No problems• 30 июля 2023
Що вам найбільше запам’яталось з 90 х?
Найкраще і найгірше.
Мені прям дуже цікаво
АнтиТанкист• 30 июля 2023
А потом открытие первого магазина Ланком в Киеве, студентками ждали степеднию, покупали себе подводку за 25 руб ( те кого родители кормили)
Ушла и Пришла• 30 июля 2023
Из хорошего только то, что я была ещё ребёнком. Из плохого финансовая опа в которой оказалось огромное количество людей, включая мою семью. Пустые полки в магазинах , купоны и прочее. Мы выжили только потому что был домик в селе. Бабушка с родителями завели хозяйство , поэтому еды хоть было достаточно.
Вэнди Стар• 30 июля 2023
дядя работал на молококонсервном и постоянно передавал ящиками сгущенные сливки ’ с мальчиком’ и кофе. Какое ж это было ’мучение’,каждый день открывалась банка со сгущенкой, заставляли пить с чаем, с голландским сыром. Как же я это не любила. Как и черную икру паюсную в литровых банках, заставляли поднимать мой низкий гемоглобин
.
Зато за хорошие оценки всегда перепадали или новые джинсы м велюровым джемпером или французские духи))
А на стипендию покупала с рук кассеты с новомодными записями и помаду .
А на выходных в кафе , где за 1 руб крутили видео с Брюссом Ли и Чаком Норрисом.
. Зато за хорошие оценки всегда перепадали или новые джинсы м велюровым джемпером или французские духи))
АнтиТанкист• 30 июля 2023
Автоматы у метро КПИ -всегда родителям звонила, если ехала поздно вечером
Красота неземная• 30 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Постоянное отсутствие денег у родителей.
Им приходилась устраиваться на две работы, а с утра бегать торговать на рынок - но денег от этого больше не становилось.
Банды, криминал, районщина, тотальная нищета.
Вроде из моих одноклассников поступали в военные ВУЗы не из патриотических соображений, а со словами: там оденут, накормят и жить буду бесплатно.
Когда сейчас общаюсь с коллегами киевлянами, то понимаю что у них этого всего не было.
И работа была и продукты были в магазине.
Столица есть столица.
Різні кияни. Робота була, зарплати не було, в тих НДІ , де працювали мої батьки.
У 94 померла бабуся, добре пам´ятаю, як тато плакав, коштів на похорон не була. Позичали у сусідів на гроб. На кладовищі, зима, холод, сніг, ми стояли втрьох, більше нікого не було.
Йосип_молодий• 30 июля 2023
Найкраще-то молодість,друзі.Найгірше-смерть найкращої подруги.Мені скоро 50-,а сумую за нею до цих пір.
Нетутешня• 30 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Одни сапоги до 5 курса итальянские( всю учебу зимой в них проходила), голод, диплом, потом первая работа на фирме, тогда и приоделась и наелась)))
Я все детство проходила в обносках. Помню, как иду по рынку и мне так завидно девочкам, которые меряли на картонке новые джинсы, шлепки . Поэтому во взрослой жизни шмотки - это мое все! Особенно моя слабость яркая хорошая обувь, кожанные сумки. Травма детства.
Шикаю і викаю• 30 июля 2023
Родителям зарплату не платили (Киев), отец на стройку ездил чтобы хоть как-то выжить, я выпрашивала 20 грн на капор (а родители не могли себе этого позволить), который был в моде и продавался на рынке Троещина. Поступление в институты лишь за большие взятки, куча бедных на улицах.
А из хорошего - мне нравилась музыка, фильмы и вообще люди совсем другие в те годы были, как и ценности в обществе
АнтиТанкист• 30 июля 2023
Ответ дляНетутешня
Я в 95 пошла работать после института, в 96-99м наверстывала все свои шмоточно-косметические хотелки)))
АнтиТанкист• 30 июля 2023
Ответ дляНетутешня
А сапоги были реально классные на плоской подошве чёрные, голенище галифе)))
ФсеСама• 30 июля 2023
Кстати на квартиру можно было заработать за пару месяцев мотаясь в Польшу или Турцию, на рынках товар разметали при том что заплаты вовремя не давали, полные кафе и рестораны были.
Біток чи ефір?• 30 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я з передмістя. Так їхала на Хрещатик , там міжміський телефон автомат щоб подзвонити додому і сказати, що не приїду, немає чим дістатися
Отчебучкина• 30 июля 2023
Відсутність грошей. Постійні думки, де ті гроші заробити.
Юність і моя прекрасна тоді фігура.
Міні-бікіні• 30 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Моі батьки на антк Антонов
То я влітку в таборі в Польщі відпочивала
Якісь столи заказа були
Пуховики модні
Ми будували будинок в передмісті Києва
Добре жили
Якісь столи заказа були
Пуховики модні
Ми будували будинок в передмісті Києва
Добре жили
ФсеСама• 30 июля 2023
Ответ длявиканастя
Молодость, я 48 кг
, учеба, сигареты родопи, джин с тоником.
