СладкаяБусинка• 30 июля 2023

Перехід на натуральне харчування йорка

Йорку 10 місяців , відмовляється від корму будь якого , хоче виключно їжу ту яку ми їмо. Підкажіть будь ласка що ви готуєте своїм улюбленцям, бо тупо бастують проти корму. Навіть доходило до голодної рвоти 😭
Yasyatrikotazh• 30 июля 2023
шпіц. 1/2 яйце раз в 2 дня, курина грудка, творог, сир твердий , огірок, помідор, морква, яблуко. Харчування змішане.
автор СладкаяБусинка • 30 июля 2023
Ответ дляYasyatrikotazh
Дякую, скільки разів на день кормите 2?
Катруська• 30 июля 2023
У моего йорка на натуралке постоянно расстройства были. Сначала вроде норм, а потом понеслась. Переносил только нежирную говядину с вареной морковкой. Любые каши - расстройство. Курица - аллергия. От сухого корма тоже отказывался до голодной рвоты. Но из двух зол... Кормила кормом, уговаривая, с руки. Так и привык, с миски не ест.
Yasyatrikotazh• 30 июля 2023
Ответ дляСладкаяБусинка
Дякую, скільки разів на день кормите 2?
2 рази, але овочі, фрукти можу давати потрошку цілий день
автор СладкаяБусинка • 30 июля 2023
Ответ дляКатруська
Оце так і кормлю ☹️
А коли їде на дачу то там узагалі їсть тупо все окрім корму
Efrazi• 30 июля 2023
М´ясна суміш ( 50% гов´ядини або індички або курки+50% печінки або сердечок або пупочків курячих + 1 морква + пів яблука або селера або шпінат) все це притушую і годую 2 рази на день. До суміші додаю омегу.
Або просто рибою вареною 2 рази на тиждень годую.
Теж відмовилась корм їсти.
Як смаколик може з´їсти шматочок омлета або селери або сухожилля сушені чи ще щось з зоомагазину. інколи може попросити шматочок мигдаля.
На кормі була алергія вже 3 роки так годуємо і забули за алергії ( хоча курка в раціоні є)
JaSonechko• 30 июля 2023
Посмотрите здесь. Там есть расписанные готовые рационы
https://m.facebook.com/groups/1076746792357384/?lo...
Одна из популярных групп по сырому видотипичному кормлению животных
Тыква2016• 31 июля 2023
Ответ дляКатруська
Каши собакам вообще не нужны. У них белково-жировой обмен веществ.
Тыква2016• 31 июля 2023
Ответ дляEfrazi
Теж відмовилась корм їсти.
А навіщо притушувати?