Банка з медом• 30 июля 2023
Підкажіть ідей де зараз знайомитись з чоловіками? 30+
Де зараз у віці 32 можна познайомитись з хлопцем? Без дітей, не була одружена, так склалось. Працюю віддалено, з дому.
Дякую!
КарамбОлька• 30 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
А какие запросы?
Чувство юмора, лёгкость, ненавязчивость
Забрала і не сказала• 30 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Нет. Но на сайтах знакомств многие мужики сходу предлагают секс, скидывают фотки члена
Ну так прошли мимо и все. Следующий
Джавеліна• 30 июля 2023
Автор, якщо ви самі шукаєте ДЕ - то проблема в вас , скоріше)
В мене було так само, психолог вправила мозок, тепер відбою немає від бажаючих знайомитись, хоча вже знайшла стосунки...
Перше - зовнішність. Якщо на вас не задивляються, якщо ви ’середнячок’ - терміново зайнятись собою, але не накупити шмоток і косметики , а зайнятись спортом, тілом, станом шкіри, волоссям, осанкою, висипатись, пити вітамінки й тд. А потім вже на гарне тіло додати антуражу з стильного одягу й косметики на обличчі.
Друге - ваше ставлення до чоловіків. Якщо ви постійно ходите з сердитим обличчям, не можете просто так посміхнутись чоловіку чи заговорити чи пожартувати - А ТУТ РІЗКО з вами повинні почати знайомитись - ні, так не вийде. Створіть собі постійний потік оточуючих чоловіків, з якими будете ПРОСТО СПІЛКУВАТИСЬ. Не розглядайте кожного як потенційного чоловіка, а просто отримуйте кайф від спілкування...
Де зустрічаю я найчастіше бажаючих познайомитись:
- просто на вулиці, коли їде на авто, зупиняється чи перегородив дорогу на пішохідному й намагається заговорити
- в хороших магазинах типу Ле Сільпо, магазини з хорошим алкоголем, особливо в вечірні часи...
- в кавярнях /ресторанах на ланчі в обід
- в ліфті будинку, навіть якщо він їде з своєю дитиною)))))
- в спортзалах, але там контингент один й той самий завжди
- на заправці буває деколи підходять
- в банках чи якихось таких установах, де приходять вирішити справи
- та загалом - будь-де, якщо ви гарно виглядаєте й розслаблена та задоволена собою)))
Не бійтесь чоловіків) Вони класні й цікаві) Обираєте все одно ВИ))
- на заправці буває деколи підходять
Кров з молоком• 30 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Чувство юмора, лёгкость, ненавязчивость
Всего-то?))) Невысокие требования
КарамбОлька• 30 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
Всего-то?))) Невысокие требования
Вы о физических?
Без лишнего веса, проблемной кожи и зубов.
Я такая - жду трамвая• 30 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Вы о физических?
А вы зубы будете сразу проверять? Или Вам предварительно фото скинуть?
Хвильоватиша• 30 июля 2023
Я довго сиділа в Тіндері та на Баду, але там щось не виходило адекватного знайти.
З чоловіком познайомилась на звичайному сайті типу цього. Виявилось, що живемо на сусідніх вулицях. Але той сайт російський, вже давно там не сидимо, тому рекламувати не буду.
Ще я періодично ходила на всякі події, які знаходила на фейсбуці: English speaking club, гра в Мафію, ще був якийсь тематичний івент по серіалу ’Друзі’. Там люди часто знайомляться.
Я такая - жду трамвая• 30 июля 2023
Ответ дляХвильоватиша
Обожнюю Друзів
А зараз є таке? Це в Києві?
З родзинкою• 30 июля 2023
Автор, мені 34, теж пробувала і тіндер, і швидкі побачення- не виходило нічого. Зараз аккаунт в тіндері в заморозці, на цьому тижні був корпоратив на роботі, були присутні чоловіків 50 як мінімум. І що? Так, на танці запрошували, але то одружені, то хлопчина 22 р. 🤭 то я раніше билася головою об стінку, а зараз вирішила забити і не шукати нікого і нічого, бо витрачаєш масу зусиль, а толку?
