вище, що мене навпаки це мотивує до покращення себе - спорт, харчування і т.п. Можливо і ви на цьому акцент зробите?
Залетна Я тут• 30 июля 2023
Ответ дляmusicgeo
Так і планую цього разу.Проблема в тому, що не дуже дружк зі спортом.Але буду починати потихеньку в зал ходити.Бо вагу вже дійсно критично треба скидати, я це розумію.
автор musicgeo • 30 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Я в зал, наприклад, теж не люблю ходити. І багато років займаюся вдома, мені це більше підходить. Знайшла для себе не дуже виснажливі вправи і з них почала.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 июля 2023
Я ще тою весною кинула. По дорозі з України до Німеччини