No problems• 30 июля 2023

Що вам найбільше запам’яталось з 90 х?

Найкраще і найгірше.
Мені прям дуже цікаво
В моїй хаті моя правда• 30 июля 2023
Морська капуста. Щаходиш в магазин, а крім неї нічого і немає

Жерица ночи• 30 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Смак плісняви майже на всій їжі, постійно когось били, вбивали, гвалтувати, багато наркотиків, все сіре тьмяне брудне
З хорошого то вже 98 рік з´явилась територія А, і це було щось дуже класне, і секонд!
Теріторія А з´явилася раніше. А ви з неблагополучної родини, пам´ятаю ваші фото і откровення, то й спогади у вас такі. А зараз ви яйце зварити не здатні, але лізете когось ’патріотизму’ вчити.
Міні-бікіні• 30 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Антонов, можливо, працював на експорт, і мав з чого платити за, КПІ на той момент платив з затримкою 4-5 місяців, і інфляція за цей час перетворювала зп на копійки.
Як живуть зараз викладачі ВНЗ не знаю, тато давно на пенсії. Але не думаю, що на зварювальному факультеті зараз дуже все добре.
А як зараз ваш тато , яка пенсія ?
В мого 10 тис
Вибачте , все пробухує, алкаш кончений
Міні-бікіні• 30 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Територія А з’явилась в 94 році
После шести ни-ни• 30 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Сік березовий ще у 3-х літрових банках, смачний.
Жерица ночи• 30 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Територія А з’явилась в 94 році
Там , мабуть, жили в таких злиднях, що й телевізора не було - тільки на пляшку вистачало. З нею ця ´квітка’ і фотографувалася.
tarveldy• 30 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Територія А з’явилась в 94 році
Для мене в 98
В моїй хаті моя правда• 30 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Може й був ше й сік. А може ще кілька продуктів. Ну от чомусь ця капуста запам´яталась дуже
ФсеСама• 30 июля 2023
А Кашпировский с Чумаком как лечили, телемедицина уже тогда была.

tarveldy• 30 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Венді?
Жерица ночи• 30 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Венді?
Кенді. Ви ж не в особистих їй фото показували і злиденним життям хвалилися?
Тільки я раніше за неї в тему прийшла, не бачили? То гляньте.
Хата на мати• 30 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
В 90 роки в Києві був один час батон зі старих черствих батонів - їх привозили на хлібокомбінат, перемелювали в муку і знову випікали. Якщо купити такий батон, то на наступний день він смердів кислятиною і летів у смітник. Декілька років таке було. Не вистачало зерна, чомусь колгоспи вже не справлялися, а ферм ще не було.
В этом плане нам повезло - жили в Броварах, покупали свежий горячий хлеб с хлебзавода, не было такого, чтобы старый перемалывали.