Ну мене ще дуже підкосила остання моя історія з тіндера, зустрічалися місяць, зізнавався в коханні, будував спільні плани, зранку ще був секс, а вдень - я була вже в блоці . Тому я зараз з опаскою дивлюся в бік тіндера
КарамбОлька• 30 июля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Просто улыбнитесь
черная мамба• 30 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
у мене наприклад є друг, йому 39. Досі не одружений. І не був ніколи. Якось так у нього не складалось. До 30 він займався хворою мамою і опікою молодшої сестри. А після 30-35 вже складно. Знаю, що він постійно ходить на побачення з СЗ. І постійно не везе як він каже. Іноді бувають дівчата, одна була рік. Одна місяць. Не сказала би, що він якийсь не такий. На мою думку людям за 30 важко пристосовуватися в побутовому плані. Тобто або самі дівчата не хочуть далі продовжувати, бо щось не влаштовує. Або його не влаштовує. Короче все постійно складно. Але він надії не втрачає. Продовжує ходити на побачення.
Може у друга висока самооцінка і високі вимоги до дівчат?
В мене є знайомий якому 55 років, то він не втрачає надію знайти дівчину своєї мрії років 20
Я такая - жду трамвая• 30 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Просто улыбнитесь
Так ном?
А вдруг на жевательных кариес?
Не. Все-таки, лучше фото заранее
КарамбОлька• 30 июля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Так ном?
А вдруг на жевательных кариес?
Не. Все-таки, лучше фото заранее
Не хотел Вас задеть, простите
Я такая - жду трамвая• 30 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Не хотел Вас задеть, простите
Вы не задели, все ок)
Я просто еще не встречала выборки женщин по здоровым зубам)
Банка з медом
• 30 июля 2023
Ответ дляДжавеліна
- на заправці буває деколи підходять
Дякую Вам за гарні поради.
По зовнішності, то я доглянула, бо люблю цю справу, а от лоск навести важче, перед війною накупляла класної люксової декоративки, але бажання фарбуватись немає ніяк зараз, і чесно кажучи емоційний стан за півтори року погіршився, з одягом теж саме весь час кросівки,щось зручніше. Чоловіків я не боюсь, завжди рада поспілкуватись, просто коло спілкування дуже маленьке. Тепер хочу витягувати себе кудись.
І ще проблема самотніх 30+, що більшість знайомих одружені та тусуються парами і ти у їх тусовку не дуже вписуєшся. Звичайно є винятки, але у більшості якось так.
Одні думки• 30 июля 2023
С бывшем мужем познакомилась на сз прожили 10лет
С парнем на дайвинчике познакомилась 5 мес вместе но это не срок🤷🏼♀️
На улице редко люди знакомятся это факт, все боятся отказа)
кнопкодав• 30 июля 2023
Я познакомилась на работе, мы года два просто были как коллеги, но я пропускала мимо ушей звоночки от него.
Потом чисто случайно рассказала что развожусь, он офигел, сначала робко написал, не шутила ли я, потом начал поддерживать(бывший устроил мне безумную травлю, грозился отобрать ребёнка и тд), а через 2 месяца поддержки мы решили пойти на свидание, с того момента мы вместе много лет.
На сз была ровно 1 раз, мой второй муж, о котором пишу выше, чего то пропал на 8 марта(мы ещё не встречались), подумала, что кому нужна одинокая женщина с ребёнком, накрутила себя и сказала приложение какое то. Это ж треш! Повалило как из рога изобилия, со всех щелей, ни единого нормального, все сразу - когда приехать на секс; где ты живешь, в машине сделаю или сделай; любишь то или это и когда тебя забрать и тд. Только один попался и пообщался более менее, рассказала что тут впервые и просто не могу это читать! Удалилась через часа 2 или 3 после установки приложения.
Я не знаю, сколько грязи придётся прочитать, пока найдёшь хоть кого то, лично я не смогла.
Джавеліна• 30 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
Дякую Вам за гарні поради.
По секрету - багато одружених , ХОРОШИХ чоловіків - шукають іншу))
Бо дружина - не цінить, виносить мозок, не розвивається, не доглянута й тд.
Ніхто не пропонує когось відбивати у сім´ї, але, оточуючі чоловіки мають знати ЩО ВИ КЛАСНА й цікава))