Соевые битки
, учеба, сигареты родопи, джин с тоником. Соевые битки
О соевые битки это да, главное верили что они полезные.
english book• 30 июля 2023
Була студенткою,молодість - все життя було попереду. В мене все було добре і в фінансовому плані, і в моральному. Працювала та паралельно займалася бізнесом. Тато спочатку сміявся, а потім підключився))
З поганого - рухнула налагоджена система, звичайні люди та пенсіонери втратили всі свої заощадження, збідніли, а починати все з початку вже було ніколи. Докучала продажна міліція+рекет. До речі колишні рекетири потім стали охоронними структурами. Декого пам´ятаю ще з тих часів.
Багато знайомих покинули навчання, тому що не бачили сенсу. Наприклад працюючи в мене на вихідних, вони заробляли як у себе на роботі за неділю, а дехто й за місяць. Тобто люди працювали, а зарплатні не хватало навіть на пару нормальних штанів. Лише їжа трималася цін. Були зарплати 20$ на підприємствах, а 100$ це ти був Ого-го! І хоча я казала - довчіться, багато хто покинув назавжди, про що потім дуже жалкував.
Ну й наркоманія. Вона з´явилося саме на початку 90х.
Болтушка Му• 30 июля 2023
На початку 90-х відчули нестачу коштів. Мама крутилась, якісь підробіток... Ніколи не голодали. Із їжі було все. Хтось впадав в депресію, спивався. Це слабаки. Можна було в ті складні часи підзаробити. Тільки треба було орієнтуватися на ситуацію. Я з 14 років уже вміла заробляти гроші- торгували з бабусею на базарі. Купувала солодощі у виробника і продавала біля універсаму або возила у село. Однокласниця торгувала білизною, яку батьки привозили із Польщі.
Багато батьків моїх друзів змінили професії- вчені, працівники НДІ, еліта стали нікому не потрібні. Хто зміг зорієтуватися- той жив не в злиднях.
Завдяки тим часам я зрозуміла, що ніхто нічого мені ніколи не подарує і треба розраховувати на себе. отримала гарний життєвий урок. Був стимул вчитися.
Красота неземная• 30 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Моі батьки на антк Антонов
Якісь столи заказа були
Пуховики модні
Ми будували будинок в передмісті Києва
Добре жили
Якісь столи заказа були
Пуховики модні
Ми будували будинок в передмісті Києва
Добре жили
Я рада за вас. Науковий співробітник НДІ міського господарства і викладач на зварювальному факультеті КПІ про поїздки закордон для своєї дитини не мріяли. Задача була , щоб ця дитина м´ясо їли хоча б 1 рази на тиждень
Міні-бікіні• 30 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Ніколи навіть не думала
Що живучи поруч отакі різні життя
Училище в мене червоний диплом
В харчових технологій по співбесіді легко , безкоштовне навчання всі 5 років
Але ж зараз наче гарно живуть викладачі кпі?
Що живучи поруч отакі різні життя
Училище в мене червоний диплом
Вимагаю спілкування• 30 июля 2023
Кукуруку.... Я так його і не скуштувала ні разу, постійно на таких темах згадую і думаю, який цей смаколик був на смак..
Міні-бікіні• 30 июля 2023
Ответ дляenglish book
У моєї бабусі та дідуся 90 тисяч згоріло на книжці
Колосальна сума
ФсеСама• 30 июля 2023
Кстати можно было взять кредит купить машину, а через год продать её рассчитаться с банком и ещё деньги оставались, цены взлетали каждый месяц. а банк не пересчитывал взял 7000 отдал 9000, а машины к тому времени были уже 20-25 тыс.
Красота неземная• 30 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Ніколи навіть не думала
Що живучи поруч отакі різні життя
Училище в мене червоний диплом
Що живучи поруч отакі різні життя
Училище в мене червоний диплом
Антонов, можливо, працював на експорт, і мав з чого платити за, КПІ на той момент платив з затримкою 4-5 місяців, і інфляція за цей час перетворювала зп на копійки.
Як живуть зараз викладачі ВНЗ не знаю, тато давно на пенсії. Але не думаю, що на зварювальному факультеті зараз дуже все добре.
После шести ни-ни• 30 июля 2023
В 90 роки в Києві був один час батон зі старих черствих батонів - їх привозили на хлібокомбінат, перемелювали в муку і знову випікали. Якщо купити такий батон, то на наступний день він смердів кислятиною і летів у смітник. Декілька років таке було. Не вистачало зерна, чомусь колгоспи вже не справлялися, а ферм ще не було.
english book• 30 июля 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Колосальна сума
Так. Теж знаю людей, в котрих погоріли хоч і менші суми, але - еквівалентні вартості квартир. Вони ще багато років не могли отямитися. Дехто так і не зміг купити собі житло-лишилися у гуртожитках та малосімейках.