Я 1991 года рождения, поэтому начало 90х не помню. Нашей семье повезло - папу знакомый устроил на хорошую работу, иностранная фирма. Так он получал много, ездил в командировки в Австрию, Чехию, раз даже в Америку, привозил мне оттуда игрушки, одежду, смог накопить на квартиру, купил в 2000 году. Но большинство жило гораздо хуже, это да.
ФсеСама• 30 июля 2023
Жвачки Турбо, с картинками...
Хата на мати• 30 июля 2023
Ответ дляenglish book
Так. Теж знаю людей, в котрих погоріли хоч і менші суми, але - еквівалентні вартості квартир. Вони ще багато років не могли отямитися. Дехто так і не зміг купити собі житло-лишилися у гуртожитках та малосімейках.
Да у большинства сгорели. У папы сгорели, хотя мог снять и купить хотя бы машину. Предупреждали, что сгорят деньги - не поверил.
Хата на мати• 30 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Причём яйцо к патриотизму?
Жерица ночи• 30 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Да що ви? Я жила коло мукомельного заводу на Подолі і завжди їла свіжий хліб - досі там є кіоск з випічкою. Які кисляки?
ФсеСама• 30 июля 2023
Плохое, это когда у нас новенький маслозавод и консервную фабрику на метал попилили.
Без QR коду• 30 июля 2023
Мерзкая еда, грязь, искореженные площадки, алкаши, шпана, злобные взрослые, дикие, тёмные злые дети, нищета.
Стало лучше к 2000
Пушка заряджена• 30 июля 2023
Ответ дляНебоброїдка
Все стало каким-то серым, грязным. Цены росли, прои этом начало появляться больше ’ дефицита’ в ’ комках’. Отца уволили с завода, но мама крутилась и тащила всю семью, мы не голодали, даже покупали какие-то вещи типа видеомагнитофона, радиотелефона, в нашей совдеповской квартире они смотрелись как что-то инороднок. Знаю, что у многих был именно голод, нас мама спасла. Как потом оказалось, ценой своего здоровья, в т.ч. психического.
Оно все изначально было серым и грязным. Просто стали появлятся импортные вещи в свободном доступе, яркие, красивые, как с другой планеты. Я рассматривала, и думала, как можно такую ткань белоснежную создать и такую яркую шапку, такие цвета яркие,такая техника качественная японская и не хрипит? Как?

tarveldy• 30 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Вона в мене блоці, і їй доставляє задоволення мене принижувати (нічого не маю проти, але ж треба це робити по ділу, а не вигадувати
Для мене особисто 93-94-95 роки були пеклом, на той час я була зовсім ще дитиною, яка залишилась сам на сам з дорослими проблемами , їй це смішно? Окей
tarveldy• 30 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ви в собі?
Жерица ночи• 30 июля 2023
Ответ дляХата на мати

Та не жила більшість погано. Я старша за вас і такий треш про той час читаю тільки від деяких тут.
Крім усього, багато людей живе з убогістю мислення - дайте Незалежність і все зробіть замість нас. А брати відповідальність на себе, робити щось, йти в ногу з часом - то їм не треба.
Вэнди Стар• 30 июля 2023
tarveldy, у вас мания преследования?
не тешьте себя иллюзиями, не интересны мне своим ограниченным суждением, а с неинтересными я не общаюсь..
У меня анонимный бан. и я принципиально пишу всегда на русском языке.
Так что не приставайте к людям .. варите яйца., повышайте плесневелые умения))
tarveldy• 30 июля 2023
Та ще й з двух акаунтів
Жерица ночи• 30 июля 2023
Ответ дляХата на мати
Причём яйцо к патриотизму?
Бо людина нуль в усьому, а вважає, що може тут когось повчати.
Вэнди Стар• 30 июля 2023
tarveldy таки болезнь прогрессирует..
Пушка заряджена• 30 июля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А сок березовый ?
После шести ни-ни• 30 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Кстати можно было взять кредит купить машину, а через год продать её рассчитаться с банком и ещё деньги оставались, цены взлетали каждый месяц. а банк не пересчитывал взял 7000 отдал 9000, а машины к тому времени были уже 20-25 тыс.
О так, мій батько купив двокімнатну квартиру в кооперативі в 1992. Йому її дали на виплат на 15 років. Але через скажену інфляцію її виплатили вже за 2 роки. Щоправда, ремонт в ній вже робився аж 10 років - грошей не було. Добре, що тоді квартири здавалися з ремонтом, хоч і дуже простим, від будівельників - найдешевші шпалери, пофарбовані стіни в санвузлах, лінолеум злілений зі шматків. Меблів у нас толком ще довго не було 😅
Плету интриги• 30 июля 2023
Все живые и я счастлива.
Хата на мати• 30 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
А я пишу про треш? Жили беднее, чем сейчас, это факт. Посмотреть даже, сколько тогда было машин, а сколько сейчас. Вспомнить, как одевались. У меня половина класса или даже больше за кем-то донашивали.